Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no tak Dorka, tak musisz zrobic, no i nie trac nadziei:) nie ma po co.. zawsze jest nadzieja, pamietaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, ale czasmi juz nie mam sily... Ale to tylko mam czasami takie dni... Ogolnie jest super i zyje wakacjami, swietami i ogolnie jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem co masz na mysli, trzeba miec plany i jakies wyzwania i naczej zycie jest bez sensu:) a Ty masz ich duzo, wiec sie nei zalamiesz, bo jest po co zyc... :) tak jak ja...bo zycie jest super;) zdrowie jest najwaznijesze:) a na dzieci jeszcze sie doczekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D Suri jaki Dawidek przystojny ślicznego będę mieć zięcia :) Dorcia jest w ciąży Dorcia jest w ciąży :D:D:D:D:D lalallalalalalalalalala ale jak na razie cicho sza :D:D:D:D Polusia teraz będziesz chodzić w kostiumie kąpielowym uważaj żeby Ci irokez nie zesztywniał :P:P:P:P:P Suri ja jem żółty ser i małej nic nie jest :D Kasia moja mała też jest tylko na cycu a o smoczku nie ma mowy bo wypluwa od razu :) Asia super że wyniki dobrze wyszły bardzo sie ciesze :D:D:D:D:D:D:D Kruszyna moja nie ma zębów ale nie raz jak przyciśnie dziąsłami sutka to z bólu nie mogę wytrzymać pewnie jak zaczną jej wychodzić to odstawie cyca bo inaczej mi sutki poodgryza :P:P:P Dorcia 13-tego wszystko zdarzyć się może :D:D:D:D:D:D no a zdarzą się 2 kreseczki :D:D:D Aniu dobrze że Ci przeszło i jest już dobrze :D:D:D Asia moja mała w 6 tyg ważyła 5.150g i mierzyła 55 cm ale oni tylko tak na oko wpisują :) Asiu nie wiem jak jest u Was ale jak ja chrzciłam Madzię to w świadectwie chrztu ma wpisane Magdalena Wiktoria więc można dwa imiona nadać :) Grażka 👄 Aga 👄 Kasia udanych chrzcin i żeby Wiktorek był grzeczny:) a teraz co u mnie wczoraj byliśmy u ortopedy z Dominiką i jest wszystko dobrze tylko nie kazał kupować i wsadzać jej do chodzika :) a nocka super mała usnęła o 21:30 to pobudka była o 04:30 i 07:15 więc nie mogę narzekać na moją kochaną córcię :D nasza córcia ma dwa imiona Dominika Agata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze piszesz!!!! Nie wyobrazam sobie aby zyc tylko staraniami, bo chyba bym oszalala i zniszczyla wszystko co zbudowalam do tej pory lacznie z moim zwiazkiem. Ale ta dzidzie juz bym bardzo chciala! No i nie moge sie doczekac samego uczucia bycia w ciazy! No nic zostalo nam cierpliwie czekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sylwinka;) ladne imiona ma Twoja cora:) Dorka tez dobrze piszesz:) Wiem, ze to jest takie piekne marzenie...tez sie nie moge doczekac bycia w ciazy:) a ostatnio maialm nawet realistyczny sen, ze urodzilam zdrowe dziecko, wszytsko dokladnei czulam widziaalm, tylko sam porod byl niebolesny:) a reszta cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc aga :) Trzymam za Was kciuki dziewczyny, a poród jest bezbolesny agi :) sero serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kasia bezbolesny serio;) jak juz urodze to sama ocenie:) ale pogoda, jestem spiaca:) wieczorem jedziemy do znajomych poza Londyn i zostajemy do neidzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja porod mam za soba to wiem lepiej :P Dziewczyny potwierdza :) Obys jak najszybciej mogla tego doswiadczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi mi tez sie ostatnio snilo ze mi test wyszedl poz :) Kasia ja do tej pory czasami sobie mysle jak napisalas ze masz skorcze i jedzesz do szpitala! To bylo niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Na początek, zaczęłam 37 tc :):):):) Kolejny tydzień za nami :):):) ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Kruszyna2008....36.........04.12.2009..........23....... ..Amelka anna999...........23.........28.02.2010..........26 .........Daria TosiaSamosia.....6...........13.06.2010..........27..... ......? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imę lolcia26.........01.07.2009................ANTOŚ MERY27........15.07.2009................MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009................WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ Grażka..........17.10.2009................Igor S.U.R.I..........22.10.2009................Dawid Dorcia 🌼 Sen był propoczy i kropka :P Sylwinka buziole dla Ciebie i dziewczynek :D:D:D Agi fajnie że się odezwałaś :) Pisz częściej :) No i dla całej reszty kobitek 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zle mnie zrozumiałyscie ja wiem ze dla kazdej matki swoje dziecko jest najpiekniejsze itd ale to tez nie jest powod aby obgadywac inne dzieci swoich znajomych ,mowic na nich jak najgorzej jakby tamte dzieci byly jakies niedorozwiniete ,tylko o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja pamietam jak wychodziłam od lekarza jak zobaczylam ze pecherzyk troche podskoczył , normalnie taki zastrzyk pozytywnych mysli :) także Dorka wiem co ze tego potrzeba :) ja czasem bylam 2 razy w tyg u mojego gina , przeszłam na diete o nieskiej zawartosci cukru itd chwytałam sie wsystkiego. A co zaskoczyło ? nie wiem , nie mam pojecia tak naprawde ,ale grunt ze sie udało i wam tez sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o moje drugie imie to własnie marzena corka bedzie Daria :) bez drugiego imienia chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna pewnie ze nie! Uwazam ze nie powinno sie zadnych dzieci krytykowac a tylko rodzicow... Jezelo dziecko sie zle zachowuje to rodzicow powinno sie winic, bo to oni na to pozwalaja... ale to oczywiscie latwo pisac, a w praktyce jest to chyba najbardziej skaplikowana sprawa, dobrze wychowac dzieci! Ja mam jeszcze godzinke w pracy i weekend! Juz sie nie moge przyszlego weekendu doczekac, bo bedzie wiadomo czy moze tym razem sie udalo... Jakos mi sie to wyjatkowo dluzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna jeju ty juz prawie jedna noga na porodowce :) a nastepna bede ja , kurcze jak ten czas leci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka przesyłam ci ciążowe fluidki :):) ale pamietaj ze jestescie zdrowi kochani oboje i predzej czy poźniej sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Anna wlasnie nie ma na to jednego lekarstwa :( Ja zawsze jak bylam u gina to mialam piekny pecherzyk, ksiazkowe endo... szalalam z ukochanym i nic... ale w tym cyklu sie dowiedzialam ze moze duhpaston za wczesnie bralam... a za wczesnie brany bardzo przeszkadza... wiec teraz zamiast w 16dc wzielam 19dc i czekam. Ogolnie to sie nie ludzilam, ale te delikatne bole jak na@ daja mi taka cicha nadzieje... bo na prawde wczesniej tak nie mialam.... No nic termin @ mam we wt, sr, moze sie przesunac kilka dni przez duhpaston... Juz nie moge sie doczekac aby wiedziec czy sie moze udalo...No i w tym cyklu bralam CLO a Tosia zaszla przy clo... Oj sama sie na siebie denerwuje za mam nadzieje w tym cylku!!! Wole jej nie miec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kruszyna to lada moment! No i do lutego szybko zleci i ty juz bedziesz miala swoja corusie! Tylko prosze nie rodzic jak bede na wakacjach! Wracam 8-go lutego wiec do tej pory nogi na krzyz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie starasz to jeszcze nie masz nadzieji i sobie mowisz ze tym razem nie bedzie sie nastawiac ,ale fatwo sie mowi :) Dorka ja duph. brałam jak juz zaszłam w ciaze na podtrzymanie , wiec moze masz troche razji ze pozniej zaczełas brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bede brala na podtrzymanie ale biore tez na zagniezdzenie... powinno sie go brac dopiero po owu a ja w sumie bralam w dzien... bo mi lekarz zle zlalecil... no i spojrzalam ze w jedynym cyklu jak nam sie udalo to tez wzielam pozniej, bo poprostu zapomnialam :) No zobaczymy... :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obiecuje bo termin mam na 28 luty i szczerze to nie chciałabym przechodzic ale pomysl ze jak juz wrocisz to bede mogla napisac jak rodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak juz nie bede sie odzywac na kafe to bedzie znaczylo ze rodze :) a trzymac kciuki mozesz nawet z konca świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bede musiala trzymac cale wakacje, bo mamy zasade z ukochanym ze na wakacjach nie zasiadamy do komputera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzę życzyć wszystkim udanego weekendu :) Zwłaszcza dla Dorci :P:P:P:P Za mną chodzi chyba jakieś przeziębienie od wczoraj :( Dziwnie się czuję... Popijam własnie herbatkę z sokiem malinowym, mam nadzieję że przejdzie. Do tego czuję taki dość silny ucisk w dole, ehhhh mam nadzieję że malutka nie schodzi sobie jeszcze niżej, bo wolałabym urodzić najwcześniej za tydzień hihi jak skończę pisać pracę inż dla męża :P To znaczy oczywiście ja mu tylko "pomagam", ale wychodzi jak zwykle :) Buziaki dla wszystkich i proszę za mnie kciuki trzymać, żebym jednak jeszcze nie rodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Miłego weekendu :D:D:D a muszę sie pochwalić moja Dominika skończyła dziś 2 miesiące :D:D:D dobra lecę sprzątać i myć podłogi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×