Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

a ja dzis kochane robie golabki na dachu byly 2 to z wiatrowki ich potraktowalam i mam obiadek heheh szybko mi zlecial weekend i jutro znow do szskolyL(L:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrzyczko widzę że u Ciebie powolutku wraca wszystko do normy, masz rację nie wracaj do tematu, rozdrapywanie ran tu nie pomoże a zaszkodzi, a te mdłości to może przez coś innego co??:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra ty jeszcze spisz czy co?nie pisalam ze mnie mdli tylko muli,inaczej mowiac spac mi sie chce jak cholera:)a co do fasolki to zero objawow jak narazie ale to jeszcze za wczesnie zeby cos wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia u mnie w domu jak muli tzn. mdli heheheh niop ja też czekam na @ nawet wczoraj chciałam zrobić test ale się powstrzymałam bo po 2 tyg. mogło by nic nie wyjść choć pewnie i tak nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
Hej kobietki nie mogę za wami nadążyć dwa dni temu było tylko dziewięć stron naszego forum a dziś już 24 ale wy lecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra ty poczekaj z tym testem bo ci nic na nim nie wyjdzie,ja poczekam normalnie do @ jak dostane w terminie to znowu bedzie lipa ,dopiero jezeli sie spozni to zrobie,ale i tak nie licze na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
ja niedawno wstalałam byliśmy wczoraj na małej imprezce bylo super ale się szalało a dzisiaj bylo trzeba trochę odespać ale nadal mnie jeszcze muli to chyba przez zmianę tej godziny chyba po obiadku wskoczę jeszcze do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że mi nic nie wyjdzie dlatego jeszcze go nie zrobiłam ale fajnie by było zobaczyć w końcu te dwie kreseczki:D WitajAniko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
stefcia 31 bądz dobrej myśli może akurat wyszło czego z całego serca ci życzę i trzymam mocno kciuki wiem trudo być dobrej myśli mam ten sam problem od niedzieli zeszłego tygodnia też niie za dobrze się czuje ma mi się na wymioty i strasznie mnie mdli mój mąż ma wielką nadzieję że się udalo lecz ja jestem innego zdania po co te wielkie nadzieje jak pożniej będzie wielkie rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
witaj Tiamat86 masz rację fajnie bybyło zobaczyć w końcu te 2 kreski pewnie tak jak ja byłabyś najszczęśliwszą kobietą na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
wrócę za pół godziny idę podać mojemu mężowi obiad bo już tupie nademna jak male dziecko do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja to chyba do dermatologa będę musiała iść:( tak mnie wysypało że wyglądam jak bym była nastolatką przechodzącą okres dojrzewania mam całą czerwoną buzię już od środków do przemywania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie zaraz legne na wyrko bo normalnie zasne na siedzaco i tak mi jakos niewyraznie na zoladku sie zrobilo,boze jak bym chciala zeby sie w koncu udalo ale z moim pechem to niemozliwe,zreszta za wczesnie na jakiekolwiek objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ale nie przewiduje,poza tym juz pisalam ze przed @ czuje sie dokladnie tak samo jakbym byla w ciazy,tak ze czekam na ta wstretna @,6 listopada powinna przylezc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie was wszystkie wcielo? lezycie brzuchami do gory po obiadku? a wiecie ze ostatnio wyczytalam w necie ze w kolejnych ciazach mniej odczuwa sie jej obiawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×