Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Efqa stare ale zawsze mi sie to podobalo,siostra ty to masz pomysly,a jak sie dziadek kapnie i bedzie nas z widlami gonil?Myszka to sie chyba jakos inaczej nazywalo i pewnie myslimy o tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spotkamy sie dopiero wtedy jak wszystkie bedziemy mialy maluszki,to koniec obijania i bierzemy sie ostro do roboty,co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miałam szczęście bo to jedyne forum na jakie weszłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa na tamtych topikach to pisze czasami raz na tydzien lub rzadziej, ale staram sie ich czytac, natomiast na naszym topiku to jestem jak rybka w wodzie....nasz topik jest najlepszyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kapnie się oni i tak mało wina piją, moja babunia sobie tylko lubi czasem pociągnąć podobnie jak nasza EfQa, kiedyś dałam jej bombonierkę czekoladki były z alkoholem a moja babcia na to z radością na twarzy:" O tu wódka jest!!!"- tak moja babcia to0 niezła kobitka jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jaki moj chlop zdolny,jak sie wkurzyl to zaraz 2 ryby zlapal a tak siedzi nie wiadomo ile i nic nie przyniesie,w koncu jakis pozytek z tego siedzenia nad Wisla,tak jakos odruchowo mu buziaka dalam bo sie zapomnialam,wariatka ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nie nadazam !!!Myszka a ile ty juz tam jestes? i zamierzasz tam zostac? stefcia-ja ostatnio mialam taka szczepe ze swoich,oj dzialo sie az sie biedny chlopak wystraszyl,bo wie ze ze mna nie ma zartow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Stefcia brawo:D:D:D:D Czuje ze dzis bedziecie miec upojna noc na godzenie:)I po co byly te nerwy i zlosci?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku jestem tu 8 lat, ale nie zamierzam zostac tu na stale.....jeszcze pare lat posiedzimy i zjezdzamy do Polski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek moj sie mnie absolutnie nie boi,siostra nie przesadzaj to tylko taki odruch,wiecej czulosci nie bedzie chyba ze sam przyjdzie ale jak go znam to bardzo watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mialam isc wziasc prysznic ale mi sie nie che Was opuszczac i jeszcze posiedze tu troche z Wami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop widzisz Stefcia dumna jestem z Ciebie może jakoś się pogodzicie skoro dałaś mu buziaka to to był znak że trzeba skończyć tę wojnę;):Di będziemy mieć dzidzie razem zobaczysz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chodzcie wszystkie,moj super gotuje to moze sie podzieli,wlasnie je czysci,nie przesadzacie troche z tym moim przytulaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa duzo i malo- mnie tu zlecialo szybko jak niewiem, czuje jakbym tu byla z rok moze dwa....czas pedzi jak szalony tutaj;)I juz nie moge sie doczekac powrotu do Polski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa to stara piosenka ale bardzo ją lubie. No to Stefcia trzymam kciuki żebyście sie pogodzili .... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki ale juz po plodnych tak ze nici z dalszych probowanek no chyba ze jakims dziwnym cudem juz sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana to możemy sie śmiało zamienić bo ja bym chętnie do Stanów pojechała, miewam nawet depresje na tym tle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 8 lat,kurcze strasznie dlugo,ja bym tyle nie wytzrymala !!!podziwiam Cie!Efqa masz jeszcze zupe?bo ja glodna jestem:( stefcia bierz go za jaja i do lozka,po co czekac co? a wiesz jakie fajne jest godzenie?:D ja tak zawsze:D ale sama tez reki nie podam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×