Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Stefci przestań smęcić bo ci przyleję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uśmiechnij mi się tu ładnie zaraz !!!!!!!!! No stary mnie wygania teraz jego kolej :( na razie znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefciu w lozku wszystko sie wyjasni :):):) myszko to ty 8 lat nie bylas w polsce/ oj nie wiesz co stracilas heh nasz rzad sie zmienil heh :):):):):) tiamat ty to powinnas naszy psychologiem byc z toba na kazdy temat i ostatnio strozujesz na kaffe hm.. kieys ja tak stalam na strazy i przywowylalam dziewczyny heeh:):):0 pani misiowa 😘 😘 patinko a co tam u ciebie jak tam dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba jednak nie mam szczescia bo klotni niestety ciag dalszy i zeby nie bylo na mnie to on zaczal:(znikam dziewczynki moze pozniej jeszcze wejde was poczytac buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się Siostrzyzko👄;):):):):):):):):):):)):):):):):):):::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety 8 lat nie bylam w Polsce:(:(:(:( Strasznie tesknie:(ale jeszcze troche wytrzymam i pozniej "Welcome to Poland" Stefcia trzymaj sie kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi wszystkie chyba pouciekaly:) Wiec i ja sie zegnam z Wami, ide sie szykowac do pracki:) Zycze Wam miej niedzielki i do poklikania w poniedzialek kochane:) Jestescie cudowne i kochane, pamietajcie👄 Stefcia myslami jestem z Toba kochana i prosze pogodzcie sie , chcialabym abys byla usmiechnieta i szczesliwa a nie smutna z lezkami w oczkach👄 tulam cie mocno:) Papa laseczki👄 wielkie dla Was:):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sefcia nie płacz:( skoda łez na facetów:( ej główka do góry;)może spróbujcie jednak porozmawiać na spokojnie, ale nie dziś tylko za parę dni niech to troszkę się w Was uspokoi nie ignorujcie też siebie nawzajem, nie podnoście głosu, nie wiem o co poszło, ale ja jak się z moim kłócę i mamy milczące dni to się zastanawiam zawsze czy to ma sens takie nieodzywanie się do siebie i na ogół wychodzi na to że niepotrzebnie się oboje nakręcamy o pierdoły, buziaczki dla Ciebie kochana trzymam za Ciebie kciuki aby to jakoś się ułożyło po Twojej myśli👄👄👄:):):):):):):):):):):)):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dziewczynki ja już idę się myć zaraz mój wróci z pracy, ale bede tu jeszcze do Was zaglądać, buziaczki dla wszystkich👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadzik;) ja jestem juz:) :P widze niezla imprezka mnie ominela;p 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 od Smerfetki :D czuje sie dobrze ale ciezzzzzzzzzzko juz :P ale obiecala ze zajrzy! ! male kpia jak szalone dzien i noc oba:P biedna:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! No tak- wczoraj tak szalałyście, a dziś wszystkie odsypiają he he. A ja specjalnie wcześniej wstałam, bo moja córka nie wie, co to znaczy, że może godzinę dłużej spać hi hi, już szaleje! Tyle stronek, ale juz jestem na bieżąco. Wczoraj kąpałam dzidzię siostry, bo się bała pierwszy raz... Oj- jaki słodziaczek.... już nie mogę się doczekać aż swoje będę przytulać. No, ale za to Róża taka zazdrosna,płacze, ale będzie jak się małe urodzi... Tiamat- wysłałam Ci zaproszenie na NK Stefcia- chyba Ciebie jeszcze nie mam? Mam nadzieję, że z mężem jakoś poszło? Ja raczej też nigdy nie ustępuję, kiedy jest jego wina, a jak moja, to się przymilam. Nienawidzę milczenia, moi rodzice potrafili się do siebie nie odzywać przez wiele miesięcy- rekord to 2 lata, a my, dzieci najbardziej na tym ucierpiałyśmy, zwłaszcza jak krążyłyśmy od jednego do drugiego przekazując wiadomości... smutne. A tak w ogóle, to miałam wczoraj wpaść, ale chwile grozy przeżyłam, bo mój od południa takiego ciśnienia dostał, że już wieczorkiem musiałam z nim jechać na pogotowie, udenerwowałam się. Mówię wam- komedia, on tam w sali z lekarzem, a ja w kibelku wymiotuję he he. No, ale dziś już lepiej- muszę go kontrolować, bo jest jak dziecko, nic nie powie. No, ale się rozpisałam, lecę jakieś śniadanko robić, bo Róża pieska udaje i pod nogami mi szczeka, że głodna ha wpadnę potem. Dla wszystkich-{usta]👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Monia chyba nie masz,rzuc mailem to podam ci namiary,a z moim troche sobie pogadalismy ale nie o tym o co sie poklocilismy bo jak znow bym zaczela ten temat to zaczeloby sie od nowa,ale zaskoczyl mnie na maxa i sam zaproponowal przytulanki:),chociaz jeszcze nie jest tak jak powinno byc i pewnie juz nie bedzie bo on ma taki specyficzny charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki spicie ? w nocy mieliscie godzinkr dluzej i jeszcze sie nie wyspaliscie:):):) pamietacie ze teraz mamy godzinke dp przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) ja sie czuje wyspana;p wkoncu przy moim mezu jak moze byc inaczej..wkurzalam sie tylko pilam herbate ok 20 a latalam do wc chyba z 6 razy ...ale przed @ czasem tak mam wrr 👄 lenia mam ..zaraz biore sie obiadek.. potrawka z kurczaka..:) szybko minela ta sobota ..👄 milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×