Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

własnie wczoraj się dowiedziałam że moja koleżanka zaszła w ciąże pierwsze dziecko ma 10 lat ale super czyli on się bała nastepnej ciąży bo miała bardzo długi pierwszy porud ale teraz się zdecydowali nie pytałam ile sie starali tak się cieszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelcia starczy dla wszystkich heeheh czuje ze ktos ten brzunio zlapie tylko pytanie kto bedzie mial tyle szczescia heheh jolcia to masz meksyk w domu teraz a kolezanka pozno sie zdecydowala ale lepiej pozno niz wcale to pierwsze jej dziecko bedzie tego malego pilnowac co sie urodzi fajnie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta - to masz troche przechlapane, najgorzej jak Twoja mała sie nauczy takich zachowan!! madzik a co do pilnowania bobasa przez starsze rodzenstwo to roznie to bywa, ja mam kolezanke w pracy u ktorej roznica pomiedzy corkami to 11 lat... i ta starsza jak ma zostac z mała to kleka na kolana i błaga zeby jej nie kazali- w zamian moze zrobic wsyztsko nawet dom sprzatac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka eheh co ty mowisz ja mysle ze jak bede miala dziecko w wieku 10 lat i drugie malutkie to ze nie bedzie taka wyradna siostra i ze bedzie mi pomagac eheh a to co piszesz to smieszne jest moze boi sie ze cos malenstwu zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dziewczynka o ktorej pisze ma 13 lat a jej mlodsza siostra 2- wiec juz nie takie malenstwo;) i starsza broni sie rekami i nogami od samego poczatku, zeby czasem nie musiec przy niej siedziec chociaz 5 minut;) wiec roznie to bywa;) tak czy siak ja tam bym wolala mniejsza różnice wiekowa miedzy moimi dzieciaczkami, ale nie wiadomo jak to bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............39........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................36........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................25......... .................01.05.09 alutek29.................29.................17......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja jak zwykle zmieniam date w tabelce :( . Mam strasznie dużo pracy tak, że nawet nie mam czasu zaglądać do Was ale cały czas myśle i trzymam kciuki za staraczki i mamusie. Smerfetko - GRATULACJE!!! Fajna data na poród :) to dopiero bedzie rok dla całej Waszej CZWÓRECZKI. Śliczne imiona wybraliście. Powoli przygotowuję się do IVF. Dzisiaj zrobiłam badania z krwi, w czwartek robię cytologie i bakterie. Jak dobrze pójdzie to może w marcu podejdziemy do pierwszej próby. Pozdrawiam WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki ;) Przede wszystkim z góry dziękuję za słowa otuchy :) - kiedy człowiek wie, że nie jest sam, to jakoś mu lzej na sercu... Mój mężuś na szczęście ani nie pali ani nie nadużywa alkoholu, jego gatki chyba też są ok ;))) no a o higienie już nie wspomnę - czyścioch z niego niesamowity:))) Niebawem czeka go operacja - dokładnie jutro i modlę się, by wszystko zakończyło się pomyślnie. Co do mojej tarczycy - to byłam ostatnio z wizytą - dostałam Letrox -ponoć moja tarczyca nie jest bardzo poważna Do tego na prolaktynę - DOSTINEX - po dwóch miesiącach na badania Za wszystkie trzymam kciuki - za testujące by pojawiły się te II upragnione kreseczki a co do porad które oferuje EfQka - to jak najbardziej jestem na TAK:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jest tak jak się spodziewałam JEDNA głupia krecha (na dwóch testach). Mam już dosyć dziewczyny. Mam żal do całego świata. Chce mi się tylko płakać :( Najgorsze myśli przychodzą mi do głowy. Jestem totalnie załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka nie zalamuj sie rozumiem teoj zal sama to przechodzilam prawie przez 1,5 roku ale wkoncu nadejdzie czas kiedy bedziesz szczesliwa tylko nie zalamuj sie i powtarzaj sobie ze sie nie poddasz kazdy cykl to nowa szansa i napewno sie uda :) Pozdrawiam i nie smuc sie Kochane u mnie ok niuiniowi wyszedl zabek :) ciagle chce siadac a nawet Łobuziak na nogi wstaje a on dopiero w poniedzialek skonczyl 6 miesiecy a juz by chcial biegac ;p POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka nie martw sie, na pewno wszystko jest ok, dopiero co rozpoczelas brac cos wspomagajacego jak rozumiem. Tak szybko to wszystko nie dziala, spokojnie. Nie mozna oczekiwac, ze po miesiacu zaraz fasolka bedzie, ale na pewno juz wkrotce. ;) Madzik, Ewelka. Mi bardzo sie podoba gdy miedzy dziecmi jest taka duza roznica wieku. Moze dlatego, ze sama mam starsze rodzenstwo o 10 lat. I powiem Wam, ze zajmowali sie mna super. Byli zawsze wyjatkowo wazni dla mnie. :) I pomimo tego, ze gdy mialam nascie lat i jak kazdy przechodzilam okres buntu szczegolnie jesli chodzi o Rodzicow, to ze starszym Rodzenstwem moglam pogadac. Moja siostra tez miedzy dziecmi ma 8 lat roznicy i mimo tego ze poczatkowo starszy byl zazdrosny, to jest rowniez bardzo pomocny.Z checia kapie Malego, maja dobry kontakt, bawi sie z nim, chodzi wszedzie z nim za raczke, czyta mu bajki.... slodki widok. Gdyby nam sie udalo, to tez chcialabym miec wieksza roznice wieku miedzy dziecmi. Musialabym jednak teraz szybko dzidziusia miec, zeby potem jeszcze sily byly na kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co jeszcze podoba mi sie przy wiekszej roznicy wieku miedzy dziecmi. Jako mama moglabym spokojnie nacieszyc sie kazdym z nich. :) Z kazdym w pelni przejsc od okresu niemowlectwa az do szkolnego i dalej, poswiecajac czas glownie jemu :) Wiem, ze to takie pobozne zyczenia bo zycie samo pokaze , ale bardzo podobaja mi sie takie rodzinki. :) wydaje mi sie, ze moja mama dzieki temu ze jest miedzy nami taka duza roznica wieku czuje sie mlodsza, bo pomimo tego ze juz od dawna jest babcia, to u mnie jeszcze niedawno przezywala studia, nasz slub a teraz cierpliwie czeka na nasze dzieci :) Mala Kobietko🌼 nie stresuj sie za bardzo. To nie jest skomplikowany zabieg. Na pewno bedzie ok. Trzymam kciuki!! A u mnie temp. wyzsza. 36.80 i sama nie wiem, czy zbierac sily na jutro czy powinnismy dzialac wieczorem. Czy to moze byc juz owulacja? :)Niby mam cykle regularne bo miedzy 28 a 30 dni, ale okazuje sie ze te dwa dni robia roznice wlasnie w terminie owulacji. Mhm...my tam mozemy codziennie :) ... tylko kwestia tego czy bedzie odpowiednia ilosc zolnierzykow gdy przyjdzie owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa nie przestraszylas :):):) Pewnie dziewczyny sa bardzo zajete ze sie nie odzywaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśpiłam mojego prosiaczka i jestem! Gotuje sobie kasze gryczaną - zjem z serem żółtym i indykiem. Mój mężulek wyjechał w podróż i znów jesteśmy same :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno wróciłam z pracy, więc padam z nóg, już nie wspomnę, że cały dzień siedziałam przed monitorem więc ledwo na oczy patrzę... Nikolka a to pech! Czy ta małpa @ się na nas uparła? Może w przyszłym miesiącu zapomni gdzie mieszkasz? Myszko rozumiem, że u Ciebie też nie ma znaczących postępów w sprawie pod kryptonimem \"dziecko\"? Pozdrawiam 👄 Misiaczki tez Cię ostatnio nie słychać... Rusaczek gdzie będziesz podchodziła do in vitro? Musisz mieć nadzieję, że się uda i myśleć pozytywnie ❤️ EfQa gdybym miała do Ciebie bliżej to chyba bym uprowadziła Twoją słodką Emilkę (ja zawsze pragnęłam mieć córkę). Uściski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro mogę ci Emilkę pożyczyć na jeden dzień to myśli o uprowadzeniu szybko wywietrzeją ci z głowy i szybko oddasz ją z powrotem :) nikolka biedactwo nie załamuj sie, lilowa ma rację poczekaj jeszcze trochę na pewno sie uda. Może już w lutym? Ja zaszłam w lutym, wtedy rodziłabyś na jesieni :) Dziewczynki któraś MUSI w tym miesiącu zaciążyć !!! 🌻 Coś ta moja mała grymasi dziś, nie chce mi usnąć, chyba kupki nie może zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :-) widzę, że przede mną nadrabianie zaległości. aż wstyd. zacznę od aktualizacji :-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............39........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................36........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................25......... .................01.05.09 alutek29.................29.................17......... ...............25-06-09 graminis..................25.................15......... ...............09-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa____ masz racje ktoras musi w tym miesiącu zajść w ciąże??? jest kilka brzuszkow do zlapania Smerfetki i Asiusi i niewiadmo jak z Olawd moze tez juz rozpakowana jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xczesc dziewczyny co tam u was ciekawego ja jakas spiaca jestem:);0 wczoraj mierzylam temp mialam 37 a dzis juz mam 37.4 nie wiem co to znaczy juz ciezko mi w szkole caly czas mysle czy ta @ bedzie czy nie a po owulacji ile powinna sie temp trzymac wysoko??????????/ buziaki 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny.. U mnie sie nic prawie nie zmienilo,poza tym,ze jutro ide do pracy:) Bede pracowac w biurze w Urzedzie Gminy.. Okres przyszedl:(chociaz tyle w tym dobrego,ze regularnie od czasu zabiegu.. Dzisiaj bylam u gina,ale jest na urlopie do 25,wiec pojade po niedzielei dopiero.. Efqa slicznie wyszlas z wozeczkiem.. Monia nie daj sie mezowi,bo tak nie mozna.. Madzik ja trzymam kciuki !!! Ciekawe jak Olawd ? Patinko udalo sie przestawic Oliwke:) PaniMisiowa starasz sie jzu o drugie dzieciatko?? Witam nowe przybyle :) Ja dzis nie mam sily spiaca jestem jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację ktoś musi przecież złapać brzuszek Smerfetki i Asiuni, a niebawem do wzięcia będzie też brzuszek Oliwd. Jak obstawiacie? Która będzie tym szczęśliwcem? Całkiem możliwe, że Madzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki kalpek:):0 pani misiowa w sobote powinnam miec @ to muslisz ze wyjdzie jak zrobie w piateK? ja mierze w pochwie temp a podobno w pochwie jest pare stopni wyzsza temp nie wiem czy to prawda i ile powinna sie utrzymac temp po owulacji bo ja mam tak juz 10 dni z ta temp i piersi z 5 dni bez zmain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara jak Ty sie czujesz ? pewnie praca i praca,ja mam nadzieje,ze jak pojde do pracy to wtedy moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×