Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Zadnych blizniakow! Prosze! No ja prawie bylam na lenia... ale nie az tak do konca :) musialam sie tez troszke postarac :) Kruszyna, ja tez wierze ze nam sie uda w tym cyklu! Moja gin mnie wielkim optymizmem napawala, bo na prawde powiedziala ze teraz to nic tylko wykorzystac to jajo, bo ono czeka i jest piekne i zdrowe! No mam nadzieje ze sie nie przestraszylo tych podrozy i stresu, tylko czekalo. Dzis chyba tez sie poprzytulamy, ale juz dla przyjemnosci, bo wczoraj troszke sie stresowalam, ale to tylko ja ukochany zupelnie nie :) W sama owu, na pieska, oj bedzie chlopak :D:D:D:D:D:D rano sie tak smialismy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka Ty już masz dzidzię w brzuszku i nie marudź :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kruszyna ja zawsze wolę na lenia ja leże a mąż włazi jak chciał małego brzdąca to musiał się postarać :D:D:D:D:D:D:D:D mega fluidki ciążowe dla Was.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka fajnie ze Twoj lover nie odpuscil :) :) No to teraz tylko czekac na nastepne super wiesci... Dorka, Kruszna i Anna, czekam na Wasze pozytywne testy wiec starac sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka a Ty jednego brzdąca nosisz pod sercem czy może wiecej? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na lenia mam rzadko :D Dajemy czadu oboje :D Dzięki za fluidki, wszystkie złapałam 🌼 Dorka ja po prostu wierzę że będę miała owulkę w tym cyklu, że się uda i już. Ty wykorzystałaś jajo, dzisiaj też wykorzystaj, co by poprawić wczorajszy efekt :P Dowiedziałam się też, że to moje PCO wcale nie jest przesądzone bo badań hormonalnych jeszcze nie robiłam i to napełniło mnie nadzieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ty nie kracz! Pytalam mojej gin czy te piguly nie maja wplywu na mnoga ciaze no i nie! Wiec ulzylo mi! Ja jestem bardzo pozytywna i calkowicie wyluzowana :) Jak nie zdazylismy to nastpne jajo bedzie juz za 3 tyg :) szybko czas leci :) Kruszyna z takim nastawieniem na pewno nam sie uda i wszystkim staraczkom! Anna mam nadzieje ze u Ciebie juz jest lepiej, ze juz ciezkie chwile minely i zaraz bedziecie sie cieszyc z mezem starankami! Mam tylko jedna obawe, ze jak teraz nam sie uda, to na sw bozego narodzenia bedziemy musieli zostac w Londku, a cala rodzinka bedzie w PL. Beda chrzciny mojego brata dzidzi itp, no ale trudno, dla mnie moja dzidzia teraz najwazniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - fajny ten Twoj wykres :)trzeba sie zalogowac zeby takie cudo zapisywac na wykresie??:) dorka - mysle,ze bedzie trafny \"strzal\" u Ciebie :D tak wogole to czuje sie nieprzygotowana,wy monitorujecie swoje cykle,owulacje badacie... ja tylko patrze na swoj organizm i czasem pod pacha temp. zmierze. dzisiaj rano podbrzusze mnie bolalo jak na okres ale potem przeszlo,juz sie wystraszylam ze @ grazka - juz sie nie moge doczekac na Twoj piatkowy test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, no ja w sumie mam raczej hormony w normie, mam problemy z tarczyca, ale lecze sie od wielu, wielu lat, i to mam wszystko wyrownana, ale mam policystyczne jajniki... no i moze dlatego tak szybko wszytko dalo sie wyrownac, bez stosowania dodatkowych hormonow. Kruszyna, zupelnie sie nie przejmuj tymi jajnikami, one zaraz sie zabiora za produkcje! Byly sobie troche na wakacjach, sa teraz super wypoczete i jak sie zabiora, to beda pikne zdrowe jaja, a raczej jedno, ktore od razu znajdzie przyjaciela i bedzie fasolka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka nie chciałam wam mówić ale będą siedmioraczki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI ja tylko w sumie testy robie, no a kucie jajnika to mialam tak mocne ze zemdlalam, wiec nie bylo szans abym tego nie zauwazyla :) no i jakos to sie z owu polaczylo. Ja nie mierze temp, wiec w sumie kazda inaczej wszystko obserwuje :) Niewazne jak, wazne aby sie suksesem zakonczylo! Grazka, a ja caly czas sie usmiecham w srodku tak sie ciesze z twoich kreseczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI - trzeba się zarejestrować na 28 dni i przez 30 dni masz wszystko darmowe. Potem abonament - ja wykupiłam na 3m-ce za 30 zł, więc kwota nieduża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka otepiala glowe dzis mam,normalnie jak przed @ sie czuje kruszyna- dzieki za info :),nie wiem tylko czy z tym mierzeniem taka sumienna bym byla ;)ale metoda jak najbardziej wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zaloze 28dni jak juz bede w ciazy, bo maja fajne karty ciazy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajo moje jajo rośnij zdrowo no i cało! Jajeczko kochane nie bądź ospałe! Rośnij szybko i pękaj nie marudź, nie stękaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe na poezję mi się zebrało :D Tylko taką kulawą jakąś :P Ale spoko, popracuję nad rymami i będę Wam tu sypać wierszami :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz odstępuję stronkę. Proszę bardzo, kto następny do zgarnięcia stronki? Świeża jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, razem zalozymy :):):) Patrzylam na rozne wykresy dziewczyn, fajne maja komentarze, rysunki itp! podoba mi sie ze wszystko mozna wydrukowac i zabrac do lekarza. Ale to jeszcze jak na razie przyszlosc :D:D:D:D Musze cos sobie kupic do jedzenia i nie mam pojecia co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaaha kruszyyyyna jakie talenty w Tobie drzemia :D :D jaki tytuł tego?moze ODA DO JAJA?;) syp tu wierszami az mi sie humor poprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oda do jaja! To dobre! Pracuj, pracuj :D:D:D:D:D:D No ja chyba sobie kupie spagetti.... sama nie wiem... Jakas niezdecydowana jestem bo strasznie spiaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oda do Banana O Bananie prężny Jakiś ty mężny Stoisz tak wyprostowany A jesteś taki kochany Czy dasz się poderwać? Nie będziesz się chować? Twoja skórka jak pancerz na rycerzu Lśni dostojnie, jak mak w perzu :P:P:P:P:P Banan do głaskania, do kochania i do dzieci majstrowania :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka na jesień ma byc program mam talent to napisz dużo wierszy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis pizze z mieskiem mamy w planach :D strzelam ze moja stronka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie tak źle ze mną :D:D:D:D Rozkręcam się chyba :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna no zabilads mnie odda do banana! zdecydowanie sie rozkrecasz i to niezle! Pokaz mezowi co tworzysz, bedzie dumny z ciebie i banana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×