Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

EwQus nie przejmujsie !!!!!!! ludzie tacy sa!!! za tlusta??niemozliwe! !! jakby bylo cos nie tak lekarz by ci powiedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Efqa...Twój maluszek tłusty!!! ale bym nakopała tej wiedźmie do d.....;) nie wierze!! to masz ją zagłodzic czy co jak domaga się jeśc?? najlepiej byloby zaryglowac drzwi i nie wpuszczac takich \"życzliwych\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sylwestra świetujemy w krakowie u znajomych a pozniej przenosimy sie na rynek w krakowie;) oczywiscie dodatkowym gosciem jest @ - wczoraj przylazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............39......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............37........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................36 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................14......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................11........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane po tak długiej nieobecności, jakoś nie miałam chęci siadać do kompa. Święta minęły nawet w dobrym nastroju, tylko mój tako ciągle mi powtażał żebym tyle nie jadła bo potem to będzie trudno zgubić i nie dał sobie wytłumaczyć że teraz jem za dwoje. Wczoraj ważyła,m się u lekarza i wcale nie przytyłam choć trochę spuchłam już i piersi jakieś jak worki się robią. Z w3czorajszej wizyty u lekarza nie jestem zadowolona bo niby miałam na 17 a weszłam przed 19 super, to po co zapisują na te godziny żeby siedzieć w poczekalni, bez sensu tyle kobiet w ciąży i taka kumulacja nerwów. Dalej u maleństwa widać było falę zwrotną w przepływie żylnym, co świadczyło by o wadzie serca. Ale lekarz kazał mi się nie przejmować i poczekać do 7 stycznia aż będę miała wyniki z poradni genetycznej, czy nie ma anomalii genetycznych. Tak sie tego boję, bo jak się okaże że coś jest to wtedy amniopunkcja, a wtedy mozna poronić. Jak o tym rozmawialiśmy to powiedział że bedę musiała podjąć decyzję czy chcę urodzić zdrowe czy chore dziecko. To jest strasze, nie wiem co o tym myśleć, wiadomo że każda matka chce mieć zdrowe dziecko. Choć staram się o tym nie mysleć ta data wisi nade mną jak kat na dobrą duszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek nie przejmuj sie tak bardzo,mam kuzynke co jest w ciazy,ma 21 lat.. sluchaj teraz tu,u jej dziecka podejrzewali wady genetyczne,miala amniopunkcje,ale potem musilaa tylko lezec,bo mogla wczesniej urodzic,a wtedy byla w 6 miesiacu,wad genetycznych to dzieciatko nie ma,ale wykryli jeszcze na usg zanim poszla na amniopunkcje chore serduszko,grasice i wodonercze,amniopunkcja to pobieranie wod plodowych do badania,nie martw sie jeszcze na zapas,u niej dobrze sie to badanie skonczylo,na marca ma termin,ale w styczniu idzie na kontrole bo bedzie miec cesarke,bo dziciatko musi sie wczesniej urodzic i do inkubatora,wiec juz w styczniu bedzie miec dziciatko,wiem,ze latwo sie mowi,ale staraj sie nie miec tych najgorszych myslli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej dziewczynki! Melduje sie po dlugiej przerwie.Juz po swietach jak zawsze wiecej zachodu,ale bylo milo.Dzisiaj do pracy ide na 8 godz wracam o 18 na sylwestra raczej w domciu przed tv. Szczesliwego Nowego Roku i przede wszystkim spelnienia marzen!!!!! Zmieniam jeszcze tabelke. STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............39......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............37........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................36 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................34........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................14......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................11........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry u nas dalej goraczka juz nie wiem co robic, juz tyle dni to trwa i nie mija, martwie sie efqa____ nie sluchaj sie tesciowej, glupia baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło, że odwzwały się wszystkie mamusie:-) Już niedługo będą dzieciaczki!!! szczególnie Asiunia- trzymajcie się kochane❤️ Alutek- wszystko będzie dobrze, nie możesz myśleć inaczej!!! Efqa- teściowej, to ja bym puściła wiązankę!!!!!!!!!!! Oczywiście ona nie wie, że dziecko, które jest karmione piersią nie może mieć nadwagi!!! Moja kuzynka ma 2 miesięcznego synka, karmi piersią i mały waży 7.200!!!!A lekarka nie mogła wyjść z podziwu, oczywiście chwaląc jedno i drugie! Teściowa jakby go zobaczyła, to by zemdlała hi hi. A swoję drogą- ciekawe czy ona taka miss he he :-) Pani Misiowa- oby choroby od was odeszły!!!! Skoro gorączka się utrzymuje, to coś się rozwinęło, może warto jeszcze zajrzeć do lekarza? Misiaczki- nie przepracuj się! Myszko- a Ty gdzie się podziewasz???? Buziaki dla Was dziewczyny- oby Nowy Rok był wyjątkowy!!! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka szkoda że @ przylazła.... :( no ale fajnego sylwestra będziesz miała. Ja zostaje w domu ale mam piękny widok z okna więc fajerwerki będę oglądać :) A teściowa dziś zadzwoniła i to samo powiedziała mężowi - czyli że mała za tłusta. Mąż mi każe to olewać ale mnie szlag trafia!!!! A mała waży nieco ponad 5 kg więc normalnie. Moniu dziękuje za pocieszenie - też słyszałam gdzieś że dziecko karmione piersią nie może mieć nadwagi. Alutku trzymaj się, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze z dzieciątkiem. pani Misiowa życzę dużo zdrowia 🌻 moja mała ma katarek WSZYSTKIM DZIEWCZYNKOM ŻYCZĘ ŻEBY JUŻ W NOWYM ROKU MIAŁY POCIECHĘ Z DZIECI!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Przepraszam Was bardzo ale nie mam czasu pisac....przyznaje sie ze nawet nie przeczytalam ostatnia strone co sie u Was dzieje.....za chwile znow lece do pracy.....niech juz ten sylwester sie skonczy a wroce do normalnego trybu zycia.....Wpadlam tylko na chwilke odezwac sie ze zyje;) Dzis nawiedzil mnie @ i to 3 dni wczesniej....niewiem co jest grane, ale oby do lutego.... Skladam Wam kochane zyczenia Noworoczne: 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości Szczęśliwego Nowego Roku! Aby spelnily sie Wasze wszystkie marzenia !!!! Oraz szalonego i wystrzalowego Sylwestra.....zyczy Myszka!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam i sciskam mocniutko i poprawiam jeszcze tabelke:) STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............39......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............37........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................36 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................14......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................11........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wróciłam od gina z dzieckiem wszystko ok jak fajnie już widać jest 11 tydzień ale kazał wstrzymać sie od sexu na jakies dwa tygodnie bo jakas plamka jest przy płodzie i jak troche poleże to samo zniknie wiec musze troche poleniuchowac z tym że do pracy w piątek a potem do łóżka pozdrawiam was i Śzczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Miło, że tak mi dopingujecie :) ja 2-go jadę do szpitala tak, że pojutrze będę miała już synusia przy sobie :) Chciałam Wam złożyć życzenia Noworoczne aby wszystko układało się tak jak sobie marzycie, żeby Nowy Rok był jeszcze lepszy od mijającego no i oczywiście super Sylwestra :) Jeśli wszystko będzie dobrze w domku będę 7-go więc postaram się napisać co i jak. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ci Moniko, kalpeczku i EfQa za słowa otuchy, może będzie wszystko oki a ja niepotrzebnie się przejmuję. Asiunia powodzenia i wszystkiego dobrego ci życzę, a wy dziewczyny łapcie jej brzuszek W nowym roku wszystkim staraczkom życzę fasolek, a tym co juz mają to zdrowia i spokoju, a te co juz mają swoje dzieciątka w domu to dużo szczęsci zyczę pa pa a ja już lecę się bawić przy pikolo hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Efqa-ja karmilam syna piersia prawie 3 lata,byl tlusciutki jak niewiem co,kobietki starszej daty nie maja pojecia o naturalnym karmieniu.Moj syn to ze byl grubiutki to tylko dostawal wlasnie same pochwaly od lekarzy bo przy naturalnym karmieniu nic zlego raczej dziecku nie grozi a ze mial apetyt to swiadczylo tylko pozytywnie.Nie sluchaj nikogo tylko staraj sie kierowac intuicja prawie kazda mama wie co jej dziecku potrzeba najbardziej. Pozdrawiam was wszystkie,Buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia ma juz DWOCH SYNKOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE AKURAT NA NOWY ROK:p SUPER! !! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE 🌻 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE 🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............39......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............37........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................36 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................14......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................11........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE ❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn.........Gabryś ,Nikodem...........31.12.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam w Nowym Roku??? u mnie super:) wczoraj jak rozmawialam ze Smerfecia az za serce scisnelo:P biedna zmeczona ale mowi ze dobrze ze juz po ,byla cesarka od 3 dni miala twardy brzuch wiec lepij jak po bo nie wiadomo co by bylo. pozdrawia wam i 👄 i mowi ze brzuszek do zlapania jest:) .maz jej wniebowziety:D wkoncu 2 synow:) jak dojdzie do siebie napewno sie odezwie bo wczoraj same tel..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfcia _________ supeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jaja dwoch synow 👄👄👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj PANImISIOWA:d prawda ze cudownie?? czekam z niecierpliwoscia n a kolejne wieśći:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Smerfetko moje gratulacje 2 synków podaj prosze recepte na chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki______ pewnie ze cudowne!!!!!!!! mam nadzieje ze teraz tesciowie się zmienią i pomoga im w wychowaniu tych sylwestrowych cudnych chłopaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zycze wam Szczesliwego Nowego Roku aby spelnily sie wasze najwieksze marzenia :) 😘 Efqa moja wazy 4550 znaczy w poniedzialek tyle wazyla :) wiec do 5 tki dobije szybko nie przejmuj sie tesciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka GRATULUJE ci serdecznie :) 😘 ale super 2 synkow maz pewnie dumny musi byc z siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka gratulacje :) ale super :) dwa szczęścia teraz masz :) ściskam Cię, ja mam nadzieję, że jutro szczęśliwie dołączę do grona mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety! Smerfetka- GRATULUJĘ!!!!!!!!!!! Ale jaja i to w ostatni dzień starego roku? No ładnie, powinni to już na nowy rok zapisać:p Ja wczoraj też spędzałam Sylwka przy Picolo i przd tv, ale padam po21 :p to Róża z moim wytrzymali do 23 he he. No cóż, co mi tam, olewam zabawę jak mnie na niej nie ma:-) Asiunia- powodzenia jutro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Smerfetko-GRATULACJE ale szybciutko poszlo! Asiunia no tytez nie zwlekaj tylko szybciutko melduj nam o swoim bobasku jak tylko bedzie juz po wszystkim. Rany wy tak pedzicie ja tez juz bym chciala ale to juz u mnie tez nie dlugo okolo 5 tyg i juz bede miala dzidziusia przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia powodzenia jutro na pewno bedzie wszsytko dobrze i daj znac jak wrocisz do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
poprawiam jeszcze tabelke STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............39......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............37........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................34........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................14......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................11........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn.........Gabryś ,Nikodem...........31.12.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×