Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

tiamat: wie jak to jest ja tez nie wytrzymalam , kupilam, zrobilam, a dzis @ przylazla....ale nie moglam sie powstrzymac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, głowa do góry!! przeciez wszystkie nie mzoemy byc jakimis super pechowcami!! na pewno sie uda!! tylko nie wiadomo kiedy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiedzialam ze nie zrobie do dnia @ jak przylezie to bedzie wiadomo ze nic z tego chyba ze sie spozni to dopiero zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak sobie mowilam... ale nie wiedzialam kiedy ma byc @ bo dlugo bralam pigulki i nie wiedzialam jakie cykle bede miala... wiec zrobilam w sobote.... no i niestety 1 krecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę przestać ciągle o tym myśleć, bo za bardzo się nakręcam, ale to nie jest takie proste:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale mi daliscie stronek do poczytania:):):):):) ja nie dawno wrocilam i odrazu wzielam sie za sprzatanie musialam firanki zmienic bo moj zalal herbata :P:P:P no ale juz jestem kiedy ja nadrobie te stronki:):):P:p 😘 😘 buziaki dla wszystkich laseczek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja przyszlam a wy pouciekaliscie:):):0 patinka a juz myslalam ze bede pepkowe pic:):):):):) efcia na ciebie tez czekam kiedy nam tu maluszka podrzucisz:):):0 dziewczyny trzymam za was miejcie te bejbiaczki czybko bo trzeba tabelke nadrobic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej:) Ja juz wrocilam z zakupow:):):) Dla siebie kupilam sobie stroj pielegniarki-taka krociutka sukieneczka , ponczochy , te sluchawki do badania, a dla meza kupilam stroj lekarza hehehehe....fajnie bedziemy w tym wygladac...jeszcze na glowe mam peruke :):):)Zrobie jakies zdjecia to Wam wysle:):) Ide cos zjesc bo glodna jestem:) Buziaczki , dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamat staraj sie o tym nie myslec ja tez tak sie zadreczalam a teraz nie wiem co sie stalo a le jak to jedna dziewczyna napisala mam to w >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>dziewczyny moze miejcie i wy to w >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>......................... to szybciej dzidzia przyjdzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek czym sie martwisz bedziesz mamusia i nie mow tu mi ze testy nie sa do konca pewne:):):):) bede ciocia u ciebie tez :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Madzik sama sie nie moge doczekac ....stroj juz mierzylam jest super, tylko musze sobie dokupic biale getry bo ta sukieneczka jest bardzo krociutka , sa niby majty ale ja sobie zaloze getry i bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiunia bedziesz miec gromadke dzieci!!!!!!!!!!!!! mojej tesciowej powiedzieli ze nie bedzie miec dzieci a 2 lata temu urodzila dziecko w wieku 43 lat :P:P:P:P to nie mysl tak i nie nastawiaj sie w ten sposob :):):) 😘 😘 ja wiem ze ci sie uda jeszcze bedziesz miala pierwsza odemnie dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panikowac zaczne jak pojde do gina i sie okaze ze cos mi tam znow wyroslo...bo wczesniej mialam 2 przerwy w pigulach i za kazdym razem cysta w expresowym tempie sie pojawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka bo moze ci sie reguluje @ po tych tabletkach ale to nie znaczy ze za miesiac nie oglosisz nam dobrych wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak na tak dlugi okres brania pigul to @ przyszla w miare punktualnie- 31 dni od ostatniej () a takie kiedys miewalam cykle...wiec nie jest zle) tylko tych cyst sie panicznie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ty ten strój pielęgniarki to jeszcze do staranek wykorzystasz :D :p Ewelka jak ci ten ból brzucha tak dokucza to jest dobry środek przeciwbólowy Cataflam 50, po co się męczyć. 10 min i po bólu. Madziku co tam słychać ? Jak franca? nie meczy już was? Smerfetko ja chyba przyszalałam z tymi zakupami dla dzidzi, dużo mam ubranek na rozmiar 62. Ale pocieszam sie że przynajmniej pralki nie zarżnę. A jak tam kupiłaś już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja kuzynka tez miala cysty i jak juz chciala dzidziusia, to byl duzy problem z zajsciem, a jak juz zaszla to poronila (4 razy), na szczescie w koncu sie udalo i ma juz 2 bobasków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz zmykam dziewczynki bo oczy na zapalce mi sie trzymaja :):):) 😘 😘 😘 🌻 dobranoc wszystkim i oby wasolki szybko rosly w naszych brzuszkach :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Efqa, jak do jutra nie przejdzie to przed praca do apteki skocze, teraz chwilowo ulzylo, bo lezalam godzine przed tv z termoforem na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj efcia a wiesz ze francy juz nie widzialam ohohho a jak mi dobrze z tym nie slucham jej rad i tej jej gadki wole posiedziec popisac z wami niz jechac do niej zeby mi dype trula i nerwy szarpala heheh:):):) [ 😘 😘 w brzunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ale ten lek na receptę jest, jak będziesz u gina czy u jakiegoś lekarza to poproś będziesz miała w zapasie. lek jest rewelacyjny ból od razu i zupełnie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×