Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

jak sie poloze to nie bede mogla z wami pisac,kurcze szkoda ze nie mam laptopa:(zawinelam sie w kolderke to jeszcze troche z wami popisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko gdzie jesteś? Misiaczki co tam u ciebie? Kiedy mężulka zobaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniusia...nie wiem skad masz różowy sluz ale ja tez taki mam od wczoraj...wprawdzie spodziewam sie @...ale zadnych innych objawów nie mam... ale mój organizm moze byc troche rozszalały po kilku latach pigułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz czekam na @, ani słychu ani widu...wczoraj nie wytrzymalam i zrobilam test -tylko 1 krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus rano co u mniie?? nerwowka...jak to przd @..zaczelam mierzyc temp..skacze raz 37.1 raz 37. raz 36.9.. wiem ze przylezie ale mala nadzieja jest...brzuch pobolew pieri jak to przed @ tkliwe sie robia..ech:P ma nadzieje ze juz niedugo ..uda sie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz bede po @ to ide do gina-skontrolowac czy znow jakas cysta mi sie nie zrobila, kupuje testy owulacyjne i dzialamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sloneczka! Melduję się posłusznie na nowym forum. Opiszę tak w skrócie co u mnie: na wtorek mam wyznaczoną wizytę u gina, ma powiedzieć czy II inseminacja się udała. @ powinna przyleźć 20.10 i nie przylazla. 6 dni spóźnienia, cicha nadzieja, wewnętrzne szczęście. Pokusilam się i kilka dni temu zrobilam test - wyszedł negatywny. Dzisiaj powtórzylam - też negatywny. I przed chwilą @ ewidentnie sobie o mnie przypomniala i zagościla u mnie. Nieproszona franca! Nie potrafię nawet płakać. Nie mam sił. Pozdrawiam was serdecznie papasie Poprawię jeszcze tylko tabelkę.... STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk....................26..................10..................pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................40... ..............23.11.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3....................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............35........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............38..........................11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............28 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............14......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem...nie napalam sie jakos specjanie...to dopiero 1 cykl dzialan, w dodatku tuz po odstawieniu tabsów...zobaczymyowulke zgodnie z testami mialam 12 lub 13 wiec @ powinna byc dzis lub jutro, a objawow zadnych tylko cos jajnik mnie kłóje od czasu do czasu...ale tak juz caly misesiac wiec boje sie ze cos tam mi urosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Sylwia biedulko nie załamuj się, próbuj dalej, następnym razem na pewno się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie placz a zbieraj sily!!!! i za miesiac cudowne wiesci przynos nam !!!! Ewelka0 jak nie teraz do lekarza i uda sie szybciej niz myslisz .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia...nie wiem jak cie pocieszyc!! ale szczerze mowiac jak widze tabelke i twoj 40 cykl starań to jestem pelna podziwu!!! ze masz jeszcze sile do walki.... ja jestem pesymistka i chyba nie dalabym rady!! takze gratuluje!! dobrze ze masz tyle siły , trzeba walczyc o swoje!! nastepnym razem sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia uda się, każdemu sie udaje tylko trzeba wytrwałości. Próbuj może za miesiąc będzie fasolka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w nastepnym cyklu biore sie!! umawiam na monitoring i do dziela!!!!!!!!!!!!! bede w ciazy jakem misiaczek eheheehhehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
ewelka, bo wlasnie wyczytalam, ze rzowy sluz sie pojawia po zagniezdzeniu sie jajeczka :) ale po co j aosbie znw robie nadzieje, jak potem i tak bedzie znow rozpacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×