Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hej Hej!!! jak juz inne kobitki zauwazyly, trzaskacie stronki niesmawocie!!! mialam co czytac :) racja duza zasluga w tym Tiamat86 i stefcia31. nasze forum rozwija sie w dynamicznym tepie :) 🌻 Poza tym witam wszytskie Kobietki!!! 🌻 dzis zabralam sie za lepienie z masy solnej, wlasnie wszytsko sie suszy, mam nadzieje, ze bedzie dobrze wygladac i nic mi nie popeka :) jak cos to pochwale sie fotkami ;) a poza tym, nerwy mna targaja. juz koniec miesiaca a ja nic nie czuje bym dostala okres... nie wiem co sie dzieje, od dwoch miesiecy ani widu ani slychu @. a ciazy tez brak. za dwa tygodnie pojde do gin na badania. Podly stan rzeczy i podly humor, buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 24 takze podziwiam za cierpliwosc, ale pewnie Twoja postawa zostanie nagrodzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami cierpliwosc poplaca, wiec warto byc cierpliwym i dazyc do wymarzonego celu:) Nasza Smerfecia starala sie bodajze wiecej jak 2 lata i teraz widzicie jaka nagrode dostala w postaci blizniakow.....wiec dziewczyny cierpliwosci i jeszcze raz cierpliwosci:) Czokdi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wlasnie brzuch zaczal bolec tak ze pewnie ta franca zbliza sie wielkimi krokami,zaraz sie wsciekne albo rozkleje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia31 ja juz wlasciwie nie wiem, ale chyba "cieszylabym sie" gdyby mnie cos bolalo. i franca przyszla. bo takie NIC jak mam teraz jest chyba gorsze. jak nie ma @ to nie ma owulacji (prawdopodobnie) czyli w ciaze tez zajsc nie moge. szkoda, ze w przpadku kobiet dlugo strajacych sie, nie funkcjonuje opcja "wiatropylnosc" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem czokdi ale ja wlasnie chce zeby nie przyszla! najlepiej przez 9 miesiecy,ja nie chce ty chcesz to moze do ciebie ja wysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja muszę do miasta mykać, zajrzę tu do Was jeszcze, trzymajcie się cieplutko👄:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie czokdi - lepiej zeby co miesiac sie zjawiala niz ma przyjsc raz na 3 miesiace- no chyba ze nie pojawi sie przez 9m-cy w przypadku ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia31 tak "chce" jak nie chce. ale miec to chyba lepiej niz nie miec, nie wiedzac z jakiego powodu. osiwiec idzie!!!!!!!!!!! mimo wszytsko trzeba miec nadzieje, i pozytywne nastawienie, no ale jak wszytskie wiemy, nie zawsze to takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej, dosc marudzenia z mojej strony! czytalam, ze u niektorych Dziewczyn male wojny byly - mam nadzieje, ze juz wszytsko rozwiazane i wieje spokojem i harmonia. Ja natomiast mialam male spiecia w weekend z tesciowa :/ ciekawi mnie jakie macie kontaktu z matkami swojch partnetow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi mojego meza mama jak i tato nie zyja :(:(:(:(, wiec niewiem jaki mialabym kontakt z nimi:) Choc z tesciowa rozmawialam przez telefon jak nie bylismy z mezem jeszcze po slubie,to wydawalo mi sie ze byla ok- nie wtracala sie do niczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi zapamiętaj że: TEŚCIOWA WSZYSTKO WIE NAJLEPIEJ! :p ja jem zupkę, byłam na zakupach i wymieniam zlew w kuchni na nowy, bo stary ze stara baterią wyrzucam bo to był dwu kurkowy, przeciekał i w ogóle do duszy był. Myszko jak tam kiedy do lekarza wreszcie idziesz? Smerfetko jak tam samopoczucie ___dalej placek :) ? Patinko żyjesz? lepiej ci? Klapku nie martw się niedługo zajdziesz w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 24 Moja teoretycznie tez nie wtraca sie do wszytskiego. Jednak czasem ma taki sposob formowania mysli, ze az mnie trafia. Nie zapyta, a stwierdzi, badz nawet "rozkarze". Dobrze tylko, ze maz sie smieje ze mnie i mowi "i tak bedzie po naszemu, a nie jak ona (tj. Jego Matka) chce. Tak wiec nie wiem droga Myszko - czy lepiej jak Tesciowe sa czy nie. Jedno jest pewne - lepiej nie miec zbyt wielkiego kontaktu, by relacje pozostawaly z pewnym dystansem. Tak to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa Tak tak, moglabym przewrotnie dodac "ale my z mezem wiemy jeszcze lepiej" :) witam serdecznie, jak sie czuje przyszla mamusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane w poniedzialkowe popoludnie myszko24 wpadam jak po ogien bo ja to taki zabiegany oszolom jestem teraz bylam na zakupach bo musze jakies prezenty na wyjazd pokupowac dla tescia i jego kobietki i dla brata patryka prawie wszystko mam jeszcze jakis alkohol i wystarczy niech sie nie przyzwyczajaja teraz ide robic obiadek bo moja corcia glodna beda tylko sadzone bo to najszybciej natalka ma tydzien wolnego w szkole a tak pozatym wszystko ok kalpeczku kochana przykro mi 👄 patinka trzymaj sie👄 efqa👄 olawd ale bedziesz miala do nadrobienia wczytaniu pozdrawiam👄 alutek jak tam mamusiu👄 misiaczki teraz na ciebie kolej👄 smerfetko a jak ty sie czujesz👄 i 👄 dla pozostalych dziewczynek trzymam kciuki moze jutro zagladne🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk....................26............10przerwa do n roku chyba:-) niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................40... ..............23.11.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............35........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............38........... ...............11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............28 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............14......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 zmienilam ten pass bo mnie wkorzal i moze pecha przyniesc a przerwa brzmi bardziej optymistycznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko to dobrze zobaczymy co ci lekarz powie i jakie badanka zleci. Przyduś go żeby dokładnie podszedł do tematu. Czokdi przyszła mamusia czuje się dobrze i zastanawia sie kiedy dzidziuś raczy się pojawić. trochę mnie martwi ten twój brak miesiączki to nie wygada ciekawie... no ale wszystko sie wyjaśni jak pójdziesz do gina. Iwa widzę że już żyjesz wyjazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa co u ciebie?mnie nadal brzuch boli,jak sie skonczy to jade do gina,dzis dzwonilam do niego czy musz ebrac jeszcze ten bromergon bo juz mi sie konczy,pwoiedzial ze juz nie...a Patinka gdzie?misiaczki?jolanta,monia76,panimisiowa,czokdi,myszka,stefcia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie melduja:P kalpku przykro mi ze @ jest:( ..ale to nie koniec swiata!! uda sie zobaczysz troszke cierpliwosci..:) u mnie malpisyon w drodze..ale co tam niech se uzyje mam nadzieje ze to ost,miesiac EwQus oj juz niedlugo! i bedziesz tulic maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim... do mnie wredna @ przypełzła z samego rana...zalewa mnie na maxa...i brzuch nawala jak nie wiem....musi sobie odbic chyba to \"ciche\" przychodzenie do mnie - bo objawów ni emialam totalnie zadnych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta- to mamy podobny staz małżeński- my bralismy slub tydzien przed toba!! i jakos dziwnie sie z tym czuje ze 4 rok leci a my jeszcze dzidziusia nie mamy... po prostu ociagalismy sie z decyzja...a teraz bierzemy sie do roboty.... pierwszy miesiac z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka to tak jak u mnie,o 3 nad ranem sie obudzilam z silnym bolem brzucha,zawsze bolal,ale nie az tak:( misiaczki ja mam nadzieje,ze tak bedzie jak mowisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno @ przylazla..teraz czekam na jej koniec ide do gina skontrolowac czy jakies swinstwo typu torbiel znow mi nie wyskoczylo kupuje testy owulacyjne i dzialamy.... bo coz innego nam pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka0 pryzkro mi! ale mam nadzieje ze nieosiadziesz na laurach i szbko beda efekty!! kalpek no !!!! nawet nie mzsl ye moye sie nie udac!!!! uda sie tzlko cierrrrrrrrrrrrrrrrrrrpliwosci!! nie odrayu Krakow zbudowali!! SaraA Ty gdzi iwa buzka no ja mysle odrazu Myszke kalpka i cale kafe hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×