Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

kryszyna to o bananie to aby napewno o bananie?hihihi zaraz zboki nam sie tu zleca :D na erotycznym bys furore zrobila ale jestem pod wrazeniem:)moze jakis tomik ciazowy wydasz?pomysl o tym,kazda kobieta wychodzaca ze szpitala po porodzie bedzie sie bila zeby go dostac do wyprawki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna super :) Masz talent - nie ma co! :D:D:D Ktoś pisał o frytkach? ja własnie zjadłam :):):) Suri do Ciebie też ma nie przychodzic @, zabraniam jej i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze nie zolty, ale na pewno do jedzenia :D:D:D:D:D:D:D:D Kruszyna tomik dla starajacych sie aby zachecic do staranek :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epistoła dla brzuszków W środku miękko i przytulnie Można skakać, nic nie huknie! Póki miejsca dużo mam To figluję, mamie kopa dam :) Tylko czasem ten mój tata taki ciekawy mojego świata, I co wieczór próbuje zajrzeć tym swoim jednookim bananem hahahahahahaahahahaha - już nie mogę pisać i śmieję się sama do siebie w pracy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzka - oby sie Ciebie posluchal@ :) a Ty masz jakies odczucia w przeddzien spodziewanej? kruszyna- z jednookim dalas czadu :D pisz kochana pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja pierwsza kupię ten tomik jak go wydasz :D oczywiście chce z piękną dedykacją :) zrób coś z tym bo szkoda, żeby taki talent sie zmarnował :):) Miesiąc temu piosenki pisałas, teraz wiersze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopsa hopsa hopsasa Mężuś ściąga pasa Gacie lecą, kiecka w górę! Do roboty! Hop na furę! Siano kłuje, wióry lecą Już chłopakom główki świecą! Jajko czeka niecierpliwie Ja się sama sobie dziwię Szeroko nogi i do góry Aż zlecimy z siana fury! Na podłodze też jest jazda Chciałby tak też każdy gazda! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri strasznie bolą mnie cycki :D i czasami podbrzusze zaboli jak na @ ale nie ma jej i mam nadzieje nie bedzie :) no i spac mi sie chce cały czas :) a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co Kruszyna teraz wyprawia pod stołem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka- mnie czasem brzuch pobolewa jak na @ i tepa glowe mam,i raz mi cieplo raz zimno,temp mierzona o 13:00 pod pacha mam 37.0 taka osowiala jakas jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, no jestes niesamowita! jedno tobie w glowie! no troche wspolczuje M, z takim dzikusem! no zorbawiasz mnie do lez! chyba wysle poezje kumpelce, ktora sie stara, jak nie masz nic przeciwko :D:D:D:D:D:D Suri a ty kiedy masz termin @, za leniwa jestem aby szukac tabelki. nie moze przyjsc! koniecznie musisz isc w slady Grazki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri pieknie temp podwyzszona! no nie ma innej opcji, @ juz nie przyjdzie! mozesz jej juz pomachac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mialam 23 dni cykl tak dziwnie to wtedy na piatek by wypadlo,ale normalnie mam 26 dni cykle wiec raczej na 9.02 sie szykuje,tak tez w tabelce napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, wysyłajcie staraczkom, oby tylko humor miały dobry :D:D:D Nie bierzcie pod uwagę temp mierzonej pod pachą w ciągu dnia!!! Może Was nieźle zmylić! Ja często w ciągu dnia mam 37 a nawet 37,5 i to o niczym nie świadczy. Suri spróbuj zmierzyć jutro rano przed wstaniem z łóżka, w ustach na przykład. Jak będzie 37 lub wyżej to jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz chilka zostala! kiedy zamierzasz testowac, po 9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze 9 sprobuje,ale narazie ta glowa moja zwiastuje chyba @ mezowi dalam termometr on mial36,6 ale faktycznie moze lepiej w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa wygląda tak, że w ciągu dnia temperatura ciała szybko się zmienia, każdy ruch może spowodować jej wzrost. Dlatego w metodach NPR bierze się pod uwagę tą temp zmierzoną PRZED wstaniem z łóżka. Nawet godzina opóźnienia daje już mniej miarodajny wynik. Szkoda się nakręcać SURI i sugerować temperaturą. Po prostu zrób niedługo teścik i będzie wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierz jutro rano, tak jak Kruszyna radzi. A robilas w tym miesiacu testy, sory ze tak pytam, ale myli mi sie czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilam jeszcze nigdy owu testow na 99% mysle ze @ przyjdzie,zawsze przed @ mam taki dziwny bol glowy aleeee jak @ przyjdzie to dalej bede sie cieszyc staraniami ;) a wieczorami zatopie sie w czytaniu kruszynkowej poezji po igraszkach z moim ukochanym :D jedziemy na zakupy teraz z meżusiem,donapisania pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Obok mnie towarzysze moi biegli. Czułem się słabszy coraz bardziej, widziałem jak niektórzy giną w czeluściach jakichś ścian czerwonych, nabrzmiałych... Nagle skręciliśmy w kręty korytarz, było nas coraz mniej. Traciliśmy siły. Przycziłem się w zakamarku tego korytarza, żeby odpocząć. Ogonek mój słabnął, czułem że nie dam rady... Było mi źle, za gorąco. Wyjrzałem po jakimś czasie z mojej kryjówki... I ujrzałem ja jasność, kulę ognistą. I zorientowałem się że tylko kilku nas zostało. Ruszyłem ostatkiem sił w stronę tej kuli, jakby mnie przyciągała do siebie i było mi łatwiej. Szkoda że rąk nie miałem, nie mogłem jej chwycić. No to zacząłem walić głową w tą kulę, krzyczeć "wpuść mnie, nie mam już sił!". I kula mnie wpuściła do środka. Zostałem sam. Wygrałem wyścig!!!!! I stałem się dziewczynką :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie nie moglam dostac przez dluzszy czas do kafe! A to juz taka powazniejsza poezja :) no mam nadzieje ze u mnie tak bylo ostatniej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu moja stronka, co za dzień :) Zbieram się niedługo do domku, dobrze że mi tak zleciał ten czas. Wieczór może jakiś miły z M spędzimy, chciałabym, nie ukrywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajowo, ja mam jeszcze kilka godzinek :(:( No jak ma byc chlopak, to niech bedzie, mi sie zawsze marzyla pierwsza dziewczynka, no najwazniejsze aby bylo i aby zdrowe! Wlasnie sie dowiedzialam ze moja kolezanka ma wyznaczona cesarke na pt rano, bo dzidzia nie chce sie odwrocic i ma glowke na gorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dalabys szanse kruszyna innym stronke zdobyc :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×