Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Myszka to witam w klubie bo ja mysle tak samo,czemu to innym wychodzi od razu a niektorym nawet jak sie zabezpiecza a tu czlowiek lyka ziolka witaminki lezy na scianie a i tak d..a z tego wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
jak sie nie nastawiasz, to tym bardziej bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
a mi po raz kolejny zostala zabrana stronka przed nozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
mialo byc nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
niop stefcia wlasnie... kiedy ? :( (:(: ja tez juz chce. wlasnie widzialam w tv.... dwojga ludzi na wozku po wypadkach.... a wlasnie urodzila dziecko a my???? wszystko oki i i tak nie mamy !!!!!!!! troche to niesprawidliwe!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
to tak bardzo boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja bym mogla plakac dzien i noc ale nie mozemy sie poddawac!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bo zaraz Was przez kolano przeloze i dostaniecie lanie:) Prosze o usmiech:) glowa do gory- uda nam sie wszystkim zobaczycie tylko troszke cierpliwosci moje drogie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
myszskaaaaaaaaaaaaaaaaaa................... ja popadne w alkoholizm jak nie bede mogla miec dzieci, bo jak ni e bede mogla miec dzieci, to bede sie bawic !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
zeby zapomniec o tym wzystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
ide ochlonac, bo znow zaczelam ryczec :(:(:(:(:(:( ;( :_(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wam się tak na płacz zebrało??;( widzę tu niedobór moich uśmieszków :P:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja muszę po zakupy a dopiero potem obiadek, a pogoda taka że się wychodzić nie chce, dobrze tylko że mój nie lunatykował to sobie pospałam(przedwczoraj w nocy obudził mnie i patrząc się na ścianę zapytał czy widzę tego pana- ja patrzę a tu nikogo nie ma- przeraził mnie tym, rzecz jasna rano nic nie pamiętał):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam dlatego chciałabym to sprawdzić- choć wiem że nic nie wyjdzie, cóż trzeba się w cierpliwość uzbroić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec dziewczyny narazie nie macie sie czym martwic...co byscie powiedzialy jakbyscie sie staraly tyle co ja czyli 18 cykli lub 2 lata albo i dluzej...nie wolno sie stresowac i denerwowac bo to wszystko blokuje nasza owulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym starala tyle co ty to juz bym sfiksowala i w wariatkowie by mnie zamkneli,takze podziwiam cie i zazdroszcze cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×