Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hejka misiaczki ja nigdy nie robiłam nocek... i szczerze to sobie nawet nie wyobrażam ;-) dzięki dziewuszki za życzonka dla leniuty... odzywam się dopiero dzis bo od piątku gonitwa... ale urodzinki zaliczone, weselicho tez :-) jutro jedziemy nad morze :-) myszeńko kakusiu spóźnione ale z serducha prosto... wszystkiego co się szczęściem zwie... a definiujcie sobie każda na swój własny sposób :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wiecie co u naszej gabi miala miec wczoraj cesarke oby szybko wyszla do domu i do nas napisala u nas wszystko ok za dwa tyg. lecimy do polski na slub mojej siostry a za 3 tyg. na upragnione wakacje pozdrowienia dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) graminis nie jest tak zle :D do wszystkiego idzie pprzyzwyczaić :) jolanta2 to miłego odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam brać noprolac. Ciężko będzie - zaczynam od 1/8 :p nawet 1/4 boję sie wziąć od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczete dlugo mnie tu nie bylo a bo i w sumie duzo sie nie wydarzylo owulacja byla starania tez wiec czekam z niecierpliwoscia a o prace tez sie staram moje dziecwzyny z pracy powiedzialyn ze mam sie starac a co bedzie to bedzie i o robote sie nie przejmowac ...Zobaczymy...:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQA BĘDZIE OK :) Dzadzura jedno i drugie nie przeszkadza pracuj sobie a jak zajdziesz w ciążę to leszcze lepiej :) nie ma co odkładać jak jest jak..działajcie ;0) trzymam kciuki:) ja dziś wolne pije kawkę jutro na rano do pracy.a jak u Was??tez pogoda w kratkę? Smerfetko gdzie Ty???zajęta i zajęta:( uważaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioma_25
Witam, wszystkie dziewczyny po przeczytaniu poprzedniej części forum trafiłam na te i postanowiłam napisać gdyż borykam się z takim problemem jak Wy. Staramy się o dziecko właściwie od niedawna, jednakże miesiąc temu miłam operacje usunięcia wodniaka jajowodu a wraz z nim straciłam jeden jajowód. Podczas laparoskopi niby sprawdzono że pozostały jajowód i jajniki są ok i mamy się starać o dzidzie. Jednak mam obawy, że nic z tego nie wyjdzie. Kochaliśmy się w dni płodne (robiłam testy owulacyjne) i nic. Dziś dostałm chyba okres, chyba bo dostałam narazie tylko plamienia. Najgorsze jest to że czuje straszną presję, każdy wokoło pyta kiedy bedziemy mieć dziecko, a jak nigdy się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozioma_25 presja jest najgorsza,postarajcie się jakiś czas a potem zróbcie badanka. A u mnie w pracy MOBBING!, koleżanka postawiła mnie w bardzo nieprzyjemniej sytuacji, specjalnie i dokładnie to sobie zaplanowała. Jestem osobą przyjazną i bezproblemową - a ona to wykorzystała. tak potwornie się zdenerwowałam że mówię wam nie wiedziałam co będzie. już od jakiegoś czasu żyłam w napięciu a to był punkt kulminacyjny. Dziewczyny przeżyłam autentyczne, straszne załamanie nerwowe. Nie pamiętam nawet jak wróciłam do domu. Musiałam sie jakoś ratować, zaczęłam szukać w poradach psychologicznych i znalazłam przyczynę. Wszystkie moje nieszczęścia biorą się z tego że za bardzo się boję i za bardzo staram, a nawet przejmuje na siebie lęki innych. Trafiłam na jakieś opisy technik opanowania strachu i kurcze zadziałały. Wróciłam na drugi dzień do pracy jak nowo narodzona. Na razie udaje mi sie kontynuować to nastawienie - spokój, niesamowite opanowanie i żadnego strachu - przed nikim. Efekt jest taki że osoby odpowiedzialne za doprowadzenie mnie do załamania nerwowego poczuły się bardzo niepewnie, nie wiedzą co sie dziej i zaczynają się bać :) role się odwróciły. życzcie mi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozioma 25 zrób monitoring owulacji, żeby mieć pewność że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... przytrafiło mi się wczoraj coś dziwnego czego jeszcze nie miałam nigdy...a mianowicie: 2 tygodnie temu skończyła mi się miesiączka no i jestem nie całe 2 przed następną. A wczoraj "naszło" mnie dosłownie 5 minutowe plamienie w brązowym kolorze... czy może któraś z Was wie dlaczego tak się dzieje???? P.S. od bardzo dawna Was wszystkie obserwuję tutaj i bardzo mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuska🌼 takie śródcykliczne plamienia zdarzają się i są związane z owulacją.Nie jest to powód do niepokoju. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane długo mnie nie było ale dwoje dzieci bardzo absorbuje poza tym male klopoty z mezem znow...ale ok narazie dziękuje za zyczenia z okazji rocznicy i Myszeńko dla Was tez wiele łask Bożych i zeby Wasza miłość trwała wiecznie BUUUUZZZIIIAAAKKKK!!! Lenko i dla Ciebie najlepsze zyczenia z okazji urodzin 100 lat i milion buziaków od moich chłopaków!!! Kochane nie nadrobilam nic musze was sporo poczytac ale wolalam napisac a pomalu pozniej nadrobie wiadomosci wysle wam pozniej zdjecia Kubusia i z urodzin Kacperka (juz jest 3 latkiem) na pocztę. Musze wam powiedziec ze moj Kubus jutro konczy 2 miesiace pieknie sie smieje i gada a co najwazniejsze moja kruszynka (w dzien wyjscia ze szpitala wazyl 2690g) wazy juz ponad 5 kg (tydzien temu podczas szczepienia wazyl rowne 5 kg.) jest wiec juz co dzwigac :) pozdrawiam wszystkie i cos moze teraz poczytam co tam u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzisiaj wyszłam do domu jeszcze Was nie poczytałam ale ogłaszam :) 19.07.2011 godzina 8,30 Igorek jest na świecie waga 3930 57 cm 10 punktów. Jest ślicznym małym żarłokiem . Ja czuję się super nawet cięcie nie daje w kość. Od 3dnia bez leków przeciw bólowych. Więcej napiszę jak się ogarnę w domku. Pozdrawiam Jedno jest pewne wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab--- GRATULACJE!!!! masz racje wiara czyni cuda!!buziaki dla ciebie i synka , jak juz sie ogarniesz to daj zdjecia na nasza poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnacaDzidziusia
dziewczyny mam do Was pytanko,staramy sie z męzem o drugiego dzidziusia. zaczęłam w tym cyklu stosowac testy owulacyjne i dzisiaj wyszedł mi pozytywny, powiedzcie mi kiedy mamy działac , jesli wczoraj sie kochalismy... podobno powinno sie co 2 dzien zeby plemniki miały siłę przebica wiec jak mi radzicie, dzisiaj czy moze poczekac do jutra ? nie chce przegapic owulki proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gabi to super wiadomosci moje gratulacje a ty pomaranczo nic ci do tego jak sie czuje jej pierwszy synek kocha ich obydwoje i cieszy sie teraz macierzynstwem bo dzieci na to zasluguja bo po to sie ma rodzicow my po 2 urodzinkach Rafalka i pierwszych Szymonka bylo milo i smiesznie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🌼 Gab 🌼 -kochana gratuluję z całego ❤️ małej istotki :) Pomarańczo - widać, że "Twój owoc nie ma już w sobie żadnych soków"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj Igorku!!! Gratuluję Ci gab z całego serducha!!! a jednak trzeba wierzyć w cuda :-) ogarniajcie sie powolutku i korzystajcie z każdego wspólnego dnia :-) Sto lat dla Kacperka, Szymka i Rafałka :-) chłopaki rośnijcie zdrowo!!! i niech gwiazdki Wam z nieba spadają :-) Kakusiu... na pewno z mężulą sie ułoży :-) zobaczysz... oni maja mniej siły... trudniej znoszą kłopoty i problemy :-) witaj pozioma helo tuśka efqa ty to gwiazda jesteś.. :-) twardzielka jak nic!!! ja to się zastanawiam czy do pracy wracać bo szefo chciał, żebym już dziś była bo kapa itd a ja jednak jeszcze wypoczywam... ;-) po tym co się podziało stwierdziłam, że zawsze jeśli będę miała do wyboru czas spędzony z dzieckiem albo nadwyrężanie się w pracy ponad plan... wybiorę leniutę... w pracy i tak nikt wysiłku nie doceni!!! no i mój szefo się obraził za taka decyzję, myżlał, że polecę jak na skrzydłach. teraz się nie odzywa... zadzwonię w piątek, zapytam czy jeszcze pracuję ;-) myszeńko jak patrzę na te fotki z ewą to aż serce ściska :-) i muszę napisać ci coś jeszcze. ostaatnio czytałam o parze, która jak wy próbowała wiele razy i w końcu podięła decyzję o in vitro, podeszli 4 razy... i nic... już podjęli decyzję o adopcji ale lekarz sprowokował ich do jeszcze jednej próby... i są rodzicami :-) więc jak tylko zbierzecie siły i środki próbujcie jeśli tylko serce wam tak dyktuje :-) kalpeczku co tam u Was? liku, mała kobotko, dzadzurka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny poczytuje was ale nie mam bardzo czasu czytac u nas pogoda bardzo slaba :/ a Zuzia to mala akrobatka i trzeba miec oczy dookola glowy :) od 4 dni sama siada na nocnik robi i siku i kupe pampers jeszcze na noc jej zakladam i oczywiscie aby zrobi to krzyczy brawooo zeby jej bic :) Gab kochcan bardzo sie ciesze :)) ❤️ ucaluj Igorka 😘 gramko chyba czytamy te same gazety :) 😘 caluje i pozdrawiam kazda z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dla krzyżówek - bo nad morzem pogoda barowa... ale nic nie dzieje się bez przyczyny :-) od razu pomyślałam o naszej myszeńce madzik brawo dla zuzki"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie natchnęło... kalpeczku korzystaj póki możesz :-) wyciskaj chłopa jak cytrynkę, celebruj wspólne chwile... później też będzie pięknie... ale inaczej... więc dziś, teraz cieszcie się sobą :-) to tak po przęglądnieciu waszych zakochańcowych fotek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) 🌼 Powoli zbliżamy się do mety - w sobotę wizyta na której powinnam poznać datę punkcji. Jestem pozytywnie nastawiona,mając nadzieję,że przyniesie nam to wymierne korzyści :) :):):):) Trzymajcie kciuki dziewczynki - ładnie Was proszę :) 🌼 madzik255 - kilka dni temu "brawooo" przerabiałam z moim chrześnikiem ;) A Twoja Zuzia ile ma miesięcy? myszko - jak mijają jedne z najpiękniejszych chwil w Twoim życiu spędzone z siostrą? :) lilowa - uściskaj Adasia 🌼 Patinka26 - jak się mają Emilkowe stąpania? ;) monita30 - co u Ciebie kochana? Olawd - jak się ma Twój Tymuś? Kalpeczku - ściskam Cię mocno ❤️ Gramko - kurcze,pewnie nie uwierzysz ale zamawiałam na Twój przyjazd piękna, słoneczną pogodę a tymczasem za oknem szaro,buro i ponuro. Wierzę, że jeszcze słońce uraczy nas swoją obecnością :) Dzadzura🌼, Smerfetko🌼, Misiaczki25🌼, Kakusia🌼, Efqa🌼, jolanta2🌼, PaniMisiowa🌼, Sara🌼, Ewelka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Myslałam, ze przyjdą wakacje i bede miec wiecej czasu a tu pojawia sie wiecej prywatnych lekcji z dorosłymi. No , ale chwile dla Was przeciez musze miec.Ale nie o mnie teraz! Gab🌼 Gratulacje Wielkie!Cieszę się bardzo! Kurcze, az mi sie lezka w oku zakreciła. Dbajcie o siebie. Pisz, jak tylko znajdziesz czas. Kakusia🌼 słuchaj Graminis- Mądra Kobieta- dobrze gada :) Po burzy przychodzi słonce. Mala Kobitko🌼 a pewnie, ze kciuki trzymam za Ciebie. I nawet Małża mego zaciągnę do tego samego. A Adaśka wysciskam rano, bo teraz już grzecznie spi. Grameczko🌼 bardzo dobry wybór... praca nie zajac... Pozioma🌼 i jak sie czujesz? rozkrecila sie @? Jesli tak, to wierze ze to jedna z ostatnich przed dluzsza przerwą. Jolanta🌼 uściskaj Rafałka urodzinowo! Samych pięknych dni dla tego Szkraba! Moniu!!!!!! Odezwij się!!!!! Hallooo!! :) Jejku, skonczylam na dzis z lekcjami- teraz czas zabrac sie za prasowanie. Dobrej Nocy Kobietki Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny {kiss] mala kobietko trzymam kciuki MUSi sie udac ❤️ Zuzia 13 sierpnia skonczy 22 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello girls ;) 🌼 Może kawka dla którejś z Was? :) madzik255 - to już taka pannica?? Im więcej kciukasów,tym większa moja wiara ;) ;);) lilowa - no jak Twój małżyk palce zaciśnie to nie ma bata ;) - musi się udać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala kobitka pomoga napewno juz nie jednej nasze kciuki pomogly ja tez jestem przykladem :D a twoj chrezsniak ile ma miesiecy?? no moja Zuzka to juz panna na calego ciagle by w szafie siedziala albo przy kosmetykach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×