Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dziewczynki dziekuje za wsparcie :) no teraz jest juz wszytsko oki chociaz do południa jadłam kaszki dla dzieci na wodzie te robione, bo jak mialam kiedys takie problemy z zolazdkiem to mi to lekarz zalecał.ale obiad i kolacje juz normalnie zjadłam i mam nadz ze wieczor bedzie spokojny. ja odpoczywam cały czas byłam dzis tylko w sklepie , i zrobilam małe prasowanie ,a potem to juz tylko łóżko i tv ,no ale jak mus to mus co do tych basenow dla waszych pociech , moja kolezanka tez zabierała małego na basen 2 razy w tyg i bardzo zadowolony był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tez sie zszkowałam bo zadzwniła do mnie tesiowa i spytała sie jak sie czuje , normalnie szok ..ale miło :) dzis sie dowiedzielismy ze siostra cioteczna meza bedzie miala chlopaka ( juz drugiego ) a jutro usg ma miec szwagierka ( na razie ma tez jednego chlopaka) ciekawa jestem co bedzie , bo jedna i druga chciały dziewczynki , a my myslelismy ze bedzie chlopak ( bo kazdy nam tak mowił ) a tu niespodziewanie Daria wyszła :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna odpoczywaj kochana. Widzisz jak teściowa potrafi zaskoczyć? :) No i widzę, że dużo maluszków u Ciebie w rodzinie się szykuje :) U nas w tym roku były 4 i jeszcze na jednego czekamy. W grudniu tamtego roku 2, a w styczniu następnego 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia powiem ci ze tak kochana, i to wszystko z rodziny od strony meza :) miedzy mną a szwagierką jest 2 tyg różnicy( tzn ja wczesniej powinnam urodzic), a miedzy siostra cioteczna meza miesiac roznicy. najfajniej było jak wszyscy ogłaszali sa w ciąży normalnie wysyp rodzinny :) w tamtym roku urodziła moja siostra cioteczna a rok wczesniej u mojego brata sie synio urodził :) takze powiem ci ze naprawde tylko jeden temat teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najfajniej jest ( choc nie mam za dobrych stosunkow ze szwagirka ) jak sie spotykamy u tesciow w niedziele :) nasi mezowie (bracia i to jak ja sie smieje z nieroscietą pępowiną ale mniedzy sobą ) wymieniają sie pogladamy i mądrościamy na temat ciąży :) no dzis sie dowiedza jaka płec ,ale jestem ciekawa , czy nasza corcia bedzie 1 w rodzinie czy jeszcze jedena bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super :) Jeśli jeszcze masz dobry kontakt z nimi to będziesz miała z kim pogadać o kupkach, zupkach tp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no powiecmy , poniewaz ze tak to ujme moja szwagirka jest troszke zacofana w wielu rzeczach , nie wie jak sie posługiwac allegro , w zyciu tam nic nie kupiła, na zakupy jezdzi jak ja maz zabierze i da kase , a to jest raz na pol roku i wogule duzo by opowiadac ......a przy tym jest bardzo zazdrosna , gdy ja nie potrzebuje meza aby gdzies pojechac ,załatwic ,kupic itd i ona cos potem zobaczy u mnie to jest zazdrosc :/ mam nadz ze sie to zmieni i przestanie byc taka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym swoje 1 dziecko strasznie porownywała do innych dzieci i pczywiscie jej mały zawsze jest wyzszy , wiekszy nr buta ma , szybciej cos tam zaczał robic i takie tam , a oczywiscie nie widzi ze w wieku 4 lat umie liczyc tylko do 4 , słabo mowi itd wiec boje sie ze i moje bedzie porownywac , a ja wtedy nie bede dłużna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem szczerze ze szkoda ze jest taka bo to w sumie bliska rodzina i blisko siebie mieszkamy i jakby byla inna to by na tym wiele skorzystała i wczesniej i w przyszłosci .... no ale trzeba byc dobrej mysli :) moze drugie dziecko cos u niej zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze troszke wydorosleje jak sie dziecko pojawi. A wiesz, skoro jest tak uzalezniona od meza i jego pieniedzy to nie ma sie co dziwic ze nie umie sie zachowac w wielu sytuacjach. A moze zostaniesz jej nauczycielka i wasz kontakt sie poprawi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale gdzie reszta dziewczyn ? 12 jest juz a tu prawie nikt nie zajrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wiele razy chciałam , zabrałam ja pare razy na zakupy , to sie znalazł probem innego typu , ze ja zarazbiam na siebie a ona nie , ze ja jestem chuda i łatwiej sobie cos kupie i takie tam a jesli chodzi o kase to jest uzalezniona od meza tak ,ale na własne zyczenie bo jej sie nie chciało isc do pracy i od 5 lat nie pracuje i jak sie zaczał temat ze moze by poszła do pracy , to stwiordziła ze jej sie nie chce i ze czas na drugie dziecko :/ oj duzo by opowiadac ale to juz taki typ człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna olej ja calkowicie! Dla kazdej mamy jej dziecko jest najmadrzejsze, najpiekniejsze i wogole naj pod kazdym wzgledem! I super tak powinno byc! Kasia nerwowka przes chrzcinami? Nadajecie drugie imie? Ja dzis jestem w super humorku a wczoraj to doslownie wzrokiem bym zabijala jakbym mogla! Wrocilam do domu, ukochany siedzial na kanapie i prawie przysypial, cos zapytalam i mi odp ze jest w zlym humorze, to sie poryczalam jak idiotka! Sama nie wiem czemu! Jakos mialam dosc marudnych ludzi w pracy i jakos nie chcialam z maruda byc w domu... Ale jak chlopak to zobaczyl to od razu przytulil i pocieszyl i juz nie byl w zlym humorze :D:D:D Pozniej oboje sie smialismy z mojego zachowania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dorka, ja nic nie chce krakac ale wiesz takie zmiany nastrojow .....to ja miewam ......:) Kasia własnie nadajesz drugie imie , bo wsrod moim\ch znajomych to chyba nikt tak nie robi , zanika to troche... choc ja mam,dwa imiona i kazdy w mojej rodzince ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak... ale ja staram sie nie nastawiac... dzis 25dc czyli jeszcze kilka dni czekania. Testowac bede najwczesniej 13-go w pt :) anna a jakie drugie imie masz wybrane? Ja jak bede miala coreczke to na drugie bedzie miala Jagodka, po mojej najkochanszej babci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena :) a z bierzmowania mam julia :) wiem , ze lepiej sie nie nastawiac wtedy bedzie wieksza niespodzianka :) ale tak trzymam kciuki za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze i wyszukuje list z wyprawkami dla noworodkow aby sobie zrobic taka liste ,zeby potem czegos nie zabrakło :) za miesiac kupimy juz wozek ,aby stał i czekał na małą :) to juz bedzie jedna rzecz z głowy a potem na spokojnie reszte bede kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozumialam Ty masz na drugie Marzena czy coreczce tak chcesz dac na drugie? Ja nie mam drugiego imienia a na trzecie mam Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Dorka dzieki Tobie mam usmiech na twarzy, kazde Twoje dziwne symptomy czy zachowanie bardzo cieszy... a dlaczego to wiemy... 13 piatek...czekam... Dziewczyny drugie imie nadaje sie przy wyrabianiu aktu urodzenia, potem przy chrzcie juz nie mozna, przy bierzmowniu nadaje sie imie ale to sie nie liczy w zadnych dokumentach..to tak dla nas :) Mojemu Malemu Dalismy Tomasz Jack... taki kompromis pierwsze polskie drugie po angielsku :) niestety z chrztem czekamy bo chce w pl zrobic wiec bedzie dopiero luty-marzec jak sie wybierzemy w pierwsza wspolna podroz do pl :) Anna, tak jak Dorka juz pisala, ja tez uwazam ze to normalne dla kazdej mamy jeje dziecko jest najpiekniejsze i najmadrzejsze... i chocby nie bylo za madre i ladne to mamy tego nie widza..to naturalne...zobaczysz jak sie Twoja Malutka urodzi bedzie dla Ciebie njpiekniejsza i najcudowniejsza na calym swiecie.... Kaska jak Wiktor tej nocy?? Moj sie poprawil, dwa razy sie obudzil a potem jak tata rano wrocil z pracy dostal ataku smiechu i juz bylo po spaniu wiec sie z nim bawie od 6rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Anna ale się nacierpiałaś i przestraszyłaś :( mam nadzieję, że teraz już będziesz się dobrze czuła 🌻 Dorka oby 13 piątek był najszczęśliwszym dniem w Waszym życiu :) Asiu jak dobrze, że wyniki Tomaszka są dobre :) cieszę się bardzo i super śmieszek z niego :) Mój mały dostał jakiejs wysypki tylko na nóżkach i byliśmy z nim u lekarza, wszystko ok i waży 4200 :) Jutro wybieramy się na pierwszy spacer, już od kilku dni na pół godziny ubieram małego jak na dwór, wkładam do wózka i stawiam przy otwarym oknie :) nie umiem się doczekać kiedy będę mogła juz z nim wychodzić z domu bo dostaje szału jak tak sama siedze w domu :D Kupiłam buty :) zapłaciłam 200 zł bez grosza :) super, na obcasie i ze skóry :) teraz moge chodzić na spacerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Dorka, denerwuje sie. Najbardziej zachowaniem malego w kosciele i karmieniem. Bede musiala wyjsc i karmic w trakcie mszy bo on tyle nie wytrzyma (godzine wczesniej musimy wyjechac do fotografa). Wiktor imie ma jedno. Aska super Ci spi Tomaszek. Wikus dzis standardowo - 5 razy sie budził. Ale to chyba jakis skok rozwojowy bo i marudny jest w dzien i w nocy sie budzi i znow jesc chce czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Wikus czuje zblizajacy sie chrzest :) i wie ze po chrzcie to juz tylko aniolkeim bedzie mogl byc dlatego teraz korzysta..... Kaska, moze wytrzyma.. kosciol super usypia takie maluszki..... Grazka dobrze ze wysypka nie grozna... jak tam kupki i baczki Igorka? Moj zawsze jak jest przed jedzonkiem to czeka na cwieczenia i zamiast sie skoncentrowac to sie smieje oczywiscie... robimy rowerek i podginanie nozek do brzuszka oraz lewa nozka do prawego lokcia i odwrotnie... potem jak pije mleko to puszcza taka serie boczkow ze ja mam z kolei ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah... Suri dzieki za zdjecia..jak juz pisalam po prostu wloski ma cudownie piekne.... wyslalam Tobie tez Tomaszka zdjecia, jedno z pobytu w szpitalu, jaki dzielny byl moj 5tygodniowy rozrabiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wszystkich pozdrawiam i zycze milego dnia:) Dorka trzymam kciuki, moze sie udalo:) a slyszalas o takim srodku francuskim z firmy samsar chyba to taki zel wspomagajacy zaplodnienie - lubrykant. Ja go juz kupilam, najtanszy nie jest, ale moze sie przyda i moze pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze wpadal na chwilke i stronke ukradla :D:D:D Nigdy o tym nie slyszalam... a jak to pomaga i co sie z tym robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co sie robi z lubrykantem:D:) ??? hihi zawiera substancje, ktore ulatwiaja spermie polaczenie sie ze sluzem, i dotarcie do jajeczka, sprzyjajaj przetrwaniu i jakosci spermy, jakies 14 funtow w bootsie kupilam ostatnio jeszcze nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powodzenia w probowaniu :) Moze byc z tym niezla zabawa ;) Ja juz nic nie dokladam do naszych staran, biore caly czas ta paskudna chemie i mam juz tego troche dosc... no nic czekam i zobaczymy co to z tego wyjdzie...po raz kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie dokladam, ale chce zobaczyc czy to zadziala, chce sie przekonac, jak uwierze, to moze sie powiedzie:) nic nie szkodzi sprobowac, to nie boli:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkowicie sie zgadzam! Ja czekam do mojej wizyty u gina w grudniu i zobaczymy co ona mi powie... Jakos powoli trace nadzieje, musze sie do niej wybrac po zastrzyk nowej, bo zawsze wychodze z gabinetu usmiechnieta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×