Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Przecież Ci rzuciłam całe 2 bułki!!!!!! Chyba że serek tylko zlizałaś i chcesz dokładkę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś, nie paróweczkę tylko dorodnego banana chcę !!!!!!!!!!!!!!!!! Parówka mnie nie zadowoli :P:P:P Bo za chuda :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja na śniadanie jem chlebek razowy z białym serem i ogórkiem kiszonym :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna za słabo rzuciłas i nie doleciały do mnie :) Sylwinek Tobie się syn urodzi -- tyle tych bananów sie najadłaś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co mąż zmajstrował jak dobrze gwizdał to będzie syn :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka rzucam cały talerz bułek! Łap żebyś nie oberwała :P Za mną chodzi coś takiego jak LIBIDO, więc na gwałt się zapowiada dzisiejszy wieczór :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka super....wiem ze boisz sie ze test moze bc niewiargodn ale skoro jestes taka spiaca to na bank ciaza, z tym ze skoro wszla blada kreska juz teraz to znaczy ze owulacje mialas wczesniej niz mslalas a ten bol jajnika ktory bl to typowo ciazow byl... czekam teraz na nastepny test i piekne dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna tylko za mocno nie krzycz bo mi ściany popękają w pokoju :D:D:D:D:D dddddddddddddddoooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaa gdzie jesteś co :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra Ty wiesz że jak ja w ciąży to musisz być i Ty obiecałaś mi to pamiętasz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszku dzięki za bułeczki :) A Twojego męża to az mi szkoda :D mieć taką napaloną kobietę w domu :D:D:D:D:D Asiu dzięki że tak w to wierzysz :) Też pomyslałam, że owulacja musiała byc wczesniej a ja myslałam że jej nie było w ogole. Nie chce sie jeszcze nakrecac ale ja jakoś po sobie widze, że cos sie tam dzieje i chce myślec pozytywnie :) i tak juz nic nie zmienie wiec niech bedzie co ma byc :) :) Sylwinka pamiętam, że Ci obiecałam i robię wszystko żeby słowa dotrzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem! W koncu wczoraj dolecialam, ukochany odebral i zabral do domku! Padalam na twarz i prawie juz przepadlo przytulanko, ale ukochany sie zapytal co gin powiedziala, no i jak mu powiedzialam ze po usg kazala mi szybko wracac do Londynu do niego i wykorzystac to piekne jajeczko, to powiedzial ze mi nie przepusci! No i bylo, teraz dwa tyg czekania :D Smiesznie bo po przytulaniu normalnie zasypiam w sekunde a tu nie moglam prawie cala noc spac, takie chyba mialam tam walki o to jajo :D:D:D:D:D GRAZKA, PIEKNE WIADOMOSCI! JA CI JUZ GRATULUJE! bo wiem ze to juz zaczatki fasolki! Strasznie sie ciesze! Juz sie nie moge doczekac Twojego piatkowego testu! Wiem ze bede teraz juz dwie bardzo wyrazne krechy! Szkoda, ze Novida nas opuscila, zycze jej aby jak najszybciej sie jej udalo! no i oczywiscie musi dac nam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna a Twój mąż ma jeszcze siłę chodzić po takich rewolucjach w łóżku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nareszcie!!! Po takiej przerwie to na 100% bedzie dzidzius tym bardziej, że jajeczko czekało na chłopaków i wiem że się doczekało :) Dzięki, że czekacie ze mną wszystkie to bardzo pomaga:)👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna wykonczy M, ale co tam niech wykancza, aby tylko wszystko sukcesem sie zakonczylo :D:D:D:D Mi w tym cylku owu wypadla 2-3 dni wczesniej, ale testy oczywiscie to wychwycily, no i gin potwierdzila :) Mam nadzieje ze sie uda, i pewnie bedzie wtedy maly chlopczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - no nareszcie :D:D:D Cieszę się że Twój Ci nie odpuścił :D:D:D Dobrze zrobił !!! Grażka - ❤️ dla Ciebie Sylwinka - no wczoraj mi odmówił posłuszeństwa ten mój M, ale dzisiaj nie ma wyjścia :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka na śpiocha też można Ty śpisz a partner atakuje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam postanowienie: w tym cyklu zajdę w ciążę i już. I wszystko dobrze będzie, fasolinka się zadomowi i zostanie na 9 m-cy. KROPKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WAS proszę o fluidki pozytywne, ciążowe czy jakie tam jeszcze macie, co by mi pomogły :D:D:D:D:D I co by jajo było odpowiednie i reszta też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu moja moja moja strrrrrroonnkkkkkaaa :D:D:D:D:D:D Fajnie :P No to na te fluidki czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna i masz racje bo ja też wiem że bedzie ten cykl dla Ciebie i Dorki szczęsliwy :) a fluidki wysyłam, może jeszcze nie ciążowe ale pozytywne to na pewno :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×