Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

EfQa ja jeszcze mam duzo latania, ale jakoś się kulam. Mam wiele rzeczy pokupionych, jeśli chodzi o ubranka to mam ich już chyba dość dużo, więc nie kupuję już. Mam też foteliki, łózeczka,oraz inne akcesoria, brak jeszce tylko wózka z takich wiekszych i najpotrzebniejszych rzeczy.Mam juz zapasy chusteczek i kilka paczek pieluch, tak więc mam prawie wszystko, ale za to cieńko w portfelu hahha. No i jeszcze remont trwa, no ale jakoś daję radę, choć mam jeszcze wilee rzeczy do załatwienia, to juz i tak jestem zadowolona z tego co mam.Męczą mnie już bardzo wyjazdy, zakupy itd, no ale póki daję radę to jest ok, choć lekarz już mówił o przystopowaniu powoli. No i na liczniku mam już 10 kg. więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat:) oj nie smuc sie!!! zobaczysz uda sie szzybciej niz myslisz!!!:) Ewelka0 👄 wim ze niektore dziewczyny odaawieniu tabletek zacodza w ciaze:) trzymam kciuki:) stefcia 👄 witaj:) jolanta 👄 madzik no wreszcieeeeeeee bo tesknilam!!!! 👄 Myszka 24 👄 nono pani pielegniareczko nnnununu :P sex bedzie hihi EwQus jak samopoczucie/?:) 👄 👄 no Smerfeciu tylko porsze dla maluszow zostalo?? hihihi odpoczywaj:) a maz niech biega wokol Ciebie:) wkoncu dwa skarby mu dalas:D alutek 29 👄 :) nie swiruj udalo sie aa teraz tylko na usg:) i fluidki prosimy:P ja juz od 4 nie spie;p jakos nie moge.. nie moge sie doczekac piatku wkoncu znow z moim:P pobede:) malpa sie zbliza;p tempka spadla lekka ponad 36..ale mama nadzieje ze wstrzyma sie do niedzieli..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki co tam u was ciekawego ja zrobilam sobiewolne ze szkoly:P:P:P misiaczki a co ty dzis taki ranny ptaszek jestes juz o 5 przyszlas do nas:):):):) smerfciu a jak tam smerfiatka mieszcze=a sie jeszcze w brzyszku:):):):):):) pozdrawiam dziewczyny 😘 😘 ja dzis pierozki bede robic oczywiscie ruskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku a ty dzis jeszcze wczesniej od misiaczki wstalas juz o 4 nas odwiedzilas :):):) ja tez mam blizne niestety po cesarce ale ja mam na 14 cm to nie macie o co sie martwic bo ja to dopiero mam wielka kreche ale tez tak w miare na dole mi ani dawidowi nie przeszkadza ona to czasami nawet zapominam ze ja mam :):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! ja dzis tak z doskoku narazie bede zagladac bo wzielam sie w koncu za mycie okien,chociaz nie chce mi sie ale niestety nikt tego za mnie nie zrobi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji to co to za ptaszek taki maly czarny z zoltym burzuszkiem bo od 3 dni do domku mi sie pcha i gdybym okno miala otwarte to na pewno by wpadl pozwiedzac,moze to jakis znak?e tam glupoty pisze we wszystkim znakow wypatruje a pewnie i tak znow lipa bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki;) hej Stefcia :D taki mały... to może sikorka, wywieś troszkę słoninki to Ci ich więcej przyleci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szybko wrocilas?tak tenptaszek jest taki malutki,a ja juz myslalam ze to jakis zwiastun:( musze w koncu to okno umyc,ramy juz gotowe zostaly tylko szyby,firanki tez juz sie piora to biore sie do roboty bo o 11 powtorka ostrego dyzuru a uwielbiam ten film,ale bede caly czas zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop już załatwiłam wszystko:D teraz czekam na wiadomość, ja dopiero się wezmę za firanki jak mój umyje to okno w dziennym- kurcze proszę go już od tygodnia aby to zrobił- pozostałe umyłam w godzinę, nienawidzę prać firanek;/ A teraz z innej beczki- pytanko do wszystkich- jak często trzeba podlewać drzewko bonzai- liściaste, bo to dziwne ale pomimo tego że je podlewam raz w tygodniu ten pień i gleba ciągle są wilgotne, a nie chcę aby mi ta roślinka się zmarnowała bo to prezent od mojego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde co sobie wlacze jakis film to ostatnio we wszystkich porody i normalnie serducho mi sie sciska:(a na tych drzewkach to sie kompletnie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja to się boję je do pralki wrzucić że mi się porozrywają zawsze je w wanny wrzucam zasypuję proszkiem i tal sobie leżą przez pół dnia, a do pralki to zasłonki wkładam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam nic im nie bedzie,ja tak zawsze piore i jakos sa cale,okienko juz umyte ale jeszcze 2 mnie czekaja,a w kuchni to chyba jutro umyje bo juz nie bedzie mi sie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mój też często pada- pisałam już że jest jak te stare lalki jak poczuje poduszkę pod głową to oczy zamyka hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moj padl z innego powodu,wczoraj ja plackiem w lozku bo tak mi zimno bylo a ten sie do roboty wzial i zaczal kuchnie sprzatac bardzo dokladnie i w kazdym kacie,3 godz sie meczyl to sie nie dziwie ze padl,coraz bardziej mnie wkurza ten jego pedantyzm bo coraz wiecej rzeczy mu przeszkadza,ostatnio mu powiedzialam zeby sie do szpitala przeprowadzil bo tam sterylnie czysto jest,a przynajmniej powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj stefcia 😘 witaj tiamat 😘 jak zwykle dzielnie na strazy stoicie naszego kaffe ja tez mam firanki do prania ale tym razem upiore w pralce bo juz nie mam sily prac w rekach ich pozdrowionka i udanego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefciu twoj to przynajmniej sprzata a moj to po obiedzie nawet talerza nie sprzatnie do zlewozmywaka tylko pojdzie jakby nigdy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sprzata to byl wyjatek bo chora jestem a tak to tylko lazi i klapie na wszystkich ze ktos kubek gdzies zostawil albo noz od ketchupu itp,normalnie do szalu mnie doprowadza i o to tez sa wojny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji to brzusio mnie od wczoraj pobolewa tak ze ta wstretna @ chyba sie za mna stesknila i pewnie mnie odwiedzi jak zwykle w terminie,i jak tu sie nie stresowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×