Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

czesc dziewczyny ja nie mam czasu zagladac do mwas niestety zbliza sie probna matura:P:P ale mam dobre wiesci zalozylam nasza klase:):) 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko to juz o nie fasolka niedlugo u nas bedzie trzymam kciuki wracaj szybko do nas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko trzymaj sie!!!! oby juz bylo po:) myszka biegiem do lekrza!!! żadna praca!! Ewelka0 :) madzik 👄 co tamu Ciebie malo Cie ost pewnie nauka cio??:)ja niedlugo do pracy:) po południu sie odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Dzien dobry! Patinko szybkiego i szczesliwego porodu!!! Czekamy na ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicity78
Witam wszystkich z rana:-) Dziękuję za miłe powitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki dziś tu spokój i jaka cisza... Pozdrawiam wszystkich, wpadnę później, może ktoś będzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicity78
W zasadzie powinnam coś o sobie napisać:-) jestem z Kętrzyna, czyli z pięknych i kochanych Mazur. Rok temu wycięto mi guza z macicy, bez jej naruszenia:-/ dwa miesiące temu znaleziono u mnie kolejneg guza. Lekarz powiedział, że muszę szybko zajść w ciąże, póki mój guz ni jest taki duży, bo jak urośnie to będą wycinali wszystko:-( myślałam, że mój facet ucieknie na taką wieść, a on postanowił walczyć ze mną o dzidzię:-), dlatego teraz tu jestem, to już mój drugi miesiąc walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz uwierzyć że będzie dobrze a na pewno wam się uda. Współczuję Ci z powodu tej okropnej choroby. Musicie być odważni i walczyć razem, tak jak napisałaś, a na pewno uda wam się i będziecie mieć piękną dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicity78
Dziwne, rok temu mieliśmy całkiem inne plany. Ja kończyłam podyplomowe studia, on rozkręcał firmę, wydawało się nam, że świat lezy u naszych stóp:-) a dziś studia są już nieważne, firma się kręci, a nasz czas wyznaczają dni płodne i niepłodne. A to co wtedy wydawało się szczęściem, dziś jest niepozorne i tak błahe. A prawdziwe szczęście ciągle przed nami. Dziękuję za słowa otuchy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz dziękować. Zanim trafiłam na ten topik nie wierzyłam, że spotka mnie coś miłego w życiu a tu znalazłam wiarę w to, że wszystko jest możliwe. Staramy się już 9 miesiąc o dzidzię ale wierzę że niedługo będziemy się cieszyli z fasolki w moim brzusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE 😘 😘 😘 PATINKO TRZYMAM MOCNO ❤️ ja ostatnio się nie pojawiam bo jakoś osłabłam... praktycznie wszystko co zjem - zwracam :-( i te całodzienne mdłości... fuj... ale wczoraj byłam u gina i... GROSZEK ❤️ ma 7,7mm i 6tygodni 6dni :-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ..............26.11.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............31........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................8........... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej felicyty naprawdę trudne chwile musisz przechodzić ale na pewno sie uda. Rozumiem że wszystkie badanka masz porobione, monitoring itd. i tylko pozostaje wam strzelać do celu :) Dziewczyny martwię się o Patinkę. nie odzywa się. Nie wiem co z nią i z dzidzią. Powinna już urodzić do tej pory. odnoszę wrażenie że w tych angielskich szpitalach jest rzeźnia! Przecież oni powinni jej zrobić cesarkę w takiej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Tez martwie sie o Patinke....mam nadzieje ze wszystko z nia i dzidzia w porzadku:) Nie poszlam dzisiaj do pracy , bo strasznie zle sie czulam, wczorak wieczorem goraczka dobila do 39*C....telepalo mnie pod koldra a na buzi bylam tak rozpalona ze hoho :-0, w nocy tez wstawalam i jadlam tabletke....dzis mam tylko 37*C i bosowa ma dzwonic czy dam rade jutro isc do pracy, ale ja jej powiem ze bylam u lekarza i ze mam straszna goraczke i do kocna tygodnia musze byc w domu:) Ide sobie cos zrobic do picia, a apetytu to wogule nie mam:-0 :-0 :-0 Dziekuje Wam dziewczyny za wszystkie mile slowa i troske, jestescie kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dobrze robisz __takie rzeczy trzeba wyleżeć. Wysłałam sms do patinki ale nie wiem czy doszedł, chyba nie. Jak ktoś tez jest w Anglii to może spróbuje się z nią skontaktować? Mogę zadzwonić ale trochę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa wyslij mi num do Patinki na gg co? Myszka Ty lepiej sie wylez i wygrzej,bo to nie ma zartow jak juz goraczka 39,pij herbatke z cytrynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek mam tylko telefon nie mam jej numeru gg. Ale się porobiło Smerfcia w szpitalu, patinka w szpitalu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczyny ze musze to wylezec i wygrzac sie;) Jak bedziecie mialy jakies wiesci od Patinki to odrazu dajcie znac:) A co tak cicho tutaj dzis??? EfQa jak sie miewa Emilka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie grtuluje nowym przyszlym mama jestem szczesliwa ze coraz wiecej brzuszkow Patinko tzrymam kciuki pewnie juz jestes razem z dzidzia :) Efqa jak dobrze ze niunia juz z toba w domku tak sie o was martwilam :) Myszko Lobuziaro do lozka wyleczyc sie Misiaczki wyslalam zaproszenie na nk :) Pozdrawiam was wszystkie i czytam caly zcas choc nieraz niunio nie pozwala mi napisac ale z ciekawoscia sledze co u was i staram sie pisac jak tylko moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka akurat śpi więc ja korzystam z okazji :) jest coraz mniej żółta więc chyba wszystko dobrze. Jutro skończy trzy tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia a pamiętam jak weszłam na forum a ty byłaś w 20 tygodniu :) odległe czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia witaj:) Jak to zlecialo - juz 4 miesiace, ladnie....wiec moze Kakusia myslcie nad rodzenstwem dla synka;);););)👄 ucaluj synka i buzka dla Ciebie:) EfQa to super ze z Emilka juz dobrze👄 dla niej i dla Ciebie:) Kalpek a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko u mnie dobrze,chociaz jajor mnie czasami boli i brzuch jak na okres,a do okresu jeszcze kilka dni a to juz jest pare dni tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko myslimy myslimy ale jak niunio skonczy rok bedziemy sie starac o rodzenstwo tzreba dac organizmowi czas na regeneracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze sama nie moge uwierzyc ze mam juz takiegoi smyka tyle radosci z niego a dzien nie moze byc zly jak szkrabek rano wita nas usmiechem na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×