Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ja tez za was trzymam kciuki :) ale czy jest to mozliwe zeby test nie pokazal po takim czasie ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek a jak sie robi ten chlebek? sama bym zrobila lilowa oj moj domek tez zarasta brudem a tu swieta za pasem ja trzymam kciuki za was wszystkie i piszcie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa masz :) Składniki: 3 lub 4 dojrzałe banany, rozgniecione 1/3 szklanki roztopionego masła 3/4 szklanki cukru (można dać mniej, chlebek jest dość słodki) 1 roztrzepane jajko 1 łyżeczka ekstraktu z wanilii 1 łyżeczka sody oczyszczonej szczypta soli 1,5 szklanki mąki W przepisie tym nie trzeba używać miksera. W dużym naczyniu wymieszać roztopione masło z rozgniecionymi bananami. Wmieszać cukier, roztrzepane jajko, wanilię. Na końcu dodać mąkę wymieszaną z sodą i szczypta soli. Wymieszać. Piec przez godzinę czasu w piekarniku nagrzanym do 170C, w formie keksówce o wymiarach 10 x 20 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 🌼 Jak się macie moje miłe panie ;)? Sporo testujących dziewczyn się zapowiada :) - za wszystkie trzymam kciukasy :) 🌼 Myszko 🌼 Jak twoje samopoczucie? Cały czas myślę o Tobie i tych twoich dwóch fasolkach (mimo, że na forum bywam rzadko ;) i zapewne zajrzę w odpowiednim czasie by przeczytać cudowne wieści :) :) :) Dla wszystkich przesyłam pozytywne fluidy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Wszystkim starającym się kobitkom życzę cierpliwości i wiary :) BLACK CARO 🌼 A co u Ciebie kochana?????? Czemu nic nie piszesz,coś złego się dzieje? 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek 🌼 - witam Cię kochana :) Chlebki bananowe powiadasz ;) - u mnie z pieczeniem (poza mięsem ;) nie jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Olciafer🌻 witamy u nas i trzymam kciuki za II kreseczki:) Moniczka👄 za Ciebie rowniez trzymam kciuki, aby @ nie przyszla i w piatek test pokazal II kreski na tescie.... PaniMisiowa🌻nie moge sie napatrzyc na te Twoje pociechy....sliczne obydwa:) Kalpeczku👄 moze i ja skorzystam z tego przepisu.....mniam...wyglada pysznie:)👄 Mala kobitka🌻 jak sie masz?? co slychac slonko???Sciskam:) Jesli chodzi o moje samopoczucie, to bez zmian.....podbrzusze czasami pobolewa, czasami zakluja jajniki....oprocz tego od wczoraj zaczely mnie piersi pobolewac, nie mocno ale slabiutko.....dzis mnie jeszcze glowa boli.....brrrr....i strasznie sie boje niedzieli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko 🌼 - na pewno wszystko będzie dobrze :) :) :) i niedziela okaże się dla Ciebie najszczęśliwszym dniem w życiu :) Nie może być inaczej. U mnie kochana nic nadzwyczajnego się nie dzieje - w ciągu tygodnia praca, odwiedziny rodziców, zakupy, sprzątanie, gotowanie ;) a w weekend odrobina szaleństwa w postaci wyjścia ze znajomymi na kręgle no i trochę nogami też czasem trzeba poruszać żeby skrzypieć nie zaczęły hihi Gramko👄,Panimisiowa🌼,moniczka22 👄 ,lilowa 🌼 ,patinko 👄 ,smerfetko29 🌼 dzadzura 👄, jolanta🌼,kalpek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyszly dwie kreski ale jedna bardzo slaba....jutro rano powtorka bo cosik wierzyc mi sie nie chce....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura🌻 kochana ciesze sie bardzooooooooooo.......kurcze wiec chyba Ci sie udalo ....jupiiiiii....🌻👄🌻 z gratulacja mi jeszcze poczekam.....super!!!! Mala kobitko👄 masz moze gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciafer🌻 za Ciebie tez trzymam mocno kciuki, abys na tescie tez miala II kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie- choc staram sie nie łudzić :) staram sie staram... :P ale i tak ten test co robilam dwa dni temu powinien byl pokazac te dwie krechy jak jestem w ciazy, a nie pokazal-a @ dalej brak. cień szansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzura -- ja tez mialam druga slabiutka ale po kilku dniach byla juz mocna - wiec juz gratuluje!!! myszko - ja juz jak na szpilkach siedze i nie moge sie doczekac niedzieli!! to te bociany co przylecialy do nas przyniosly nam fasoleczki !!! bo ja wierze ze min kilka dzieciaczkow dolaczy do nas za pare miesiecy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę... dziewuszki... pierwsze 2 kreski wróżą następnę... wiecie, że tu w ciąży chodzi się co najmniej parami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:)u mnie nadal brak @ :)i z każdą minuta boje się coraz bardziej że przyjdzie:(najgorsza była noc...:(jak się obudziłam to już nie mogłam zasnąć:(najczęsciej przychodzi właśnie nocą....więc dzień powinien być w miare spokojny....a dziś chyba kupie test i jutro z rana zrobie a jak nie to w sobote:)aha dzadzura:)gratuluje:)jesteś pierwsza z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka - trzymam kciuki zeby ta wstreta @ nie przylazla przez najblizsze 9 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nadal brak @... zrobie jeszcze dzis test.. a jutro badz w pon do gina zobaczyc czy wszystko ok ze mna... oby ten brak @ zwiastowal fasolke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki znowu wyszla bardz jasna wiec zadzwonilam do przychodni noi babeczka mi powiedziala ze testy rzeczywiscie zazwyczaj sie nie myla i ze jesli jest kreska to jest pozytywny... Troszke bez sensu bo zadnego testu krwi tu w UK nie robia..:( mam tylko podjechac po jakies formy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzadzura moje gratulacje testy zazwyczaj tak pokazuja druga kreske troche slabsza umow sie na wizyte tak za 2 lub 3 tygodnie wtedy bedzie gdzies 8 tydzien ciazy bedzie juz ladnie widac a u mnie plany sie zmienily Bartek nie dostal wolnego i nie ma wycieczki ale bedzie urlop we wrzesniu a ja moze do polski na pare dni skocze z dwojka dzieci myszko oznaki sa ja wierze kalpeczku a ty jak sie czujesz pewnie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ No ja w pracy jestem..a tak ładnie na dworzu...mężuś drugą zmianę ma...:( Pojadę dziś do Babci chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wchodzę a Tu takie superowe wieści!!!! Dzadzura jesteś w ciąży i gratuluje z całego serducha!!!!U mnie tez na początku była słabo widoczna krecha.Ale sie ciesze, ze tyle kobietek urodzi w tym samym czasie co ja!!! Myszko i Moniczko trzymam kciukasy za was oczywiście!!!!!!! A ja wróciłam od mamci i mi brzusio urósł ale nie wiem czy to od dzidzi czy od mamcinego jedzonka hihihi. Mężulka jeszcze nie ma za godzinkę wraca a ja do garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieki dziewczynki za gratulacje tak naprawde to jeszcze to do mnie nie dochodzi...a taka 100% pewnosc jeszcze nie jest bo zadnego testu mi nie zrobia....ale termin porordu juz wyliczyli..hehe pozdrawiam i zycze milej nocki..dziubaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)dzadzura:)ciesze sie ze przynajmniej Tobie sie udało:)bo mi dzis test wyszedł negatywny:(ale okresu nadal brak...wie juz niewiem co jest:(ale straciłam juz nadzieje i teraz czekam kiedy ta cholera przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Deszcze leje i nic sie nie chce robić. Jolanta u mnie zaraz 2 miesiąc sie zacznie wiec jeszcze dużo przede mną. Moniczko może jeszcze nic stracone:) Myszko czekamy na twoje wieści hihi:) Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny myszko co tam u ciebie ja siedze w domku mam alusie do opieki na 3 godzinki czasami przychodzi do nas nie mam na jutro planow chyba kolacja w restauracji na ta nasza rocznice slubu pogoda taka sobie wieje wiart zimno br......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zobaczylam w swoim suwaczku ze synek ma dzis 2 latka, 2 miesiace i 2 dni!!! jak ten czas leci , młody rosnie jak na drozdzach , gada jak na jęty i ma swoje zdanie , ktore prawie zawsze konczy slowem NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×