Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

A moze to jakis znak? eeeeeeeee glupia jestem ze wierze w cos takiego,ale tak bardzo nie chcialam sie obudzic,juz kiedys kilka razy mialam taki sen ale teraz po raz 1 po bardzo dlugim czasie,a ty wierzysz w sny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stronka znowu moja hi hi,a tak w ogole to ciekawa jestem czy wszystkie dziewczyny ktore pisza na tym forum wierza w sny???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj to tylko dla przyjemnosci sie przytulalismy bo juz po plodnych jestem,ale ogolnie nawet sie udaly,teraz tylko czekac czy cos z tych staranek wyszlo,chyba oszaleje do 6 listopada,tez mielismy dzien przerwy w czasie plodnych bo wojna mala byla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) Kurcze ale dajecie z tymi stronkami, normalnie w szok....w sobote skonczylam na stronce 23 a dzis juz jest 31 stron- mialam troche do nadrobienia hehehe:D:D:D:D:D:D:D Kalpeczku przykro mi ze ta malpa wredna przylazla do Ciebie- tulam Cie mocno👄 Tiamat i Stefcia Wy to rzeczywiscie jak siostry:D:D:D:D:D dobrze ze piszecie bo bez Was nie mialybysmy tyle stronek👄 Patinko mam nadzieje ze dolek szybko przejdzie i bedzie dobrze:P👄 EfQa Ty tez juz prawie na finiszu- nie moge sie doczekac az urodzisz 👄 Misiaczku brawo za super podejscie i za dobre nastawienie....👄 EwelkaO co tam u Ciebie👄a co do gina to ja Ci tez nie pomoge bo nie mieszkam w Polsce;) Iwa mam nadzieje ze niedlugo poklikamy wiecej, bo tylko wpadasz jak po ogien:)👄 Jolanta 🖐️ a z naszymi mezami to czasem tak niestety jest, przejdzie mu przeprosi i bedzie dobrze👄 Smerfetko moja kochana siostrzyczko jak Ty sie masz i jak sie maja Twoje blizniaki???? tesknie bardzo i mocno caluje👄 Niusiusia trzymam kciuki za II kreseczki:)👄 Monia poglaskaj brzuszek odemnie👄 Sylwia mialam taka cicha nadzieje ze Ci sie tym razem uda:(:(:(przykro mi kochana- tule Cie mocno i trzymam kciuki za najblizszy miesiac👄 Aneczko czy ja sie mam tam wybrac do Ciebie????😠😠😠😠😠 czemu sie nic nie odzywasz, chyba ze nas juz nie lubisz i dlatego:(:(:(:(:(czekamy na Ciebie👄 Madzik a Ty gdzie jestes????meldowac sie tu:)👄 Becia_gask Ty tez juz niedlugo koniec:):) a co do ciuszkow ktore ma Ci oddac ta zona Twojego brata to nie daruj jej tego , pojedz sama i powiesz ze nie wyjdziesz jak Ci je nie odda👄 PaniMisiowa👄 dla Ciebie i Twojwj duzej pannicy:) U mnie wszystko po staremu, niewiem czy tez jakas grypa mnie nie bedzie brala....tak jakbym katarku dostala i troszke kichalam:) A jesli chodzi o jakiekolwiek objawy przed @ to brak....piersi mnie nie bola choc zawsze tydzien przed @ bolaly jak niewiem.... troszke brzuszek pobolewa i tak jakbym jakies gazy miala-jakby powietrze mi z jalit wychodzilo od czasu do czasu-nigdy tak nie mialam.... Ide po jakas kawke bo u nas dopiero jest po 7 rano-zawsze o tej porze to jeszcze spie, ale dzis jak maz przyszedl mi dac buziaka przed wyjsciem do pracy czyli o 6 to juz jakos nie chcialo mi sie spac....bede Was caly czas podgladac:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile lat jestescie po slubie ja prawie 4 lata dokładnie w dzien kiedy umarł nasz papież Jan Paweł II smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja mam tak samo jak ty,tez mnie zawsze piersi bolaly nawet juz na 2 tyg przed @ a tu nic,kurcze dobrze ze juz zakupy zrobilam bo zimno na dworze a do tego deszcz pada bbbbbbbbbbbrrrrrrrr,tak ze juz dzis sie z domu nie ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanto narazie nie jestesmy po slubie,od 2 lat zyjemy z soba ze tak powiem na karte rowerowa :),moze kiedys sie pobierzemy ale narazie o tym nie myslimy,dobrze nam jest tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas za oknem dopiero sie rozwidnia wiec niewiem jak bedzie pozniej, choc niby ma byc ladnie....ja dzis musze ugotowac pomidorowke a pozniej przyjedzie po mnie znajoma i pojedziemy do sklepu po stroj do przebrania na Haloween, bo w resteuracji gdzie pracujemy jest w piatek dyskoteka haloweenowa wiec wypadaloby sie w cos przebrac.... A co do bolu piersi to naprawde u mnie dziwne-wczoraj kilka razy tylko sutki mnie zaszczypaly i tyle...ale nic czekam do 3.11, co ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co?wczoraj cos mi odbilo,normalnie nie wiem z jakiego powodu ale zaczelam ryczec jak bobr,tak od razu mnie wzielo i tyle,no i moj najpierw mi kazanie dal a potem pocieszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cociaz jak zyje teraz w takim ciaglym stresie to moze mi sie znow cos poprzestawiac i albo przyjdzie przed czasem albo po,Myszko nie nakrecam sie bo pewnie znow nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Jolanta chyba sie na nas obrazila i sobie poszla,jak ja bym chciala troszke slonca bo przy tej pogodzie wciaz senna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie kotlety z piersi ziemniaczki i suroweczka,takie zarelko a ja na nic nie mam apetytu,przez to przeziebienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
no myszka hihih cos mi tu u ciebie ciaza pachnie :):):) caluje ciebie mocnusio 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×