Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Ewelka wiem cos o torbielach,mialam na to swinstwo operacje w maju.. teraz jak bylam w ciazy tez sie zrobila,ale po usunieciu zmalala,ona mi ciaze podtrzymywala,ale sie udalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i stronka moja:) oj dawno juz nie bylo! A ciekawa jestem kto nam przesle fluidki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki- ja tez mam nadzieje ze beda efekty... tymczasem siedze z termoforem na brzuchu, bo czuje sie fatalnie...po tylu latach brania pigulek zapomnialam jak wyglada normalna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane , ja nadal nie jestem na bieżąco, bo idziecie jak burza z tymi stronkami, a ja ostatnio dużo wypoczywam, dziś np. praiwe cały dzień przespałam, zrobiłam obiad i tyle, nic mi się dzis nie chce. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski kilka dni mnie nie było, ale już nadrobiłam zaległości a DUŻO tego. Iwa18 dobrze się mam dziękuję, ale conajmniej raz w tygodniu (jak głupia) robię sobie test żeby się upewnić czy ono naprawdę tam jest. Bo do lekarza dopiero za tydzień. Ogólnie dobrze się czuję , nie mdli mnie nie wymiotuję, tylko leciutko bodbrzusze boli, ale to podobno się macica rozciąga. A jem na potęgę i ciągle jestem głodna , wtakim tempie to będzie mnie łatwiej ominąć niż przeskoczyć. Już nie mogę się doczekać tej wizyty, żeby go zobaczyć- taka jestem podekscytowana. Nawet mój mąż sceptyk w sobotę całował mnie po brzuchu i rozmawiał już z nim, a sam mówił że poczeka aż wrócę od lekarza dopiero będzie się cieszył. Też nie chce sobie robić nadzieji, jakby mi nie wierzył, bo testy nie są do końca pewne. Patinko i Efa powodzenia kobiety trzymajcie się dzielnie no i głowa do góry. Niedługo wasz sądny dzień he he, bedziecie juz miały swoje skarby w domu, ale jeszcze troszkę musicie wytrzymać ;) Kalpek dasz sobie radę nie łam się kobitko, trochę wiary i do dzieła. Coś madzik ucichła gdzie jesteś laska? Całuski dla was wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.mnie teraz zaczal migdal bolec... brrrrr tez musze sobie jakies naturalne lekarstwo zaaplikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam i kupiłam dziś test, jeszcze go nie zrobiłam ale niech sobie będzie, ale chyba będę musiała go zostawić na za miesiąc bo coś czuję że nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×