Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka twoja mama ma niesamowite pomysły atakuj bo nigdy dokładnie niewiadomo kiedy jajeczko pęknie mówi się, że 24-72 godziny trzymam kciuki żebyś trafiła w som środek Ja czuje się dobrze, boli brzuszek temperatura podwyższona ale u mnie to normalne, piersi przestają boleć chyba, że się później rozkręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mamuska jest najlepsza, najkochansza na swiecie! Mery, super ze sie dobrze czujesz i oby tak zostalo przez nastepne 9 miesiecy! Jak sie uda, to bedzie chlopak,bo w sama owu bedziemy atakowac :D:D:D:D Powiem ukochanemu aby gaz do dechy, bo nie ma czasu do stracenia! Moja gin powiedziala ze nawet jutro moze jeszcze nie byc za pozno, wiec jestem pelna nadziei i pozytywizmu! Och jak dzis pieknie slonko swieci, u Was tez? Kasia, ja karnisze to tyg wybieralam i zaslony :) szukalam, szukala, az znalazlam idealne! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już dziś wybraliśmy te karnisze i firany, ale strasznie to drogie i jedziemy na małą wycieczkę zobaczyć w innym sklepie jakie mają ceny. Właśnie zaraz wyjeżdżamy na 2 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny, moja mama jest najkochansza na swiecie, wszystko by zrobila, abym byla szczesliwa i aby nam sie udalo :) Jak nam wyjdzie to chyba bedzie chlopak, bo w sama owu trafimy :D:D:D moja gin powiedziala ze moze nawet jutro nie bedzie za pozno... Kasia, ja tyg szukalam wymarzonych karniszy i zaslon :) jakos byl to dla mnie strasznie wazny element wystroju pokoju! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tepmperature 37,1, a sikać mi się chce tyle jak bym litrami piła, a nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos moja kafe nawala bo myslalam ze mi skasowalo ostania wiadomosc, a widze ze nie i wyglasda jakbym sie powtarzala :D co za szalony dzien! Mery, biedaku, teraz tak bedziesz biegac przez nastepne 9 miesiecy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z kafe od dobrej godziny :( Stronka nie chce się odświeżać i nie mogłam potem wpisu dodać :( Może ktoś powie mi coś, dlaczego jajnik może kłuć już w 7dc??? Normalnie coraz mocniej kłuje :( I czuję się jakbym była do tyłu od rana, kawa nic nie pomogła :( Chyba hormony mi tak buzują :( Wieczorem M musi coś na to poradzić chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez cos kafe nawala i jakos tak od czasu do czasu brzuch mnie zaboli jak na okres, mam 20dc... miesiac temu dostalam za wczesnie@ bo w 23 dc aaaa co bedzie to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - jasne, że będzie co ma być. Kciuki zawsze mocno trzymam, za każdą dziewczynę do której zbliża się termin @ :) Ważne jest pozytywne nastawienie i dlatego 🌼 🌼 i pozytywne fluidki dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, moze juz Ci sie na owu zbiera powoli... mnie tak od czasu do czasu pobolewal, a dzien przed pozytywnym testem owu to mnie zaatakowal na calego :) Ja wlasnie sie zbieram powoli na lotnisko, jeszcze czeka mnie kilka godzinek w samolocie, kilka na lotnisku w W-wie, i bede z ukochanym :D:D:D:D:D:D:D serduszkowac na calego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała żebyś miała rację :) Ale czuję się dosłownie jak przed @ dzisiaj... Coś mam te moje leniwce pokićkane :P Myślą sobie że tak im wszystko wolno :P Chyba że biorą się do roboty, to nawet mocniej może boleć, wszystko zniosę :P Dorcia daj znać jutro, o ile będziesz w stanie dojść do kompa po dzisiejszych :P 💤 ❤️ itp hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery ja mam tak samo, temp ciała podwyższona 37.2 i ciągle siusiu latam ale znów czuje bół brzucha jak na @ i nie chce sie nakrecac. w którym dniu cyklu zrobiłaś pierwszy test? Dorcia ja wiem że nie bedzie za późno wiec trzymam kciuki :) szczęsliwie doleć do Londynu ❤️❤️❤️ Kruszyna może to byc zblizająca sie owulacja :) jak temp skoczy to bedziesz wiedziała pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - no abonament mi M wykupił na 28 dni, to korzystam :D:D:D Ale na luzie tym razem i mam nadzieję, że ten luzik mi już zostanie :) Choć pewnie i tak pod koniec cyklu nerwy mnie dopadną, ale co tam. Serduszkujemy teraz codziennie, bo ochotę po prostu mamy :) A Ty daj znać, mam nadzieję, że "sprawy" będą się toczyły po Twojej myśli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja pierwszy zrobiłam 31-01 czyli w dzień spodziewanej @ i wyszedł negatywny, ale owulacja była spóźniona 21-22 dzień cyklu potem 02-02 i wyszła słaba druga kreska, a dzisiaj była już dużo mocniejsza ta druga został mi jeszcze test Quick Vue zrobie go w czwartek bo przed tem robiłam te testy z internetu Cykle mam 30dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ważne, że masz takie wsparcie męża :) I że macie taką ochotę :P:P Ja wiem, że nam wszystkim się uda, tylko musimy troszeczkę poczekac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery wiec ja chyba poczekam do poniedziałku to bedzie 34 dc a cykle mam takie jak Ty 30dniowe. Mam nadzieję, że nie dostanę @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - no my też mamy taką nadzieję :D:D:D Podejście mojego M jest teraz naprawdę super, choć nie rozmawiamy raczej o dziecku. On po prostu wychodzi z założenia że niedługo będzie i już :) A poza tym jeszcze chyba nigdy nie było takich wspaniałych.... ❤️ ❤️ ❤️ jak teraz, więc coś w tym jest że okres starań jest wyjątkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja także wierze, że wszystkie niedługo zmienimy temat dyskusji na "te które czekają na rozwiązanie i po rozwiązaniu witamy" Poczekaj do poniedziałku wtedy powinno się wyjaśnić, ale najważniejsze żeby @ nie było to już będzie dobry znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nudy dzisiaj :( Zbieram się za niedługo do domku, jeszcze bułkę dziabnę jakąś. Spać mi się chce okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, nie chce Cie nakrecac ale ja bardzo wierze ze sie Tobie udalo.... U mnie tak samo jak u Mery bylo, w dzien spodziewanej @ test bl negatywn, ale to dlatego ze owulka pozno a po 3 dni piekna krecha :) A tem caly czas sie utrzmuje 37.1- 37.2 do teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu obyś się nie myliła :) ale ja temp mierze normalnie pod pachą w ciągu dnia wiec nie wiem czy to ma jakies znaczenie ;) ogolnie czuje sie taka osłabiona ale niczego sobie nie chce wmawiac. A jak Ty się dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki byłam dzisiaj w klinice i 17 lutego idę na 3 dni na badania jak lekarka zobaczyła ile leków mi w szpitalu dawali to powiedziała że prędzej by mnie wykończyli mam przepisaną dietę i muszę się do niej stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka trzymam kciuki :) Ja test robiłam dopiero 1 grudnia, a @ miała przyjść 28.11. :) Sylwinka witaj :) Cieszę się, że już jest oki. Zrobią Ci badania i będziesz czekała na maleństwo. A co do lekarzy to podobno szczególnie faceci mają tendencję do podawania zbyt dużej ilości różnych leków. Ja dzisiaj byłam na badaniach krwi, jutro po wyniki muszę jechać. A teraz siedzę i tworzę strukturę pracy magisterskiej - mam nadzieję, że zatwierdzi mi temat babka :) I biorę się wtedy powoli za pisanie, bo jak będzie maleństwo to będzie trudno :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×