Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Mi wahadełko uparcie kręciło na luty, nad planszą, nad moją ręką. Obrączki zapytałam w którym miesiącu tego roku zajdę w ciążę i 2 razy uderzyła o szklankę - luty! Oj chciałabym w to wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeee kruszyna to by bylo :D ja dzis powtorzylam test,ta druga kreska troszke mocniejsza:) a maz jakby w lekkim szoku,mowi ze sie cieszy ale myslalam ze jakos bardziej to okaze,przytuli mocniej czy cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - mąż chyba jeszcze nie wierzy i to dlatego :) Wiesz że do nich czasem długo docierają takie rzeczy :) Zobaczy na USG to będzie inaczej, zobaczysz :) Tak bym chciała żeby teraz mi się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - bede tam telepatycznie do bielska fliudki ciazowe przesylac:) mam nadzieje ze bardziej sie ucieszy M jak na USG zobaczy:) dziwne to wszystko,z niedzieli na pon jak mialam @ dostac czulam takie wirowanie w brzuchu zawsze przed @ mi tak cos bulgotalo w podbrzuszu, potem nagle sie uspokoilo i taki jakby lekko powiekszony jajnik tez zmalal,hihi moze to ten dzielny plemnik sie przedzieral hmm moze tez kiedys skrobne jakas ode do tego plemniczka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie melduje! Kruszyna, oby sie spelnilo, luty super nam obu pasuje! No juz niewiele zostalo nas na polu butwy, ale zaraz ja wygramy. Ja dzis sie obudzilam z bolu jak na @! Nie wiem co tam sie dzieje, czy to przez to ze w tym cylku pozniej zaczynam brac duhpaston? Piersi, zdecydwoanie wieksze :) z czego chlopak i ja sie bardzo cieszymy :D:D:D Oj kruszyna chyba musiala serduchowac wczoraj, bo w takim dobrym humorze. Suri M pewnie jeszcze nie dowierza! Jak bedzie potwierdzenie od lekarza, to bedzie skakal z radosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odganiaj, odganiaj, a ja przyganiam wielka piekna owu do Ciebie no i potem bede odganiac @! Kruszyna damy rade :D:D:D U mnie ostatni tydz czekania, och jak ja nie lubie tego czasu, ale mam nadzieje ze szybko zleci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia trzymam kciuki! Oby wahadełko mówiło prawdę :D:D:D Byłoby mi naprawdę miło, nie obraziłabym się wcale :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, czekanie jest okropne. Ja czekam najpierw na koniec @, potem na owulkę, a potem czy była naprawdę, potem czy przyjdzie @ czy nie.... Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna sie wykonczyc tym czekaniem, ale chyba nie za bardzo mamy wybor :( Mi sie dni zaczely wlec, ale moze to tez poniewaz jest to poczatek tyg, mam nadzieje ze juz szybko bedzie leciec :) chyba bede robic test w pn, dzien przed @, bo juz chce wiedziec przed wizyta u gina, a mam w pn wieczorem. Jak bedzie pozytywny to nie wiem jak wytrzymam do wt wieczora, aby komus powiedziec, bo chce aby ukochany wiedzial pierwszy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna musza :D:D:D Nie maja innej opcji, ja juz sie nalatalam, naleczylam i mam nadzieje ze zadzialalo! A ty po tylu przytulankach, to na penwno pobudzilas owu i bedzie z tego piekna dzidzia! Kruszyna, ale bedziemy szalec jak nam sie uda! Wysciskam Cie prze kafe ze nie bedziesz mogla oddychac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy to ja bym na własnych skrzydłach do Ciebie przyleciała :D:D:D Nakręciłam się strasznie i mam nadzieję, że takie dobre mysli mi / nam pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, to jak przylecisz to Cie podwojnie wysciskam :D:D:D Na pewno pozytywne myslenie i nastawienie pomaga! Ja mam nadzieje ze nam sie teraz udalo! Bede rozczarowana jezeli nie, bo tak sie spieszylam, ale jak nie teraz, to jest nastepny cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dzisiaj w nocy mnie strasznie brzuch bolał ale na szczęście nie było żadnych krwawień ani plamień i jest ok teraz nic nie boli Dorcia Ty wiesz że ja bardzo chcę usłyszeć od Ciebie że jesteś w ciąży bo innej informacji nie przyjmuję 🌻 Kruszynka a zapytałaś wahadełka co będę mieć czy chłopca czy córeczkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo jest tam kto :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D odezwijcie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musialam na chwile sie wylczyc bo dzis glowne szefostwo kreci sie po biurze i zaglada ludziom przez ramie :):) Ale juz jestem! Sylwnika, ja zadnej innej info nie chce wam przekazywac! Tak strasznie bym chciala aby sie udalo i abym w pn dwie krechy zobaczyla! Obiecuje nawet ze nie powiem rodzicom zanim powiem ukochanemu :):):)bo akurat bede w pl :D Jak teraz sobie pomysle ze tak leciala, bilety kupowalam aby tylko zdarzyc! Mam nadzieje ze jajo to docenilo i zaprzyjaznilo sie z jakims chlopakiem, a nawet lepiej z dziewczynka :) Sylwinka u ciebie musi byc chlopczyk, po tylu bananach :D:D:D Kruszyna, uda nam sie w lutym, to przeciez miesiac zakochanych :D:D:D A myslisz ze juz byla owy? Ktory dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w sumie jeszcze jest kilka dni, ja przy 25dc mialam owu 14dc, wiec jeszcze kilka dni :) Mocno trzymam aby temp skoczyla i wilkie jajo czekalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i uciekly! Zawsze uciekaja wszystkie jak ja mam przerwe :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kasia to co znow wakacje sobie urzadza??? Meldowac sie! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się zjawiłam to wszystkie uciekły :P Od rana byłam poza domkiem - najpierw jazdy, potem musiałam wyniki badań odebrać, a na koniec z moim tatą na zakupy ;) Teraz robię obiadek - chilli con carne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho :P Męczę się z tymi pracami lic. cały czas. Jedną zrobiłam. Tylko wydrukować i oprawić zostało. Zostały jeszcze dwie i obie na jutro. Przeczytać, poprawić, wydrukować, oprawić. Muszę dziś chociaż z jedną porządek zrobić. A tak mi się nie chce :o Mąż pojechał do domu dalej remont robić, bo ostatni tydz. był tak zalatany, że nic nie tknięte było. A mnie zostawił z wrzeszczącymi dzieciakami. I weź się tu skup człowieku. Poza tym u nas wszystko po staremu. Czuję się dobrze i czekam z utęsknieniem na połowę marca, żeby umówić się na USG 3D :) Ps. SURI GRATULACJE!!! :) (chyba zapomniałam wczoraj pogratulować, wybacz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj mam notoryczny brak czasu, pomimo lenia który włączył mi się rano i został :P Uciekam niedługo do domku, coś jajniki kłują, cycuszki pełne, owulka chyba nadchodzi jeeeeee :D:D:D:D I serducho będzie dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja też nie mogę się doczekać takiego USG, ale czytałam że USG 3D to są trójwymiarowe zdjęcia, a 4D to film. A w którym tygodniu sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia my idziemy na to 4D (źle wcześniej napisałam). Mamy się zgłosić pomiędzy 20 a 22 tc. Wg magicznego kółka które ma w posiadaniu gin, najlepszy czas na to USG to 20-30 marzec. Także jeszcze poczekamy troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja jestem to nikogo nie ma a jak spałam to proszę przyleciały i stronkę mi zabrały :P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×