Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

A nawet gdyby, to przynajmniej będziesz przebadana jak należy i nie będziesz się już musiała martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ale zrobią wszystkie na miejscu i od razu będą wyniki,a tak pewnie byś musiała czekać. Zajęłam się oglądaniem spodni na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinko, GRATULUJĘ CI bardzo, bardzo mocno. Nie zaglądałam na kafe już dawno. Ale i ja chcę się pochwalić dziś zrobiłam test i JESTEM W CIĄŻY. Pozdrawim i dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po sniadanku i powoli do mnie dochodzi, ze znow sie nie udalo :( Smutno mi... ale co zrobic... jakos sie tak nastawilam ze sie udalo! nikomu nic nie powiedzialam wiec sama to w sobie dusze no usmiech na buzi jest aby rodzicow nie martwic. no i na to wszystko jeszcze dzis jade wybierac wozek dla dzidzi brata a jutro jade ogladac piatkowe malenstwo szwagierki... no wez tu zapomnij o wszysztkim i nie mysl o dzieciach! Sylwinka, nic sie nie smuc wyjazdem do kliniki, polezysz 3 dni i bedziesz pewna ze wszystko jest super i juz do konca ciazy nie bedziesz musiala sie denerwowac! Ninam gratuluje dwoch kresek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - ściskam mocno :) Napisz później proszę co Ci gin powiedział. A ja mam nadzieję, że za wcześnie po prostu test robiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie za wczesnie, bo raczej dzien, dwa przed ... gin mi pewnie powie, glowa do gory, i dalej sie starac, no i oczywiscie o tym nie myslec i sie nie denerwowac... no mam nadzieje ze zaraz mi ten wisielczy humorek minie, i jak jutro zobacze ukochanego, to juz bede miala nowy zapal i wiare :D kruszyna, no mam wielka nadzieje ze do Ciebie nie przyjdzie!!! a na weselu, jezeli jestes zafasolkowana, to pewnie automatycznie Cie od alkoholu odrzuci :D:D:D Mam nadzieje ze sie Tobie i Annie udalo!!!! A ja bede zaraz za wami i dzidzia bedzie jako prezent na same swieta :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiosna za miesiąc i bociany przylecą do Was z małymi dzidziami :) ja za godzine wychodze do lekarza :O trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze Polusia uważaj na tych jazdach :) Kruszyna nie pij na tym weselu na dobra dziecka :) odezwe sie pozniej jak juz wroce od lekarza :)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - w takim razie czekam niecierpliwie na wieści od lekarza i ściskam mocno dla dodania otuchy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka dawaj znac jak juz wrocisz! Ja lece po wyniki krwi o do dziadkow na ciacho! bede pozniej! buziaczki! PS Kruszyna wiem ze damy rade! Ja sie na pewno tak latwo nie poddam! czym dluzej bede czekac tym wieksza radosc bedzie z dwoch kreseczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka trzymaj sie u lekarza, jak wrocisz bedziesz sie czula duzo spokojniejsza zobaczsz.... Dorka, mozliwosc jest ze za wczesnie test, czasem w dzien spodziwanej nawet nie wychodzi poztywn, wiec ja nadal trzmam kciuki, a jesli jednak nie wyszlo to i tak trzmam i nie puszcze dopoki nie napiszesz w nastepnm cyklu, ze sie udalo. Daj znac coz lekarz powiedzial..... Kasia T21 gratulacje!!! Cudownie musi byc poczuc ruchy malenstwa :) Sylwinkabede o Tobie myslec i czekac na super wiadomosci, bo inaczej byc nie moze.. Kruszyna, prosze sie nie dolowac, moze juz masz mala fasolke, wiec nie wolno sie Tobie denerwowac a spokojnie i radosnie czekac na testowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak ma byc Kruszyna, jest ogromna mozliwosc ze fasolka juz w Tobie rosnie, wiec potrzebuje Twojej radosci i optymizmu... i tak trzmaj....... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............10.03.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... S.U.R.I..............9.02.......................śląskie. ... ...30......0 magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 agi26................03.03.09................Lo nd yn. .....26 ........0 Kruszyna2008.....24.02.................Bielsko...... . ..23........0 ZACIĄŻONE: NICK....................TC......... TERMIN PORODU .....WIEK........PłEC żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? Kasia.T21..............16............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................15...........02.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............15............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? aska.osa................11.............06/09/09........ ... .26...........??? Sylwinka 25.............9..............18.09.09..............25... .......??? Grażka23...............6............14.10.2009.............24...........??? Mam pierwsze zdjęcie naszej dzidzi :):):) Jestem w 6 tygodniu ciązy i wszystko jest dobrze :) Ciąża prawidło sie rozwija :) Kamień spadł mi z serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC:) dorka - jeszcze nic straconego ,ja jak testowalam w sobote to tez nic nie wyszlo,dopiero w poniedzialek wyszly II, glowa do gory :) grazka - ale masz fajnie:) co mowil gin?i jak on Ci 6 tydzien wyliczyl,jestes podobnie jak ja po okresie i mi wyszlo ze to gdzies 4 tydzien ,ostatni okres mialam 15.01 ja dzis dylemat mialam jakiego gina prywatnego wybrac i w koncu pojde tam gdzie bratowa chodzila,sprawdzony i fajny gosc wnerwiam sie w pracy i coraz bardziej o L4 mysle,w pracy w tym biegu nie ma szans na pooszczedzanie sie a szkoda nerwow no i dzidzia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - no ja myślę że w końcu się zapiszesz do tej tabulki poniżej :P:P:P:P:P Co do L4 to lepiej mieć spokój i dzidzię spokojną niż się denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede po ginie to sie zapisze :) wiecie,moja szwagierka dzis powiedziala ze usg do 12 tygodnia nie powinno sie robic,bardzo sie zdziwilam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Grażka super fotka. Jaki piękny maluszek :) Dorka jeszcze nic straconego. Cały czas trzymam kciuki żeby @ nie przyszła, a jak powtórzysz test to będą już dwie pięne krechy. A dla reszty dziewczynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, no to super! TO juz jestes spokojniejsza! Bardzo sie ciesze! Ja odebralam wyniki progesteronu i w sumie sama nic nie wiem... mam 3.9 jezeli komus to cos mowi.. :) pewnie Asi :) ide do gina na 1h, postaram sie dac znac wieczorkiem co mi powiedzial. w sumie test ktory robilam nie ma kresek tylko napis, wiec nawet nie ma co sie dopatrywac jakiejs cieniutkiej :):):) super by bylo gdyby sie ten glupi test mylil! Chyba bym oszalala ze szczescia! no mam nadzieje ze jak nie w tym to w nastepnym sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka piekne malenstwo! Teraz sobie mysle jak ty sie zamartwialas ze nie ma owu a ty juz dawno mialas malenstwo w brzuchu :):) Kruszyna moze u Ciebie jest tak samo :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam cos tam
hej Dorka_L jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×