Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Saro kochana nie martw się nie patrz na te inne dzieczyny i się nie dołuj, wiem co to znaczy bo jeszcze niedawno miałam sama ztego powodu deprechę. Wiem że łatwo jest powiedzieć żeby wyluzować, bo mi też to ciągle powtarzali,a ja jeszcze gorzej się czułam, ale mówię ci to też na swoim przykładzie że cierpliwość popłaca i daj sobie trochę czasu. Trzymaj się ciepło i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd super wyglądasz z brzuszkiem i wcale nie osiągnęłaś monstrualnych rozmiarów. Przypominam sobie, że na początku ciąży tak szybko przybierałaś na wadze a teraz widzę, że trzymasz się normy. Prześlij trochę fluidów jak będziesz miała dostęp do netu 👄 Smerfetko i od Ciebie przydałaby się jakieś dobre "prądy", bo Ty nosząc w sobie bliźnięta musisz mieć przecież podwójną moc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie martw się, jeszcze będzie dobrze, nic nie jest stracone, bo widzę mało iskierkę nadzieji. Nie myśl negatywnie do wizyty u lekarza tam wszystko się wyjaśni,a może akurat? Trzymaj się moja droga 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek29 ja mam już dość czekania, już 4 lata się staramy o dziecko i nic, żadnych postępów. Czasami mam żal do całego świata, bo wokół mnie wszystkie dziewczyny zachodzą w ciążę a ja z każdym dniem się od tego momentu oddalam, bo niestety z roku na rok jestem starsza........ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro prosze mi tu nie plakac bo...😠 kochana musisz poprostu konkretnie wziasc sie za leczenie a efekty napewno beda;) glowka do gory prosze:) Sylwus bedzie dobrze, moze jeszcze nie wzystko stracone i beta bedzie przyrastac - trzymam kciuki;) Tez sie martwie o nasz Efcie, ze nie daje znaku jak tam u niej:( Ja wrocilam z zakuow, jem rosolek i zaraz biore sie za ciasto \"Tiramisu\" z pudelka oczywiscie,bo nie chce mi sie nic innego wymyslac;) wiec pozniej zapraszam do mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! No to się dzieje! I proszę, miało byc jeszcze 2 tygodnie, a tu już się akcja u EWQi zaczęła! Ja myślę, że to jej sprzątanko sprawę przyspieszyło. No, ale mam nadzieję, że już po wszystkim. A ja byłam wczoraj u doktorka, widziałam maluszka na usg, wszystko ok, mam zrobić szereg badań i echo serca, bo ta arytmia jest podejrzana, ale najwspanialszą rzeczą, jaka mnie wczoraj przed zaśnięciem spotkała, były pierwsze ruchy maleństwa! Już zapomniałam jak to było... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............38........... . ..............11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglaszam że nasza Efqa urodziła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma córeczkę 3200 i 58 cm. Na imię ma Emilia. :):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wpadlam tylko na chwile bo tak mi sie dzis spac chce jak dawno juz mi sie nie chcialo,gratulacje dla efqi,ciesze sie ze juz ma swoje malenstwo a z drugiej strony troche mi przykro ze to nie ja:( zycze wszystkim milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowo a pisala o ktorej urodzila??? I robili jej cesarke o widzisz....grunt ze obydwie sa zdrowe i wszystko z nimi ok:) ale sie ciesze kurcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, to podobnie jak ja miałam, najpierw sie nacierpiałam 12 godzin, a potem małej zaczęło słabnąc tętno i musieli zrobic cesarkę... Ale najważniejsze, że dzidzia zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×