Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

kaska trzymaj sie dziewczyno ,nie denerwuj sie za wczesnie ,trzeba mieć nadzieję ,może w ten swiąteczny czs i tobie przytrafi się cud ,pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! kaska-wspolczuje problmow...:( moja ciaza tez pobleowa..;( a powiedz na jakim etapie beta spadla? na usg bylo serduszko?I co mowili Ci lekrze? Kiedys mialam poobna sytuacje i bardo jestem cieawa opinii Twoich lekarzy na ten temat,a ktory masz teraz tydz? Trzymam kciuki! I napisz cos wiecej, zawsze tylko tak krociutko... kurcze zaraz mi bateria padnie,dokoncze poniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,teraz moge dokonczyc:) lulita-jak sie czujesz? panterka w centki-witaj,wiesz co z tym wrogim sluzem to dosc kontrowersyjna sprawa,raz jest a raz go nie ma,to badnie nie zawsze daje miarodajne wyniki,trzeba je zrobic w konkretnym dniu cyklu itp,wiem ze wielu lekarzy nie przyklada do tego zbyt uzej wagi,cytlam kiedys duzo na ten temat bo sama to rzekomo milam (a mimo to udalo mi sie 2 razy zajsc w ciaze naturalnie).Ale jesli tyle sie juz staracie to mysle ze mozna sproowac IUI ,zawsze to zwieksza szanse.No i dobrze ze maz leczy ta bakterie,nasienie sie poprawi na pewno,trzymam kciuki! asiulka-jak samopoczucie?Pytalas mnie o usg-ja zawsze mam doochwowe,na tak wczesnym etapie ciazy przez brzuch nie byloby dobrze widac,a bylas w koncu w szpitalu? Mam nadzieje,ze brzuch juz Cie nie boli,pozdrawiam! Nadia-przykro mi powodu @:( Ale z nowym rokiem nowe nadzieje i tego sie trzeba trzymac! A ja czekam w napieciu na czwartkowa wizyte u lekarza,oby bylo dobrze...,pa!Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej egz Miło ze pytasz u mnie narazie wszystko ok ,samopoczucie dobre troche zajęłam się przygotowaniami do swiąt. Narazie nic nie czuję sama niewiem czy to dobrze czy nie ,to moje 5 podejscie więc staram sie nie dopatrywać objawów. Miałam już tak że był ból brzucha i piersi i skończyło się ciaza ,ale było i tak że nie czułam nic i tez była beta wysoka wiec staram się nie stresować.Duzo wypoczywam i sledze losy naszych kolezanek bo kazda pozytywna beta rodzi we mnie nadzieję że i ja się kiedyś doczekam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już przebolałam @ i znów mam ochotę na starania. Tyle że postanowiłam iść do lekarza i zrobić jakieś badania. Może niepotrzebnie się co miesiąc rozczarowuje może coś się dzieje... egz mam nadzieje że u ciebie wszystko będzie w porządku...fajnie że tak pozytywnie myslisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miałam ostatnio straszne skurcze macicy, lekarz zmienił i luthinusa na luteinę i jak ręką odjął. tak sie dobrze czułam ze komunikacją miejską się do koleżanki wybrałam...z drugiej strony tak mi dobrze ze się znowuż zaczęłam zastanawiać czy Kruszynka jeszcze tam jest. i tak w koło macieju...jak boli to źle jak nie boli też źle...dziś zaczynam 6 tydzień a czuję się 1000 razy lepiej niż na poczatku...nie zrozumiem chyba tego :) ale dla pewności i spokoju w swieta polecę w czwartek na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka ty za bardzo się w siebie wsłuchujesz...musisz ciągle się czymś zamartwiać albo tym że czujesz albo tym że nie czujesz...daj sobie sznasę na to żeby cieszyć się tą ciążą...skup się na pozytywnych aspektach...a nie na tym że może się coś dziać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z drugiej strony niech
sobie dziewczyna sprawdzi te betę przed świętami,a tak będzie się zadręczać i tylko o tym myśleć.Zrobi betę i na kilka dni będzie miała chociaż spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
witam jak trafilam do szpital to moja beta wynosila 1411w ten sam dzien po wizycie trafilam do szpitala poniewaz pecherzyk byl maly co do tygodnia to byl wtedy 6tydzien a on odpowiadal 4-5 tyg.Na drugi dzien beta wynosila 1300 i w usg niebylo juz nic widac,za dwa ni znów beta i wyniosla 987 i szukanie ciazy poza macicznej ale jej nieznalezli ,no to uslyszalam ze juz po wszystkim teraz czekac az beta spadnie do zera.W niedziele poprosilam ze chce wyjsc do domu to dr powiedzial zrobimy bete i jutro pani idzie do domu.Popoludniu wzielam wyniki ja patrze a tu 1363 znowu zaczelo rosnac a lekarz mi powiedzial ze niewie co sie dzieje i powiedzial to jest pewnie wczesna ciaza i ze bylo by lepiej jak by tu bylo juz tysiacami.za tydzien kazal powturzyc bete i na wizyte do swojego lekarza.Wczoraj zrobilam bete i wynosi 3499,68 i od wczoraj zaczelam krwawic .dzisiaj mam wizyte zobacze czy znowu trafie do szpitala czy poprostu uda sie uniknac.mam juz tego dosc i strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska 59 bardzo ci współczuję tych nerwów mam nadzieję ze sie uda i dzieciątko wynagrodzi ci wszystko to co musisz teraz przechodzić ,przytulam cie mocno i życze duzo siły i spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasku to naprawdę dość zastanawiające...mają jakiś pomyśł co to było? Nie martw się, wszystko się ułozy. 3maj się Dzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska-kurcze to rzeczywiscie bardo dziwne...Czemu ta beta taka dziwna...?Mam nadzieje,ze mimo tych problemow wszystko sie ulozy,trzymaj sie i koniecznie daj znac jak bedziesz po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
jestem juz po wizycie jutro ide do szpitala,prawdopodobnie na zabieg, maja zrobic jeszcze raz badania i bete bo moja druga doktorka muwi ze beta jest wysoka to cos musi byc,boje sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka - trzymam kciuki, by się wszystko wyjaśniło na Twoją korzyść !!! egz- jutro masz usg? kciuki zaciśnięte również :) ale czuje, że będą wieści pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia - to do dzieła i przejdź się do lekarza, tak dla świętego spokoju ale myślę, że szybko Wam się uda zaciążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka w centki - chyba bym się na Twoim miejscu jeszcze parę cykli postarała naturalnie, skoro znaleźli przyczynę ale z drugiej strony, to wszystko zależy od tego ile z M macie lat i na ile czekania jeszcze możecie sobie pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z was miała bóle brzucha na poczatku ciązy? bo mi sie nie chce wierzyc że jedynym rozwiązaniem jest czekać...czekac na co?...brzuch mnie boli spowrotem...nie chce mi się wierzyć że to rozciagająca sie macica bo to troszkę za mocno...myślę poważnie by pojechać na usg...coś te nasze ciąze zimowe są problemowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrętka zakrętka
przepraszam Cie asiulko ale jakiż problem masz ze swoja ciążą? bo ja nie kumam, serio. brzuch Cie boli? to normalne, nie raz o tym tu pisano. a Ty cały czas piszesz i nakręcasz sie i nakrecasz sie i nakrecasz sie czy Ty kiedykolwiek będziesz zadowolona z czegokolwiek? caly czas tylko narzekania narzekania jestes w ciazy ciesz sie tym dziewczyno REALNY problemy z ciążą maja egz i kaska (i caly czas trzymam kciuki zeby historie zakonczyly sie pomyslnie i zarodeczki zostaly z mamami) a Ty? Ty tylko placzesz i jojczysz zamiast sie cieszyc mam wrazenie ze zwyczajnie lubisz sobie popanikowac zeby byc caly czas w centrum zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkrętka zakrętka..to nie jest normalne że boli aż tak brzuch...poza tym moja droga każdy jest inny...a ból brzucha może oznaczać niestety wiele rzeczy...napisałam posta po to by się dowiedzieć czy kogoś też tak długo po stymulacji bolał brzuch...zalecone mam tylko czekanie...pomysl co napisałaś kochana...jak ktoś długo czeka na dziecko to wszystko może wystraszyć..i jesli to ma mi pomóc to będe tu pisac...a to forum pomaga...o czym większość z nas wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska-bardzo mi przykro:( Mam nadzieje,ze mimo wszystko na usg okaze sie ze ciaza jest i teraz rusy z kopyta,trzymaj sie!! tosia-jak sie czujesz...?? asiulka-Ty lec na to usg a poki co wez nospe,mi lekarz kazal ja brac rozkurczowo,brzuch Cie pewnie bardziej boli przez ta hiperstym.ale trzeba to sprawdzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz mam usg na 14:00 ale wiesz chcialam coś przeczytać od Was by sie w miare przygotować.. dzięki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczę wszystkim Spokojnych Świąt w gronie najbliższych nic więcej nie napisze bo mi brak słów...a taka debilki jak dzisiejsza wkrętka niech się 100 razy zastanowią przed napisaniem czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska Kurcze,strasznie mi przykro, ze musisz to przechodzic. Trzeba miec nadzeje do konca, ze bedzie dobrze, trzymam kciuki. Moze twoi lekarze sie myla, bo strasznie pokrecone te twoje bety I ich opinie. Niewiadmo co tak na prawde sie dzieje. Zastanawia mnie dlaczego tak szybko chca zrobic tobie zabieg skoro nie sa pewi czy to jednak nie ciaza? A juz kaza ci sie zglosic do szpitala na zabieg?!. Badz ostrozna, czasem nie moza ufac jednemu lekarzowi, zasiegnij opini kogos jeszcze. Powodzenia Egz Mam nadzeje, ze jutro na USG.wszystko bedzie dobrze. Mam nadzieje, ze w koncu bedzisz mogla odetchnac. Zycze ci duzo zdrowka I samych dobrych wiesci. Asiulka Wiem, ze po hiperstymulacji czesto bole brzucha utrzymuja sie dosc dlugo, troche trwa zanim jajniki sie wycisza. Wazne zeby na USG sprawdzic nie tylko co z ciaza ale tez jak wygladaja jajniki. Ja mialam hiperst. Dlatego przez kilka pierwszych tyg ciazy lekarz kontrolowal jajniki. Nie martw sie na zapas na pewno z ciaza jest ok, a ten bol pownien nidlugo ustapic, trzeba brac nospe. Idz na USG to wyjasni co sie dzieje, nie zaszkodzi sprawdzic, wazne zebys sie uspokoila I wyciszyla, brdzo teraz tego potrzeujesz. Pozdrawiam wszystkich,musze zmykac, dzieci wzywaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, składam wam kochane koleżanki aby wasze marzenia o macierzyństwie sie spełniły i przede wszystkim więcej nadziei , ciężarówkom życzę szczęśliwego rozwiązania a będącym juz mamusiom życzę wytwałości w pielęgnacji swoich pociech. Asiulka jak tam po wizycie, napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola, hola - asiulka - wkrętka zakrętka napisała co myśli. Nie wyzwała Cię, ani nie użyła w odniesieniu do Ciebie żadnych wulgarnych słów. Rozumiem, że jesteś przewrażliwiona i zaniepokojona swoim stanem (nospa faktycznie powinna pomóc), ale dlaczego wyzywasz dziewczynę od "debilek"??? Debilizm świadczy o upośledzeniu umysłowym. Dlaczego uważasz, że ta dziewczyna jest upośledzona umysłowo? Bo ma inne zdanie od Ciebie? Już dawno nie było tutaj nic wulgarnego, potem będzie znowu na "pomarańczki", ale to nie one zaczynają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do dziewczyn - teraz nie reagujecie na obelgi asiulki, bo jej wolno, bo jest jedną z Was? Hm, to się nazywa chyba stronniczość, prawda? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja - nie przesadzaj już z tą stronniczocią. Przyznaję, że asiulka nie powinna wyzywać od debilek. Nikt nie powinien tutaj nikogo wyzywać i takie jest moje zdanie. Ale Ty jako wierna czytelniczka :P - musiałaś już to wytknąć, szybko przyłapać na gorącym uczynku i udowodniać, że zawsze tylko Ty masz rację :P Luzik, Święta się zbliżają i chyba fajnie byłoby pozostać w pokojowym nastroju ;) I żeby było jasne, nie napadam na Ciebie i nie bronie asiulki ;) jestem bezsstronna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×