Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Sylwuś życzę ci wszystkiego najlepszego w piąteczek, powodzenia, żeby wyniki bety wykazały że jesteś w tak upragnionej ciąży i będziesz mieć swoją wymarzoną fasoleczkę. Trzymaj się ciepło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Dopiero skończyłam Was czytać. Sylwia- trzymam kciuki, będzie dobrze! Alutek- nie martw się, dzidzia na pewno jest bezpieczna i wyjdzie dopiero za 9 m-cy EwelkaO- ja mieszkam w Krakowie, znam paru ginekologów, ale dopiero teraz znalazłam odpowiedniego i konkretnego, oczywiście prywatnie, nie wiem czy Tobie chodzi o zwykła wizyty, czy np o pomoc w zajściu w ciążę, trudno mi go ocenić, bo też mi go polecono, ale on przyjmuje w hucie, kawałek drogi, jakby co, to mogę Ci dać namiary. Patinko- Biedaku Ty tak wędrujesz od szpitala do domu, w Polsce już by Ci dawno zrobili cc. Cholerni angielscy lekarze! EwQa- mam nadzieję, żę dobrze się czujesz? Kalpek, Misiaczki,Stefcia,Tiamat, Myszka, Madzik i wszystkie dziewczyny👄👄👄 A ja jutro idę na wizytę, od kilku dni dostaję jakiejś podajrzanej arytmii, robi mi się słabo, trzęsą mi się ręce i jak nie usiądę, to się przewrócę. Najdziwniejsze jest to, że to mi się robi jak stoję, a jak usiądę to przechodzi. Ciśnienie mam ok, więc sama nie wiem, ciekawe co mi na to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... a ja sobie poplakuje cichutko bo mialam dzis stluczke autem i to moja wina... ale wszystko ok tylko sie przestraszylam troszke... nawet nie potłuklam kolesiowi auta tylko troche zarysowalam ale i tak sie zdenerwowalam. Zaraz sie klade bo mi smutno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia: nie martw sie najwazniejsze ze nikomu nic sie nie stało!! jakies rysy na autkach sa malo wazne!! głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia- dzieki w koncu jakas krakowianka sie odezwala!! bo myslalam ze wszystkie wygineły;) jak by co to bede wiedziala do kogo sie zglosic po namiary na gina. w listopadzie ide do kontroli do mojego- zobacze podejscie - jak mnie wkurzy to sie zgłosze do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sMerfeciu 👄 👄 👄 widze humorek dopisal:p to fajnie moze skrobniesz do nas dzis cos??:) Monia mam nadzieje ze bedzie ok:) EWELKA I WSZYSTKIM MILEGO D NNIA JA SIE ZBIERAM DO PRACY:) PAPAAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym o cos zapytac,mam 23dc i od kilku dni zakluwa mnie chwilami lewy jajnik,a czasem tak ciagnie ze sie wyprostowac nie moge,ten z ktorego w tym cyklu powinno byc jajeczko,od czego to moze byc? piersi juz mnie napieprzaja ze dotknac sie nie moge ale tak mam zawsze na @,tak ze pewnie ktoras mi tego malpiszona podesle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu dzis tak pusto?chyba w koncu cos zrobili z tym kaffe bo to zglos do usuniecia sie przemiescilo,probowalam na tamtym czy dziala ale dalej posty nie chca wchodzic,no niech mi ktoras odpisze bo mi smutno i do tego ta deszczowa pogoda buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:P Ja juz nie spie, u mnie dopiero 6:24 rano a mi sie juz spac nie chce:) Stefcia tylko spokojnie, nie doszukuj sie zadnych objawow tylko spokojnie czekaj na termin @:) ja tez mam czasem takie klucie czy pobolewania podbrzusza, piersi narazie nie bola, wiec spokojnie czekam na @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj myszko ranny ptaszku, nie chodzi mi o dopatrywanie sie objawow bo jestem przktycznie przekonana ze znow nic z tego tylko o to czy to normalne czy moze cos mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu raczej to normalne chyba, bo ja tez czesto tak mam,czasami to tak mnie zakluje lub za boli ze widze gwiazdy....nie musisz sie martwic....a jezeli sie niepokoisz to na nastepnej wizycie u gina powiedz mu o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki,poczekam do @ i pojde do gina to wszystkiego sie dowiem,co tu dzis tak pusto,gdzie siewszystkie podzialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku Madzik pisala ze jak byla w szpitalu , to miala rozwarcie na 2 cm chyba i ze dziecki juz wazy 3kg; A ja siedze i czytam ksiazke i w miedzyczasie zagladam na topik:) Niewiem czy mi sie wydaje ale chyba cos pozmniejszali literki, jakies takie malutkie sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez tak siedze i czekam az sie laski w koncu pojawia ale chyba dzis jakis strajk zorganizowaly:(moze popoludniu sie cos ruszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze śniło mi się że mój był w wojsku nawet ładnie wyglądał-heheh Stefciu poczekaj spokojnie i rób wszystko aby o tym nie myśleć, ja też tak się staram choć szanse u mnie są marne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×