Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no tak racja :)) 18 miesiecy to całkiem sporo.. powiedzialas ginekologowi ze tak dlugo sie staracie bez rezultatu? moze powinniscie sobie zrobic badania na plodnosc czy tez bezplodnos? Oczywiscie mowa tu o Tobie i twoim partnerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze poruszyłyście temat wspomagaczy:) ja nic nie biore, gdyz z medycznego punktu widzenia z moim organizmem i organizmem mojego meza wszystko jest ok, robilam badania hormonow - rowniez sa w normie... tylko musimy duuuuuzo sie przytulac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam w koncu te krokiety:) mniam, mam nadzieje, ze wyszly dobre:) reszta nalesnikow na sniadanie z dzemikiem:) okien nie chcialo mi sie myc, zreszta jest za zimno:) wrzucilam na luz i nei mysle, chcialbym zapomniec, ze w ogle mam kiedys dostac okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett mslenie o @ jest najgorsze przyjdzie, nie przyjdzie, zrobic test cz nie i cholerka rozczarowanie jak jest @ a jakie zdziwienie wielkie oczy jak sa 2 kreski - mieszanka wszystkich uczuc radosc, szczescie niedowierzanie strach zdziwienie i wiele wiele innych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira:) kiedys robilam juz test:) ale akurat nie staralismy sie wtedy jakos tak zbyt mocno:):) teraz naprawde juz nadszedl czas:) i musi byc dobrze, ale nie mowie, ze sie nie boje, boje sie wlasnei wszytskiego, boszystko jest nowe i inneL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja krokiety robilam wczoraj i mialam na dzisiaj tez:) zrobilam wieksza ilosc i zamrozilam kilka porcji:) dzisiaj zrobilam tylko zupe ogorkowa pieknie posprzatalam, umylam okna -2 tylko, ale jednak pogoda byla fajna nie wiem jak sie to latanie na oknach skonczy bo przeziebiona jestem... poskladalam w szafach wybralam wor rzeczy do oddania biednym a i na kulture odrobine czasu wystarczylo :D czytam ksiazke i male ploty z siostrami przez telefon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem doskonale jak sie czujesz ivett wsluchujesz sie w swoj organizm, czesto chodzisz zamyslona jakby nieobecna, wizualizujesz sobie w glowie sytuacje kiedy jestes w ciazy, ba niemal na wyciagniecie reki dziecko swoje widzisz ciezko jest Ci sie skupic mysli mysli mysli:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moja coreczka sie sni a sny sa tak realistyczne ze slysze jej smiech placz gaworzenie jakby juz byla wiem jak pachnie jak wyglada hihihi ona mnie do siebie przyciaga czekam tylko na mojego "plemnika zwiadowce" - meza:D zeby sciagnac moja malutka tutaj na ziemie:) hahha wiem ze to bedzie corcia w sklepie ubranka dla dziewczynek ogladam to zaczyna robic sie psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira, no widze, ze doskonale mnie rozumiesz:) tak mam wlasnei podobnie:), ale staram sie nad tym zapanowac:), zeby naprawde nie zwariowac, no i podziwiam Cie ile Ty rzeczy zrobilas w ciagu dnia;) szok, mi na okna i na szafy nie sarczy czasu, teraz tylko czekam na meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett w koncu mam malego pomocnika, ktory poda mi plyn recznik papierowy cos przyniesie odlozy na miejsce... a ile radosci:D dlatego mam takie tempo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj koteczek ja musze zniknac na chwilke ide pisac z synkiem list do swietego mikolaja olaboga zbankrutuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dopiszcie mnie do tabeli :) jestem z Sosnowca mam 28 lat. to byl moj 3 cykl staran. @ ma przyjsc 3.11 albo 5.11 - juz sama nie wiem. dzis rano zrobilam test - ten najczulszy i wyszla lekka druga kreska :) ale byla bardzo blada, prawie nie widoczna. wiec zeby nie zapeszac zapiszcie mnie do staraczek :) bo moze ta kreska druga to moja wyobraznia ;) caly dzien chodze z testem w kieszeni i podziwiam go. do @ jeszcze z 5 dni wiec wszystko moze sie zmienic.. oby tylko kreska zciemniala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10......4,,,,,,,,,,sieradz............. . .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?........2........Lubl in.............25......0 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........29.10.........?.........1....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n ........26.........1 Samira. 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź... ............29......1 syla30............23.11.........?.......2.........W-wa.. ...........29.......1 Malwina..........05.11.........?.......3.......Sosnowiec.........28.......0 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey malwina, wyszla lekka kreska bo masz niski jeszcze poziom hormonu, ale skoro jest, niewazna ze blada na 99% w ciazy jestes, wiec gratuluje bardzo. W dzien oczekiwanej miesiaczki powinna juz byc piekna krecha :) czego zycze. Moj @ wlasnie sie rozkrecil, i temp mi juz spadla do 36.3 wiec napewno w ciazy nie jetem.. Bedziemy probowac w listopadzie :) Buziaki dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina gratulacje, bo to raczej ciaz:):) 🌻 witaj w naszym gronie;):) ja czekam na meza:) w piatek zrobie jakis czuly test:) chyba AguniaAgusia a Ty gdzie sie podziewasz????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa brat Harry Potter w liscie jest na pierwszym miejscu:) a jakze inaczej koteczek dobrze ze Misiek obchodzi urodziny i mikolaja niemal tego samego dnia:D prezent moze byc dwa w jednym moj synus w styczniu obchodzi urodzinki malwina ciaza jak sie patrzy :D gratuluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka........09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10......4,,,,,,,,,,sieradz............. . .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?........2........Lubl in.............25......0 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........28.10.........?.........2....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n ........26.........1 Samira. 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź... ............29......1 syla30............23.11.........?.......2.........W-wa.. ...........29.......1 Malwina..........05.11.........?.......3.......Sosnowiec .........28.......0 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam swoj @, no i teraz za dni kilkanascie bedzie proba nr 2, oby owocna :) Samira, rozumiem ze pierwszy jest Harry i tego tez zycze Tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguniAgusia
jestem :) melduję się - tylko obiad w miedzyczasie gotuje i tak ganiam miedzy kuchnia a pokojem :) ale czytam wszystko. nie wiem o co chodzi z ta temp. ale zmierzylam sobie temp. pod jezykiem i mam 36.9 a drugim termometrem tej samej marki i dopochwowo mam 37,8. ale domyslam sie ze powinno sie to robic rano kiedy temp. jest nizsza i o stalej porze i dluzszy czas... zrobilam to z ciekawosci bo tak pisalyscie o tej temp. ze mnie to zaintrygowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×