Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość Dosia30
JEZUUUUUUUUUUUUUUUUUU KOCHANi- WŁASNIE ZAJRZAŁAM NA WYNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BETA 91,24!!!!!!!!!!!!!!!!!! YESS Własnie przed chwilą mi przysłali wyniczek hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSIU KOCHANA GRAAATTTUUULLLAAACJCJJJJJJEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!! Ale się cieszę!!!! Nie masz pojęcia. Właściewie to nawet nie przeczytałam Twojego pierwszego posta, sorki, ale byłam niecierpliwa :D :D :D Kochana ochłoń teraz i jak tylko możesz szoruj na L4 :) Pozdrawiam serdecznie. Dałaś nam nadzieję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Cały czas jestem jeszcze w pracy sama i nie moge po prostu. Mąz jeszcze nic nie wie, mam do niego dzwonić czy powiedziec mu jak przyjdzie z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik33
Dosia- strasznie sie wzruszylam wielkie gratulacje,trzymajcie sie cieplo.siniakami od zastrzykow sie nie przejmuj bo ja na poczatku mialam na pol brzucha jeden,to norma ,ale z czasem chyba organizm sie przyzyczaja.pozdrowienia dla dzidzi albo i dwoch od moje coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRBL
Dosiu fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia - GRATUUUUUUUUUUUUUUULACJIE, Boze jak sie ciesze :):) Dosiu to najpiekniejsza wiadomosc dla nas wszystkich, dbaj o siebie i zanajdz szybko dobrego lekarza, ktory zaopiekuje sie toba nalezycie na cale 9-mcy. Wow jestem b. szczesliwa i ciesze sie twoim szczesciem!!! Wiodzisz a taka bylas pesymistyczna :) SUUUUUUUper :):) Wielka buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Dziękuje wam serdecznie. Jutro dla formalności teścik sikany a w środę kolejna betka. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Mam nadzieje ze tm razem nic złego sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia- WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!SUPER!! Takich nowin nam trzeba!:) Więcej nic nie napisze, bo padam. Dopiero teraz wróciłam,bo niestety moja biedna siostra wylądowała w szpitalu:( Strasznie się odwodniła, mdlała, wymioty i biegunka non stop, pojechaliśmy z nią na pogotowie i jak ją lekarz zobaczył to od razu pod kroplówkę, muszą jej płynów dostarczyć,a tak naprawdę nie wiadomo czy to grypa żołądkowa czy salmonella czy inne paskudztwo, będą robić badania. Także tyle:( Dosia jeszcze raz gratuluje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - bardzo mi przykro z powodu siostry :( mam nadzieje, ze to nic powaznego i szybko wyjdzie ze szpitala. Pozdrow ja goroco i przekaz pozdrowienia i zyczenia szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Dosiu - BIG GRATULATIONS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak jak dziewczyny wyżej, skałdam wielkie gratualcje i bardzo się cieszę że udało się !!!! super, super, super, jesteś dla nas nadzieją że warto czekać;-), bardzo, bardzo się cieszę i ściskam Cie b. mocno!!!Dbaj koniecznie o maluchy w środku i o soebie, no i tradycyjnie prosimy o przesylam ciążowych fluidów;-) buźka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Egz, współczuje z powodu siostry, co to może być? jakies zatrucie może. Najważniejsze ze jest pod fachową opieką i teraz może być tylko lepiej. Zwykle takie incydenty kończą sie szybko, zobaczysz wszystko będzie dobrze. A ja dzis zrobiłam sikańca-bobo test - na opakowaniu jest napisane ze wykrywa 2,3 dniową ciąże-ale ściemka :) no ale wyszła druga kreseczka, taka blada dosyć, ale jest. Teraz musze kontrolowac czy betka ładnie przyrasta. Cały czas jest mi gorąco z tych emocji. Jeszcze do konca maja bede chodzic do pracy. Nikt narazie nie wie u mnie w pracy o ciąży, ale inspektor pracy powiedział ze takie rzeczy należy zgłaszać jak najszybciej, w ciągu 7 dni od dowiedzenia sie o ciąży, wtedy pracodawca musi anulowac moje wypowiedzenie, w innym przypadku bede musiała z tym iść do sądu pracy. Mam nadzieje ze nie będa lecieć iskry i wszystko skończy sie polubownie. Z tym że ja zaświadczenie o ciąży od lekarza dostane dopiero pewnei za ok 2 tygodnie, czy wystarczy przedstawić pracodawcy wyniki moich badan potwierdzające ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
Dosiu, naj, naj, naj gratulacje! dbaj o Was teraz, nie wolno Ci sie denerwowac ani przemeczac. dziewczyny dobrze pisza, zwolnienie, byczenie i chodowanie w brzuszku malego cudu i znow choc na chwile budzi sie nadzieja, ze jednak czasem sie udaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu................ BOSKO !!! ale sie ciesze !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
dosia - WIELKIE GRATULACJE!! a byłaś taką pesymistką, niepotrzebnie. Egz - bardzo mi przykro z powodu twojej siostry. Czy to ta, która nam tak kibicuje? Pozdrów ją ode mnie i życz szybkiego powrotu do zdrowia. Czekamy na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosiu30 jeśli nie chcesz nie
odpowiadaj, ale jak się ostatecznie skończyła sprawa z nasieniem, tzn. czy ostatecznie skorzystałaś z nasienia dawcy? Gratuluję ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, Alicja,Dosia- dzięki w imieniu mojej siostry:) Tak,to jest ta która nam tu wszytkim bardzo kibicuje:) I wczoraj jej zaniosłam do szpitala dobre wieści o Dosi:) Na szczęście dziś już czuje się dobrze, kroplówki postawiły ją na nogi i jutro ją wypiszą.Najprawdopodobniej to był jakiś rotawirus, a ona jest bardzo podatna na wszelkiego rodzaju infekcje żołądkowe, przy czym jest baaaaaardzo szczupła i każde odwodnienie na nią podwójnie działa. Ale na szczęście już jest ok:) Dosia-ależ musisz być szczęśliwa:)Pewnie o niczym innym nie myślisz:) Kiedy teraz wybierasz się na wizytę? Kontaktowałaś się już z lekarzem? Masz dalej brać leki? ( w ogóle co bierzesz?)Pracą się nie przejmuj, teraz dzidzia jest najważniejsza!!:) Misia- kiedy kończysz tabsy? Ja wczoraj wzięłam ostatnią, i teraz 22 mam wizytę i myślę że zacznę stymulację.Boję się że jajeczka znowu będą tak słabe jak ostatnio..A Ty kiedy masz teraz wizytę? Guzia-przypomnij mi kiedy masz tą wizytę u onkologa? trzymam kciuki! Inka- ciągle trzymam kciuki! Skoro @ jeszcze nie przyszła to ciągle jest nadzieja, testy nie raz kłamały...Całusy! Alicja-mam nadzieję że pomału stajesz na nogi..Z całego serca Ci zyczę żeby wszystko się poukładało,żeby to drugie in vitro nie było potrzebne, może te następne cykle będą szczęśliwe..Ściskam cieplutko! Sara, Moluś i pozostałe młode mamy-jak sobie radzicie? Jak wasze pociechy? Rosną zdrowo? Georgio-co słychać? Jak przygotowania do ivf? Kiedy żona kończy brać tabsy? I jeśli możesz i będziesz miał chwilkę czasu to prosiłabym o namiary jakiś fajnych hotelików, pensjonatów..Ja coś poszukałam na necie,ale możesz namiary na coś sprawdzonego...Z góry wieeeeelkie dzięki!! Sportsmenka-jeśli kiedyś zajrzysz na nasz topik napisz co u Ciebie słychać... Nadzieja- znowu zgubiłam gdzies Twój topik a poczytałabym co u Was słychać, kiedyś regularnie was podczytywałam ale ostatnio nie było czasu..Jak możesz to podeślij mi linka :) A jak ogólnie się czujesz? Światełko- a jak Ty się czujesz? Znasz już płeć?:) Który to tydzień? Pozdrowienia dla wszytskich! W końcu dziś jest u nas piękna słoneczna pogoda,moja siostra lepiej się czuje, Dosia zaciążyła i jakoś tak człowiek z optymizmem dziś patrzy na świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doasia OGROMNE GRATULACJE :) czytam was dziewczyny od kilku miesięcy i nie mogłam sie powstrzymac żeby nie złożyc gratulacji :) trzymam kciuki żebyście niedługo wszystkie zostały mamami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani, Ja tylko na chwilkę... Egz - dobrze, że już siostra lepiej się czuje, pozdrów ją od nas, powiedz że czekamy tu na nią :) wizytę miałam mieć jutro, ale niestety nic z tego :( wyczerpał się limit na ten rok z NFZ 😭 nawet mnie nie uprzedzili dowiedziałam się od koleżanki która też miała mieć wizytę u tego onkologa zaraz po mnie. do niej zadzwonili, a mnie nawet nie uprzedzili, nieźle... mogłabym iść do niego prywatnie, ale i tak wiem że szkoda kolejnych pieniędzy tylko po to, żeby usłyszeć znowu to samo "czekać". Za to za tydz. jadę do przyjaciół naszej rodziny (bardziej moich rodziców) z zaproszeniem to przy okazji poruszę mój temat, o wie o mojej sytuacji i ma lekarza w rodzinie. już raz chciał mi załatwić badanie, ale udało mi się wtedy bez znajomości. Zobaczymy. Alicja - mam nadz. że życie powoli wraca do normy .... będze dobrze zobaczysz :) czas czas czas .... Dosia - uważaj teraz na siebie i maluchy, nie myśl o pracy i powiedz jak najszybciej pracodawcy. a później zmiataj na L4 :) Banmon - my się chyba znamy :) przepraszam, że tak zniknęłam od Was :O bez wyjaśnienia :( Inka, Georgio, Nadzieja, Światełko, Malutka, Sportsmenka, Moluś, Sara, Nadzieja, Nadzieja, Ja trzymam, ja też trzymam i wszyscy inni pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - pozdrow siostre, ciesze sie, ze lepiej sie juz czuje:) Czy mozesz jakos ja podtuczyc ? Zeby nie byla taka slabiutka:) co do mnie, dostalam grafik mojego ivf, wiec wiem co i kiedy, tabsy koncze 16 maja, potem przez 4 dni lek z o nazwie Estrace (estrogen) na wzrost endo (swietnie dziala bo ja zawsze mialam z tym problem ) i 21 maja wizyta (USG, poziom hormonow) i start z stymulacja. Nie wiem jak u ciebie, ala w mojej klinice podczas stymulacji musze byc codziennie rano na USG i hormony, czasem odpuszczaja dzien ale z zasady codzienna kontrola jajek i hormonow. Jestem tak zajeta, ze nie mam czasu sie stresowac a chyba powinnam :) Bo zaraz zaczynam. Co do twojego pytania o proces o ktorym wspomnialam, mam wyksztalcenie prawnicze, ale nie pracuje w zawodze, niestety to proces w ktorym ja jestem jedna ze stron. Najwiecej nerwow kosztuje mnie to, ze moj prawnik to palant i wszystko musze przygotowywac sama, bo inaczej przegram ta sprawe. Nie wiem tylko za co ten d...ek bierze pieniadze? Samo zycie, problem w tym, ze to mi zalezy a jemu mam wrazenie nie bardzo, mam za malo czasu zeby zmienic prawnika za 2,5 tyg musze zlozyc wszsytko w sadzie a potem rozprawa. Wszystko zbieglo sie w jednym czasie a myslalam, ze uda sie to jakos przesunac:( No coz zycie to nie piknik, ale trzeba walczyc. Alicja - mam nadzieje, ze dochodzisz do siebie, staraj sie mimo wszystko myslec pozytywnie. Wiem co czujesz, mnie kosztowalo zdrowie zdobycie pieniedzy na IVF i wiem, ze gdyby nie daj Boze sie nie udalo to sie zalamie, bo wiem, ze nie zdobede drugi raz takiej kwoty, dlatego wiem co czujesz kiedy kasa zamyka ci droge, ale pamietaj nie ma sytuacji bez wyjscia, TO JESZCZE NIE KONIEC calkiem nie oczekiwanie mozesz zajsc naturalnie i tego ci zycze z calego serca:) Dosia - pozdrawiam cie ty nasza szczesciaro :) Pozdrawiam wszystkich pozostalych, sorry musze zmykac na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Dzis po południu bede miała kolejny wynik bety, ale zrobiłam w innym laboratorium, bo tamtemu coś nie ufam. Na wydruku wartosci referencyjne sa jakies pokręcone: brak ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
ucieło mi tekst brak ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
znowu mi ucieło tekst!!! brak ciąży-poniżej 5 j 1-10 tydzien-201-225000 a ja mam bete 91, wiec dziwne te normy maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Dzwoniłam do mojego lekarza i zaswiadczenie o ciązy dla pracodawcy dostane dopiero za tydzien po usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia trzymam kciukolce baaardzo mocno za was :) Guzia nie ma co przepraszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×