Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

nie jest tak zle,jeszcze laze,a pozniej moj bedzie mnie rozgrzewal:)siostra ale ty uparta,znow mi stronke rabnelas no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniusia- ja staram sie nie doszukiwac przyczyn, to moj pierwszy normalny- tzn bez pigulek- cykl, caly miesiac klóje jajnik, mialam juz tydzien temu jakies brazowe plamienia kilka dni przerwy teraz jakis rozowy sluz- ale malo go od wczoraj- myslalam ze to poczatek @ ale narazie jej nie ma...zobaczymy ale wczoraj test robilam i wyszla tylko jedna bordowa krecha i ani cienia drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
:) co ja bym bez was zrobila? ihhihihi no nic czas pokaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
hmmmm....... sylwia tez cie podziwiam bardzo!!!! tyle sie juz starasz, ze na pewno tobie sie uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do wszystkich- czy ktoras z Was jest z krakowa badz okolic i moze polecic jakiegos dobrego gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
ja niestety nie jestem.l mieszkam w takiej duuuuuuuuuuuuuuuzej dziurzeeeeeeeeee:):):):) dziewczyny nie przesadzacie z tymi stronkami ????? jedna za druga leci... ja juz ni enadazam i wszystko mi sie miesza :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słucham smutnych piosenek.... i wzięło mnie na dumanie za tym co minęło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mieszkam w dziurze....ale do krakowa mam 20 km...wiec nigdzie blizej nie znajde gina....owszem u nas w osrodku przyjmuje jakis tłuścioch...ale jedyne co potrafi to polecac swoja prywatna klinike... kolezanka miala wskazania do cesarki, to jej powiedzial ze za pobyt w szpitalu nie musi placic ale za cesarke tak!! 1000 zł... wiec wole sie do niego nie wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licze ze jest tu jakas krakowianka i da namiary...jakis czas jestem na tym forum, wczesniej dosc dlugo was podgladalam i wydaje mi sie ze ktoras jest z krakowa....ale tak produkujecie te stronki ze nie mozna nadazyc.... nie mowiac juz o tym zeby wszystko zapamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka wiem cos o tym ---mieszkałam w małym miasteczku ___ dwóch, trzech patałachów i monopol na władzę!!! Teraz mieszkam w Wa-wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia ja tak przed ciążą często tak robiłam : butelka wina i muzyczka z komputera przy układaniu pasjansa i tak cały weiczór potrafiłam spędzić sama ____ kurde przecież to nic innego jak picie do lustra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie do krakowa ma 20 min samochodem...wiec nie ma problemu...problem tylko w tym zeby trafic na dobrego gina...narazie chodze na kase chorych, nie narzekam...ale moje wizyty ograniczaly sie do rutynowych kontroli i wziecia recepty na pigułki... teraz jak zaczna sie problemy to chyba bede musiala znalezc jakiegos sensownego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×