Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

No i od razu się wesoło zrobiło od tych muzyczek!!! Ale moja ulubiona to: Dzikość serca TLove ale nie mam do tego linka bo na you tube nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat dobre! Stefcia nie cierpię Rubika. Mam wysypkę od razu, ale to nawet nie przez muzykę tylko z zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, dzis nie poslucham waszych kawalkow bo mam do dyspozycji tylko laptopa bez glosnikow (komputer w sasiedni pokoju okupuje mąż), ogladam taniec z gwiazdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo widzisz Siostrzyczko, ja dopasowuję muzę do nastroju czasem słucham ballat, czasem transu- jak teraz, a czasem nawet metalu(w liceum lubiłam death metal- teraz mi powoli przechodzi ale miewam czasem zachcianki) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop ja też mykam muszę mojemu kolację przygotować bo wygłodniały wróci z pacy :):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) dla wszystkich;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane nie mam nawet czasu i ochoty by was poczytac dolki jakies przedporodowe. Nie urodzilam dla formalnosci ciocie musza jeszcze poczekac :D ale juz chce rodzic EfQA jak ty dajesz rady kobieto? ja juz chce dzidzie pokarm nawal, nic nie wyciskam nie naciskam nie masuje a jak zdejme stanik to sie leje doslownie ehmm :-( mysle ze to chwilowe :) (dolek oczywiscie) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie wysile zycze wam tylko dobranoc dopiero was skonczylam czytac natrzaskalyscie stronek ale jestem spiaca do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ja czuję sie dobrze na razie ale też juz nie mogę się doczekać tylko że mi lekarz powiedziała że dzidziuś jeszcze posiedzi trochę :o także chyba sobie do 11 listopada poczekam a kto wie czy nie dłużej ......eh a tez już ciężko, tylko ja się boję co po porodzie....wszystko mnie będzie bolało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla do mnie ta wredota!!!4 dni opoznienia strasznie mnie brzuch boli:( ja juz skonczylam ze starankami,mam wto wszystk ogleboko w czterech literach !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! widze ze jeszcze nikogo nie ma? ale mialam piekny sen! szkoda ze musialam sie obudzic,snilo mi sie ze jestem na porodowce i zaraz urodze ale zanim urodzilam to sie obudzilam szkoda bo nie zdazylam zobaczyc maluszka:( kurcze mi sie sny czesto sprawdzaja moze i tym razem sie sprawdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nikogo nie ma to chyba sobie do miasta mykne po zakupki i jak wroce to zajrze,moze wtedy bedzie was wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko słoneczko nie martw się znam twoje obawy ale wszystko bedzie dobrze to dobrze że masz mleko ja nie miałam wcale i to była rozpacz a co do piersi to miej w zanadżu krem bepanten jak dzicia pogryzie piersi i będą bolały to pomoże albo nakładki na piers mogą się przydać kalpku serduszko dobrze że jest @ teraz spokojnie nie stresuj sie dobre winko na uspokojenie i zobaczysz zadziała buzki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stefcia ja też ostatnio miałam taki sen że byłam w ciąży moja mama już miała dziecko na recach a ja jeszcze z brzuchem to tak w podswiadomosci ale czasami tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×