Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Anna, wiem jak sie czujesz, mi tez sie wydaje ze to niemozliwe... ale z drugiej strony mysle ze jak innym sie udaje to mi tez sie uda! Niektorym to wychodzi od razu a inni musza troszke poczekac, ale w sumie wszyscy predzej czy pozniej dzidzie maja! Wiec nic sie nie smuc, tez przyjdzie na nas czas!!! Ja to wiem! Najwazniejsze aby sie kochac z milosci i wtedy piekny bobas powstaje :D:D:D Kasia cudnie ze malenstwo poczulas! To musi byc niesamowite! A ja ciagle czekam na nie nadejscie @! wczoraj wieczorem mnie wszystko bolalo jak na @! a dzis bardzo bola mnie piersi, mam takie uczucie rwania... co jakis czas mocniej, potem na chwile przestaje... a jak sie dotkne, to tak przez jakis czas jeszcze czuje bol... jutro wizyta u gina i troche sie boje... A jak wam walentynki minely?? Ja caly wieczor ogladalam TV :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorka. Super, że nadal nie ma @. Jutro z rana testujesz? Napisz koniecznie jaki wynik. Po wizycie u gina też napisz co i jak. Wczoraj byliśmy w kinie i tyle. Nic specjalnego. Teraz czekam z utęsknieniem na godz 15. Znów do W-wy jedziemy. Tym razem do Castoramy po rurki do ogrzewania podłogowego i do teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko ok walentylki były i już po mąż właśnie pojechał do sklepu po 0,5 kg kiszonej kapusty taka naszła mnie ochota :) anna ja nie ukrywałam przed bliskimi, że staramy się o dzidziusia i nie wychodzi mówiłam i było mi łatwiej nikt nie zadawał zbędnych pytań było wszystko ok Wydaje mi się, że jeszcze gorzej dusić w sobie lepiej powiedzieć przecież to nic złego mnóstwo ludzi ma z tym problem ja uważam, że jeżeli znajomi bliscy i rodzina wie to jak już się uda to zdają sobie wszyscy sprawe, że to maleństwo jest dla nas bardzo chciane i kochane wyczekiwane, a nie z przypadku i to jest dla mnie zasztyt i tym mogę się pochwalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie opowiadam do okola, ale rodzice wiedza ze sie troche staramy i najblizsi przyjaciele. Przynajmniej juz mnie nie pytaja, no a wy kiedy... i w sumie nie wiadomo co powiedziec... bo jak powiesz ze nie to wyjdzie na wpadke... no wiec powiedzialam ze wszystko w rekach losu ;) no chyba bede jutro rano testowac, ale nie wiem czy nie stchorze... bardzo sie boje... no ale z drugiej strony jak pojde do gin to co jej powiem, ze sie balam i nie zatestowalam??? no i jak bedzie pozytywnie to ona od razu bedzie mogla zobaczyc no i moze bede musiala cos innego zaczac brac... Kasia rurki to ogrzewania... zawsze mnie takie zakupy denerwowaly troszke bo to zawsze drogie i nigdzie tego nie widac, ale wiadomo ze konieczne :D:D:D:D buzka lece na obiad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dlatego mnie takie zakupy denerwują. Te wszystkie rurki, folie, zbrojenia, grunty itd itd. kosztowne to jak cholera. A Ty testuj jutro z rana i nic się nie denerwuj. Trzymam kciuki za 2 kreseczki. Który to będzie dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zbieram do domku. Tzn na zakupy. Będę jutro. Dorka czekam na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki kasia! no mam nadzieje ze bede miala jutro odwage... okaze sie rano... a jak nie jutro to poczekam do srody z testowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :):):):) Dorcia - daj znać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak mocno trzymam kciuki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Dorka daj znać co wyszło na tescie :):) mam nadzieję, że dwie kreseczki :):):) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze się czuje :) Dzis mam wizyte u lekarza i sie troche denerwuje :) Kruszyna jak po walentynkach? pewnie było gooorąco :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorka daj znać ale ja i tak wiem że będą dwie kreseczki :D:D Grażka nie denerwuj się będzie dobrze :D:D Kruszynka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Grażka może pójdziemy z Tobą co :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D będziemy Cię trzymali za rękę :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwinka!!!!! Uwaga, wielki buzial leci do Ciebie :D:D:D:D Co do dorki to ja raczej też wątpliwości nie mam :D:D:D Grażka - po wizycie będzie już lepiej, mniej nerwów i w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Juz po testowaniu :(:( niestety jedna kreska :(:(:(:(:( no trudno, trzeba zbierac sily do nastepnej owu i dzialac! Grazka ja tez dzis mam wizyte u gina :) ma mi sprawdzic poziom progesteronu. Mocno jestem zawiedziona ze sie nie udalo... no ale co zrobic. Piersi nadal strasznie bola, no i cale podbrzusze, teraz czekam na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak Sylwinek :) przydałoby mi sie towarzystwo :D teraz u Dorki dwie kreseczki a później Kruszyna twoja kolej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - a może za wcześnie ten test???? Czasem jest tak że wychodzi negatyw, a 3 dni później pozytyw, tak więc nie koniecznie nastawiaj się na nowy cykl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy za wczesnie... niby mam @ dostac w sr... no jutro moga sie zaczac plamienia... no juz wole sie nastawiac na nowy cykl niz sie dalej ludzic. Trudno, bedziemy dalej dzialac! na pewno nie zaprzestaje! nowe testy owu pojda w ruch, no i moze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam się w tabelce, bo termin @ się przyspieszył :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............10.03.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... S.U.R.I..............9.02.......................śląskie. ... ...30......0 magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 agi26................03.03.09................Lo nd yn. .....26 ........0 Kruszyna2008.....24.02.................Bielsko...... . ..23........0 ZACIĄŻONE: NICK....................TC......... TERMIN PORODU .....WIEK........PłEC żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? Kasia.T21..............16............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................15...........02.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............15............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? aska.osa................11.............06/09/09........ ... .26...........??? Sylwinka 25.............9..............18.09.09..............25... .......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, Ty zawsze fachowymi pojeciami nas zarzucasz :):) tzn kiedy masz termin @? (tej ktora ma nie przyjsc!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - z jednej strony masz rację, a ja życzę Ci miłego rozczarowania :P:P:P:P Moim zdaniem faktycznie wcześnie na test. A jakiej był czułości, 10 czy 25 ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( może za wcześnie testowałaś zobaczysz co Ci powie ginekolog 🌻 Kruszynka fajna i ładna z Ciebie dziewczynka :D:D 👄 Grażka jak banda z kaffe by wpadła to ginekolog by się dopiero wystraszył takich czarownic :D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stronka moja :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P nie spać tam hallo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna nie wiem... a nie mam ze soba opakowania. ale to byl elektroniczny, czuly! no zobaczymy. Lece na sniadanko! bede za jakis czas! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja tam jeszcze kciuki bede trzymac bo moim zdaniem za wczesnie testowałas :P Kruszyna tydzien szybko zleci i mam nadzieję bedą 2 kreseczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×