Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Nienawidzę, gdy robi się ciemno! Mam wrażenie, że już trzeba iść spać! Okropność, jak pomyslę, że z pracy wrócę i już takie ciemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE he, a ja nawet już teraz jem, choć wymioty jeszcze troszkę męczą... Dziś wyciągłam spodnie z szafki i ze zdziwieniem stwierdziłam, że jak się zapnę, to mnie uwierają! Chyba jednak brzuszek zaczyna rosnąć ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki,,,a gdzie wy sie ukrywacie... heh znalazlam was ;) Nie wiecie co u Patinki? Jakos cichutko siedzi... czyzbym cos przegapila? noj mis malutki corazniej kopie, niby wiem ze malo miejsca ma, ale jakos mnie to denerwuje... przyzwyczailam sie juz do ciaglego kopania, pukania wiercenia sie ;) Ja prawdopodobnie urodze 13 listopada wiec jeszce 2,5 tyg ;) ponad. Ojej jiuz sie nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............35........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............38........... . ..............11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............28 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............14......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 Łapcie:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wiataj Becia! oj, tak, tak juz niedługo będziesz tulic maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Becia ale fajnie będziesz mieć maleńką dzidzię już na święta- jak to bym chciałam sobie taki prezencik sprawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym to... ostatnio dziwnie sie czuje, nie fizycznie tylko psychicznie... ciagle sie czyms martwie, ze maly albo za duzo albo za malo sie wierci ze jeszce mi sie brzuch nie obnizyl.. jak dam rade sobie z dzieckiem z pieniazkami... a najgorsze ze boje sie ze cos mi sie stanie w trakcie porodu, mi albo dziecku... To chyba nie jest normalne? tłumacze sobie ze wszystko bedzie ok a jak tylko sobie przypomne ze niedlugo rodze odrazu wracaja jakies zle mysli... chyba cos sie ze mna nie tak dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jednej rzeczy jakiej sie w ogole nie boje to boli porodowych choc pierwszym razem 5 lat temu nie mailam lekkiego porodu... heh jakos nie umiem sie bac, bo woiem ze poboli poboli i przestanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia nie denerwuj się tak po co Ci to, po to są badania aby sprawdzić czy z dzidzią jest wszystko w porządku, a co do brzuszka to masz jeszcze troszkę czasu, 2,5 tygodnia to dużo, wykorzystaj to dużo wypoczywaj bo jak się dzidzia urodzi to już z tym wolnym czasem będzie krucho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat twoja siostrzyczka w ogole nie spala bo rodzinka jej nie dala a poza tym ogladala na dobre i na zle bo uwielbia ten film,ale troszke smutno mi sie zrobilo bo dzidzia im sie urodzila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dalej mnie muli chociaz troszke jakby mniej i cos mnie chwilami brzusio pobolewa,no i znow nie mam na nic apetytu,chyba mnie grypa lapie bo mierzylam tempke i mam 37,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia- doskonale Cię rozumiem, ja już teraz gdy pomślę o porodzie to przypominam sobie pierwszy i okropnie się modlę, żeby tak już nie było... Ale z drugiej strony, wiem, że muszę dać radę i jak już będę tulić maluszka, to wszystko minie... I u Ciebie też tak będzie, kobiety są silne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia ja tez miałam takie lęki ale na razie na szczęście mi przeszły. Mam nadzieję że tobie tez niedługo miną. Ja na razie czuję się dobrze ___ chyba jeszcze ze dwa tygodnie pochodzę. Dzisiaj najadłam się winogron u teściów bo cały ganek mają w winogronach no i pogoda śliczna ___odpoczęłam sobie. Wiecie co denerwuje mnie jedna rzecz ___ kuzyna żona jest w ciąży i jego siostra i mama rozmawiając ze mną już dwa razy dały mi do zrozumienia że jakieś ubrania ciążowe albo ciuszki po moim maluszku to mają nadzieję że Madzi oddam. No bo kuzynowi i Madzi się nie przelewa. Nic nie odpowiedziałam, ale nie mam zamiaru nic oddawać bo ja zamierzam mieć w przyszłości drugie dziecko i co wtedy ? będę sobie od nowa kupować? Mi tez sie nie przelewa. Niech Madzia sobie kupi wszystko od podstaw tak jak ja, moje koleżanki trzymają ciuszki na drugie dziecko i mi niestety nikt nic nie dał. No z wyjątkiem Moni która była tak kochana i przysłała mi dwa śpiworki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jakieś tam ubranko czy dwa dam jej w prezencie ale na pewno nie wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamatku ale problemy z cerą to mogą być sprawy hormonów ___ porób może badanka co? Mnie wysypywało chyba od prolaktyny bo zauważyłam że jak zaczęłam brać bromek to było trochę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa - doskonale Cie rozumiem, jestem w identycznej sytuacji kiedy 5 lat temu rodzilam Hubercika mialam finansowo gorzej niz ŹLE!!!! Ale wszystkjo kupilismy sami... Babcia jedynie dolozyla na lózeczko i kolezanki poprzynosily prezenty jka mały sie urodzil.. Kiedy mojego meza brat oznajmil ze tez beda miec dzieciaczka to sie ucieszylam (bo czemu nie) ale tez mialam jakies głupie uwagio ze powinnam po hUbercie pewne rzeczy dac... No i co? Dałam... dzidzia ma juz ponad 3 miesiace moja w drodze i juz nienawen sie urodzi... mały szwagra juz dawno nie nosi ubranek ode mnie a ja nie moge doprosic sie ich... Bylam u nich po nie specjalnie juz kilka razy ale nic... wczoraj prosilam zeby naszykowala a ja juz sobie je sama upiore i uprasuje a tu nic... jak grochem o sciane... Obiecala ze dzis przywiezie sama... i co? dalej nic ubranek jak nie bylo tak nie ma... Kurcze ludzie to sa dziwni... ja mam troche nowych i troche starych bo nie wszystko pozyczylam ale np spioszki mam tylko 2 pary a u niej komplecikow "moich" z 6 lezy... szkoda mi troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia podziwiam cię za spokój i opanowanie ___ Ja już bym sie na nią wściekła. Szczególnie że w tej ciąży zrobiłam się jakaś agresywna faktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona brata mojego męża nic mi nie daje bo powiedziała kiedyś że trzyma wszystko na drugie dziecko i doskonale ją rozumiem, nawet mi przez myśl nie przeszło żeby ją poprosić. Ale powiedziała że takie rzeczy jak np. leżaczek czy becik chętnie mi pożyczy i wzięłam od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×