Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

koteczek wlasnie ogladalam Twoje zdjecia sa superr fajna masz rodzinke postaram sie w najblizszm czasie dolozyc troche fotek a nie marne jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zostalam na placu boju:D u dziewczyn staranka i prztulanka ida pelna para, tylko ja nie mam do kogo sie przytulic ale jeszcze niecale 2 tygodnie i o tej porze nie oswiadcz mnie na topiku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dołączam, staraliśmy się teraz pierwszy cykl, nie wiem czy coś z tego wyszlo, dziś powinien być @, ale nie ma, piersi mnie bolą tak jak na @, ale nie wiem czy nadejdzie, mam nadzieje że nie, pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ale sie kobitki rozpisłyscie wieczorkiem!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Mnie mąż wola wiec pogadamy jutro, ale sie juz za Wami stesknilam, wiec musialam chociaz zajrzec i zobaczyc co u Was. p.s. ale te forum wciąga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira dziękuje za prezent :)👄 aśka dziękuje 🌻 Koteczek a co mam się przyznać że już tyle lat mam :D tak dużo mamy wspólnego :) dziewczynki macie torcika (__) jest pyszny no i herbatkę do tego \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka_84 dopisz sie o naszej tabelki:)i witaj, ja sie dzisiaj wczesniej klade spac do jutraaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira, ja tez bez przytulenia przez kolejne 3 nocki, maz pracuje...a tesknie starsznie...siedze sama z psem i to w UK...i jeszcze ten test jutro...az strach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Wszystkiego najlepszego 🌻 dwóch kresek na teście 🌻 !! Ale się dziewczyny na wieczór rozpisałyście :) A ja prycham kicham, totalnie mnie choróbsko rozkłada :( idę do męża do łóżeczka się wygrzać. Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lubl in.............25....... Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........29.10.........?.........1....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n...... ......26.........1 Samira... 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×