Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grażka, Słońce, poczekaj do piątku, zrób test i wszystko się wyjaśni. No i oczywiście daj znać bo umrę z ciekawości i kciuki mi odpadną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ciekawe jak tam Dorka.... Pewnie jeszcze z łóżka nie wstała :P I nóg nie może złączyć :P Ale musi, choćby na czworaka doczłapać do kompa i dać nam znać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że dam Wam znac :) zmykam teraz do sklepu, bede pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka strasznie się cieszę i trzymam kciuki do piątku :) powiem Ci, że ja też myślałam, że jednak @ przyjdzie, bo bolał mnie brzuch na początku. Zreszta teraz też czasem tak pobolewa. Ja jestem śpioch i dopiero wstałam :P Odsypiałam wczorajsze wsawanie o świcie na badania krwi :P A jutro na 8 na USG i do pani doktor. W sumie dobrze, że tak wcześnie bo ak wstanę to od razu pojadę :D Kruszyna Dorka nie ma siły wstać do kompa :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Grażko ja w zasadzie to już gratuluję :):):):):):):):):):):):):):):):) ale kciuki dalej trzymam i nie puszczam... kochana z tym bół=lem brzucha to miałam tak samo i tez się bardzo martwiłam... tak jest bo macica się rozciąga... nic się nie martw weź nospę ale zwykłą, nie forte a jak forte to weź pół... pomaga, ja brałam ....:):):):):) cieszę się bardzo a co do nospy to na prawdę nie musisz się bać, weź i będzie lepiej, zobaczysz :) 🌻 dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D moja siostra syjamska jest w ciąży wiedziałam Grażka tak się cieszę i już gratuluję 🌻 Kruszyna a co tam jak masz ochotę to używaj banana ile tylko chcesz :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - no używam na ile mi M pozwoli. Wczoraj już nie chciał, ale dzisiaj go dopadnę. Na widok banana nogi mi się same rozchylają :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ja tez Ci gratuluje, ale narazie tylko po cichutku.... Ja juz sie pozegnalam z ta krotka ciaza.... Wczoraj wieczorem zaczelam plamic na brazowo, a dzisiaj @ juz sie rozkreca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz sie z Wami pozegnam.... 👋 Jestescie mlode, wiec wspierajcie sie nawzajem.... Powodzenia. STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. agi26................31.01.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03.....................Bielsko...... . ..23........0 S.U.R.I..............9.02.......................śląskie. ... ........30......0 ZACIĄŻONE: NICK....................TC......... TERMIN PORODU .....WIEK........PłEC żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? Kasia.T21.............15............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................13............06.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............13............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................9.............09/09/09........ ... .26...........??? Sylwinka 25.............7..................?....................25... .......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze się czuję tabletki biorę tylko mnie ucho boli bo w szpitalu jeszcze się nabawiłam zapalenie ucha :O Kruszyna jak nogi ci się same od razu rozchylają to jest szybkie wejście :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida - szkoda że nas opuszczasz. Twoja decyzja. Ja życzę Ci siły i spełnienia najpiękniejszego marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida - szkoda, że nas opuszczasz :( Ja Ci życzę, aby Twoje marzenie o maleństwie spełniło się jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - szybkie wejście to po moich ziółkach będzie na śluzik :P:P:P Jak w masełko :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziekuję żeby nie zapeszyc :) właśnie wrócilam ze sklepu i na obiad dzisiaj zrobie spaghetii ;) Novida nie opuszczaj nas, prosze. Nie liczy się wiek tylko to, że wszystkie pragniemy dziecka. Lolcia narazie nospy nie wezme bo ból pojawia się i znika wiec daje rade :) ale dzieki, jak bedzie bolec to wezme na pewno :) Sylwinek widać, że jesteś w ciąży bo zawsze pierwsza byłaś na kafe a teraz fajny śpich się z Ciebie zrobił :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka coś w tym jest - zawsze Sylwinka pierwsza kawkę na stole stawiała :p Ale fajnie tak sobie pospać :):):) Czytałam gdzieś, że senność mija po 1 trymestrze - mnie to chyba nie dotyczy, bo nadal bym spała dłuuuugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musimy być rozpieszczane bo wśród nas są mamuśki z fasolkami i te które lada moment będą zafasolkowane :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna te Twoje bułeczki to przepyszne są :D wiec ja poprosze dwie :D Co jest z Dorcią? Czyżby dzisiaj wole miała i jeszcze w sypialni barszkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam na razie na uczelnię - muszę iść do mojej promotorki, żeby mi temat zakceptowała. A nie chce mi się strasznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak pusto bez niej :O ale co tam my możemy poczekac a takie piękne jajeczko juz nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj strasznie wolno dzień mija... I głowa boli na zmianę pogody... 2 dni temu mróz a dziś chyba +10 stopni. Figluje ta pogoda strasznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×