Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Stefcia niektóre tabletki przeciwbólowe też można wziąć na przeziębienie musicz tylko przeczytać ulotkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
hey dziewczyny, ale si emusialam naczytac :):):) ...ufff.... mam pytanie.... miala ktoras z was taki rozowy sluz? co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia apap albo inny paracetamol możesz wziąć, obniża gorączkę i jest przeciwbólowy. Cześć Misiaczki 👄 Niuniusia nie mam pojęcia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop pomimo tego że mnie wkurza, że komputer to dla niego cały świat, że mi matkuje- co najbardziej irytujące jest, to chyba mnie ten "babolek" kocha- wczoraj mi powiedział że chce się ze mną zestarzeć- momentalnie wyć mi się chciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra szkoda ze moj nie jest taki romantyczny,bo gdyby on mi tak powiedzial to rozbeczalabym sie jak na zawolanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia- wysłałam Ci zaproszenie na NK. ale się cieplutko zrobiło... Mój też nie jest romantykiem, ale czasem mnie przytuli znienacka he he. Nie narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaha ale mój nie jest romantyczny rzadko ma jakieś przebłyski romantyzmu- na początku był romantyczny, niestety już z tego wyrasta;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiusia- ja przed okresem taki miewam, a raz mi sie zdarzył jak jakieś zapalenia złapałam... Ale wtedy był co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu sie zbiera na obrobine romantyzmu wieczorkiem jak juz w lozeczku lezymy a potem zmienia sie w zwierzaczka:)zupelnie jakby byl kims innym,Monia dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a ja się już martwię, żebym za dużo nie przytyła, nigdy nie byłam chuda(no, tylko jak miałam anoreksję, ale to już inny temat), a teraz przy tych mdłościach jem to, po czym mi lepiej, jak tylko wrócę do dawnego dobrego samopoczucia, to zacznę zdrową dietę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się z mojego Jacka śmieję że jest jak te stare lalki- jak położy głowę na poduszce to mu się oczy zmykają- i tyle z niego mam heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mi teraz dużo miłych rzeczy mówi. naprawdę potrafi być słodki. i mówi do mnie " moja kochana bambarylko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ibuprom na grypę nie bo to tylko przeciwbólowe, paracetamol w syropie jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mój na mnie mówi "tuptuś" bo mam bardzo małe stópki i jak biegnę to słychać jakby jakaś mała dziewczynka biegała po mieszkaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki,kurde juz mam 37,5 a zanim sie poloze to dojdzie do 38 buuuuuuuuuuu,a tyle cieplego pije ze juz nie mam miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Stefcia. Ale wiecie co? ta moja ciąża jest zupełnie odmienna od pierwszej, pomijam te mdłości, wymioty, ale taka słaba jestem, szybko się męczę, a tak mnie na twarzy zesypuje jakimiś prysszczami, fe! ja generalnie mam ciemną karnację, a taka jestem blada. Lekarz miał rację- każda ciąża jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no narazie moj mowi tylko ze mam duze dupsko choc wcale nie jest specjalnie duze i szczypie mnie w kazdym miejscu w ktorym znajdzie troche tluszczyku,a niech se popatrzy bo on to sama skora i kosci,nieraz w czasie staranek te jego gnaty wbijaja mi sie tu i tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
hmmm wlasnie wyszukalam, ze ma sie yaki po peknieciu jajeczka, lub pierwsza objawa ciazy.... przeciez do okresu mam jeszcze troche.... w sumie to mam dni podne, lub mialam, :) wiec moze pasuje, ale jakos tak dziwnie ale przyjemnie mnie szczypie brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×