Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość Obca_
Taka sobie nic.. napisz ksiązke bedzie hitem a tytuł"Mając wiecej niż jedno dziecko, jestes desperatką i samobójczynią ,no chyba , ze nie masz kredytów i pewna prace... wtedy masz prawo powołac do zycia "ich" wiecej... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Ps.... tez pracuje,moje dzieci są zadbane, i chodzą na zajęcia dodatkowe...coz jeszcze masz na swoją obrone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Ps....pracuje, moje dzieci są zadbane... chodzą na dodatkowa zajęcia ,ja skonczyłam studia mgr....czym róznie sie od Patinki, moze tym , ze Ci odp i nie daje satysfakcji w Twoich wywodach...ale dam Ci jedą satysfakcje..jak to sie mówi "głupszym sie ustępuje"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
No nie moge tego pytania Ci nie zadac...dlaczego uwazasz, ze Patinka robi cos wiecej niz ja...skoro mnie nie znasz...tak mi szkoda Ciebie....zycze jednak tego dzidziusia ktorego tak pragniesz...bo inaczej tego wytłmaczyc sobie nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety laski - skonczcie juz , im wiecej kazda z was pisze tym wiecej druga ma do napisania i nie jest to fajne . a ja juz jutro lece i nie moge sie doczekac !! tylko ze czeka mnie ponad 1.5 godziny czekania we wroclawiu na autobus :( no ale skoro wytrzymalam 2 miesiace to wytrzymam te 1.5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widze ze forum za ciekawych tematow nie ma czytam i czytam i wkoncu mysle-napisze,,, dziewczyny skonczcie juz te przekomarzanie,kazda z Was moze miec i po 5 dzieci kogo to obchodzi,ani Ja ani zadna z dziewczyn z forum "jesc waszym dzieciom nie bedzie dawac" to jest tylko Wasza sprawa kto ile bedzie mial dzieci, wiele dzieci wychowalo sie bez zajec dodatkowych itp i zyje i radzi sobie calkiem niezle,,, mnie nie raz ktos tu atakowal ale ja mam taka zasade KAZDY SADZI WEDLUG SIEBIE i nie zwracam uwagi. U mnie w niedziele sa dozynki wiec szykuje sie zabawa:D potem urodziny meza chrzesniaka a na koniec wesele:D Kupilam Zuzi taka suknie ale nic nie powiem,zobaczycie dopiero na fotkach:p Laski dajcie znac co tam u Was buziaki 😘 misiowa bedziesz moze na dozynkach??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - masz rację. Co więcej - każda może mieć wręcz i po 10 dzieci! Ale już co do stwierdzenia, że żadna z dziewczyn z forum dawać jeść tym dzieciom nie będzie to już nie jest takie oczywiste, bo potem taka mamusia z 10 dzieci przybiera postawę roszczeniową wobec całego świata i leci do opieki społecznej i dostaje zasiłki i dodatki, dodatki rehabilitacyjne, które już idą również z moich i Twoich składek. Dostaje rodzinne, które jest z moich i Twoich składek i drugie becikowe, bo naklepała sobie dzieci tyle, że dochód na osobę u niej w rodzinie jest taki, że pożal się Boże! Czy uważasz, że instynkt macierzyński tłumaczy i usprawiedliwia wszystko? Zobacz ile jest w necie ogłoszeń typu - "przyjmę ciuszki dla niemowlaka", "przyjmę wózek i łóżeczko"... Część tych ogłoszeń to rzeczywiście ciężkie sytuacje losowe, ale część to ogłoszenia bezmózgów, które najpierw myślały d*pą, a potem wychodzą z założenia, że "jakoś to będzie", dobrzy ludzie pomogą! Wiesz o co mi chodzi? Mi jest po prostu żal tych biednych dzieci, które są przegrane już w momencie pojawienia się na tym świecie! Mam prawo to pisać, gdyż sama walczyłam o dziecko kilka lat i wiem czym jest ten instynkt. Ale w czym taka mamusia jest lepsza od tej, która ma jedno dziecko, a której dochód na osobę przekroczył o 5zł ten graniczny pułap? Ona nie ma ani rodzinnego, ani żadnych dodatków, ani dodatkowego becikowego, ani płatnego urlopu wychowawczego itp. Tylko o to mi chodzi! Zapytałam grzecznie OBCEJ jak widzi przyszłość własnych dzieci. Nie krytykowałam jej, nie pouczałam, niczego nie zakazywałam, ani nie nakazywałam. Zapytałam. A ona atakuje mnie momentalnie jak kibol Wisły Kraków przeciwnika z Cracovii! Tak się zachowuje polska mamusia. Jakie to typowe dla takich panienek. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - no i poczytaj sobie wypowiedź obcej tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3885992&start=18150 dokładnie z godziny 17:25. Obca napisała: "nie ukrywam , ze nie chce 3 dzidziusia" (...) "niestety nie stac nas na 3 dziecko ..ze względów i finansowych i tego ze starszy syn jest niepełnosprawny..." no i co? Bach, niecały rok minął, sytuacja finansowa się nie poprawiła o czym Wasza koleżanka łaskawie napomniała, ale tyłek ją swędzi. I język też, bo miele nim bez ładu i składu! Tylko i wyłącznie dlatego zadałam jej GRZECZNIE to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Taka sobie ja//kolezanki wyzej prosiły zebysmy juz przestały...dlaczego nie bedziesz tak miła i dasz sobie w koncu spokoj...ja z natury jestem uparta dlatego odp...moze mam racje,moze jej nie mam...ale prośby kolezanek spełnie i pozdrowie Cie bardzo ladnie....Ps..nic mnie nie swedzi codziennie sie myje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabłysnęłaś teraz elokwencją, wyrozumiałością i kulturą:P To bardzo ładnie, że się codziennie myjesz. To bardzo wskazane ze względów higieniczno-zdrowotnych. Dzięki prośbie twoich koleżanek czujesz się zwolniona z udzielenia odpowiedzi na moje pytanie. Niech ci będzie. Ja już mam wyrobione zdanie na twój temat. Amen. PS. Ja też jestem uparta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki - jestem w siodmym niebie . maly jest cudowny !! czekal na mnie , mimo ze bylo pozno . a jak chcialam go uspac to co chwila otwieral oczy i sie usmiechal , przytulal - chyba nie mogl uwiezyc ze mama wkoncu przyjechala :D na szczescie we wrocku czekalam tylko godzinke wiec nie bylo tak zle . pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie smutasko :-( czasem jak się przestaje rozmawiać to domysły i niedomówienia potrafią wiele zepsuć, zniszczyć, utrudnić... dbajcie o rozmowę... uczcie tego swoich facetów... czasem się zastanawiam czy każdy rozumie zaufanie? jak inni rozumieją to słowo... co to znaczy być w związku? ale wiem jedno... nie pozwolę, żeby z braku zaufania niszczyć moją godność... i po cochu mam nadzieję, że czas sprawi, że mój mąż zrozumie co to znaczy miłość - dla mnie... co jest dla mnie ważne... że zauważy to jak kocham, jak to wyrażam... że zauważy że też jestem człowiekiem i mam potrzeby co nie znaczy, że realizując siebie chcę kogoś zranić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj graminis - tule mocno - glowka do gory !! a mi moje dziecko dzis pokazalo rozki - ale z niego jest uparciuch , ciekawe po kim to ma... no i koniec siedzenia w pl . jutro wieczorem powrot ... ale najwazniejsze ze z moim Ptysiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd najważniejsze, że z ptysiem... i czuć Twoje szczęście... normalnie emanuje z Twoich słów :-) dziewuszki a gdzie Wy???? misiowa, kalpek, madzik, myszko, lilku, patinko, efqa!!!!!!!!!!! i wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my juz w uk . maly zrobil mi rozpierduche ze swoimi zabawkami ;) mezus przeszczesliwy - w nocy jak przylecielismy to maly biegiem lecial do wyjscia bo on juz chce do tatusia :) no a w poniedzilek maly za szcesliwy nie bedzie bo do przedszkola idzie :( no ale wyjscia nie ma , bedzie musial sie przyzwyczaic ... buziaki slonka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam madzik szkoda, że wczesniej nie wiedzialam to moze bysmy sie w koncu zobaczyly olawd czyli masz juz rodzinke w komplecie gramka jak mloda w przedszkolu? chętnie chodzi? przykro mi, ze sie nie uklada Wam, Ty zawsze tak fajnie mowilas o waszym związku nawet Ci zazdrościllam takiej chemii ktora byla u Was na pewno wszystko sie uloży tylko trzeba czasu albo rozmowy lilowa wnioskuje ze zdjec na fb ze urlopujecie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki🌻 Cichutko tu u Nas ;) U mnie wszystko wrocilo do rzeczywistosci. Siostra wrocila do Polski i zaczelo sie normalne zycie.....Dzis i jutro mam wolne i na 12 ide do dentysty bo lecze zeby, poniewaz dawno juz nie bylam u dentysty. Ale juz koncze na szczescie. A tak pozatym stara bieda:) Kalpeczku👄 widzialam ze bylas w Bukowinie Tatrzanskiej......W hotelu BUKOVINA pracuje mojego brata dziewczyna.....Bardzo ladny hotel i spa i baseny ohhhh......mam nadzieje ze wypoczelas:) Kochane koncze sniadanie i zmykam sie ubierac i szykowac do tego zebologa:)Odezwe sie niebawem:) Buziaki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie myszeńko, że się odezwałaś... :-) napisz jak ząbki później :) a teraz w telegraficznym skrócie co u mnie... lenka zaczęła 2 tydzien przedszkola... dziś pierwszy dzien bez płaczu. za to smary do kolan. i zastanawiam się czy jutro puścić ją w ogóle... w domu cisza... ale nie błoga cisza tylko martwa cisza... nie rozmawiamy ze sobą aja już jestem zmęczona wiecznym udowadnieniem, że jestem dobrą żoną... jeśli nie jestem... jeśli nie można mi ufać i trzeba stale kontrolować... nie już dostaję jakiś omamów i głupie myśli mi do głowy przychodzą... dobra koniec smęcenie... wróciłam do pracy na pełny etat... wkręcam się... doszło mi obowiązków i na razie opracowauję strategię... ale będzie dobrze - tak myślę ;-) pozdrawiam Was cieplusio!!! lilku cudne foteczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska pitaraska
taka sobie ja dlaczego obcej pytanie brzmialo twoim zdaniem idiotycznie? jakas przewrazliwiona jestes...ludzie czasami maja duzo glupich pytan, ale moim zdaniem lepiej zadac glupie pytanie niz udzielic glupie odpowiedzi, jak to ty zrobilas. wez sie kobieto troche ogarnij. nie ty jedna masz/mialas problemy z zajsciem w ciaze, a pewnie twoje przewrazliwienie bierze sie z checi posiadania drugiego dziecka- tak to wyglada i nie bron sie. uczepilas sie obcej, jakby byla jakas debilka, ale twoje dlugie wpisy raczej swiadcza, ze ciebie temat zabolal. na swoim przykladzie- mam 2 dzieci, a z 3 nawet nie wiedzialam, ze jestem w ciazy. niby teoretycznie wypadl 9 dzien cyklu i widzisz bylo bum mimo, ze cykle mialam 30 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obcej
nie przejmuj sie tym dziwnym przypadkiem ktory przyczepil sie do siebie jak rzep psiego ogona. Poza tym stalking, to coraz czestsze zjawisko i jesli to sie bedzie nasilac, to wiem jak Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska pitaraska - dlaczego głupie pytanie obcej jest idiotyczne? Bo jak matka 2 dzieci, która kocha się z mężem w dni płodne pyta czy możliwe jest, że jest w ciąży - to znaczy że jest głupia. Odrobina wiedzy z biologi gdzieś tak z poziomu 6-7 klasy podstawówki i nie robiłaby z siebie idiotki. No jakiej według ciebie odpowiedzi należy jej udzielić? Jakbyś czytała dokładnie posty (kolejna przedstawicielka młodego pokolenia wychowanego na forach internetowych, atomówkach i słodkich konikach pony!) to byś wiedziała co myślę na temat kolejnego dziecka. Ale co tam! Dosrałaś mi - ojojoj, jak mi dopiekłaś - koszmary senne i rozwolnienie spać mi dzisiaj w nocy z tego powodu nie dadzą:P Nie martw się o mnie, nic mnie nie boli, nie podniecaj się już tak moimi wypowiedziami. Zrób sobie kolejne czwarte BUM i pochwal się obcej, to może poczytamy tutaj kolejne jej newsy typu: dziewczynki bolą mnie cycki, co o tym myślicie? dziewczynki boli mnie brzuch czy to może być ciąża, czy raczej sraczka się zapowiada? Kto czytał posty obcej na tym topiku i na jego wcześniejszym wcieleniu, to wie o czym piszę. Piszesz, że wiesz jak pomóc obcej? No - pomóż jej, pomóż pochwal się kolejnymi BUM, będzie jej raźniej, że nie jest sama. Zabłysnęłaś pojęciem stalking, a nie wiesz o czym piszesz. Ja jej nie prześladuję droga mamusiu, ja ją po prostu pytam czy ma kasę na 3 dziecko, a ona mnie obraża i atakuje. "bo inni nie mają kasy a mają dzieci, to ona też może". Ja też wiem droga koleżanko jak jej pomóc i zainteresować odpowiednie instytucje tym w jakich warunkach żyją jej dzieci i czy stać ją na 3 dziecko, aby potem nie powtórzyła się sytuacja o jakich ostatnio głośno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w skrocie co mnie palce bolec nie beda ojjojoj bo me raczki to cenna rzecz :D mam silne zapalenie pecherza ....od popoludnia lecze sie furaginem uroseptem zurawina i oklday a to szczypie piecze ahhhhh.... wrzesien wiec znow colleg mam nowa prace wiec zabiegana jestem jednak praca w godzinach dopasowanych ze mam czas isc do lekarza czy uczestniczyc w zyciu rodzinnym... jest u mnie mama caly wrzesien wiec mam pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie klocicie sie nie ma sensu na klotnie ....po co.....milczenie jest zlotem ..... czasem nie warto zaczynac nawet ;p tak ostatnio robie unikam szerokim lukiem i wychodzi mi na zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis tule cie kobietko bedzie dobrze :) Olivka rowniez rozpoczela przedszkole i mowi w 3 jezykach jednak bardzo sepleni, tego smoczka nigdy sie nie pozbedziemy az mi wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do lozka z tym bolem nalykalam sie proszkow ....jutro rano laura do szkoly olivka do przedszkola a ja mam 2 klientow do obrobienia ;P wiec wroce po 4 tej dopiero buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki gramka - to super ze lenka juz nie placze patinko - ja malemu pewnego dnia zabralam smoczek i pokazalam jak wyrzucam do smieci i koniec . dwa dni sie darl ale juz nie pamieta co to smoczek . teraz jak mlody przyjechal do nas to w dwa dni oduczylam go picia mleka po nocach . nie ma i juz !! doslaje z kubka wieczorem i z rana , bo wciaz lubi i nie bede mu bronic , ale w nocy koniec . musisz byc stanowcza. mojemu po smoczku zaczely gorne zeby wysuwac sie do przodu .. :( myszko - ciesze sie ze sie odzywasz a u nas dzis 3 dzien do przedszkola i juz sie boje . przez dwa dni prowadzal go maz i byl krzyk nie z tej ziemi . ale panie mowia ze tylko na poczatku a pozniej jest ok . najgorsza to bariera jezykowa dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×