Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Moj takie odnawia,takie ma hobby,wychodza naprawde super,w domu juz mi 2 pary drzwi zrobil i podloge w przedpokoju a na tym nie koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to sa piekne,kurde brzuch mnie coraz bardziej boli tak ze pewnie juz po ptakach,zaraz sie chyba rozkleje z rozpaczy,co jest kurde nie tak ze nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia nie martw się moje koleżanka starała się cały rok a była całkowicie zdrowa przestała mężem myśleć o dzidzi i momentalnie zaszła w ciążę- nam też się uda zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Witam wszytskie forumowiczki! 🌻 Stefcia co to za smutki, glowa do gory i szeroki usmiech - nie poddawaj sie !!! i nie watp w siebie! i masz racje, nie da sie calkiem nie myslec- bo skoro sie planuje to sie mysli - logiczne, nie? :) wiec myslmy tyyylko pozytywnie! EfQa ja do swojego stanu pozostaje obojetna, nie chce sie martwic na zaps. Myslalam juz o tysiacach mozliwych chorob przez ktore byc moze nie dostaje okresu. Jednak logicznie myslac - skoro nigdy nie mialam zaburzen w cyklu to nie raczej malo prawdopodobne jest to, zeby cos zlego sie dzialo od tak - w sensie bez zadnych poprzednich objawow. Jedyne co - to moze castagnus mi cos pomieszal. Wiec poczekam na dokladne badania u gin. Ale dziekuje za \"troske\" :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia :):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):::):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)-dla Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zajmij sie czyms i odciazysz glowke od myslenia! powodzenia :) i nie zmarznij w lapki przy myciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi juz mi wszystko jedno,mowilam sobie ze bede twarda i dam rade ale jakos nie wychodzi:(,wzielam sie za sprzatanie a i tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat86 witam Cie rowniez :) Hmm trudna sprawa z Toba Stefcia! :) to moze idz do sklepu i kup sobie cos slodkiego, cos co najbardziej lubicz, zrob sobie herbatke (jak dobrze pamietam- wolisz herbate od kawy) i zapal papieroska i przez piec minut sprobuj myslec tylko o przyjemnosci :) (dzis ja pozycze zapalniczke :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym ze na nic nie mam apetytu od kilku dni a herbaty juz tyle w siebie wlalam ze zaraz pekne,te filmy ktore mam to juz wszystkie widzialam,poza tym nie mam na nie czasu bo musze te okna umyc i obiad zrobic,nie martwcie sie o mnie kiedys mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak, zebys miala wiecej do roboty to mozez i mi pomoc w myciu okien, ojjj a ja mowie Ci - mam ich duzo- i przy 6 oknie to juz zaczniesz myslec tylko o przyjemnosciach jakie beda na Ciebie czekac po ich umyciu;) usmiech poprosze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach - dziekuje :) zawstydzona czuje sie- pierwszy raz publikuje swoje "wynalazki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myka muszę się położyć bo przez tą pogodę to spać się tylko chce- zajrzę do Was później;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie narobilam jak nie wiem jeszcze mi podloga zostala,za okna sie jeszcze nie wzielam bo zabraklo mi papieru a taki specjalny kupuje co nie zostawia tych wloskow i nie pozostaje mi nic innego jak skoczyc do miasta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh hej:) Dziwczyny sie wziely za porzadki -ladnie, a mi sie nic nie chce....pogoda do d**y, pada i jest ciemno jak w nocy.... Ide sobie zrobic kawke i jakas kanapke i bede sie lenic caly dzionek, oprocz tego ze robie pranie, jeszcze 2 pralki mi zostaly.... Za chwile wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja dopiero skonczylam robic pierogi jak ktoras chce to zapraszam:):):) myszko a u nas nawet cieplutko bez wiaterku fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynusia
Cześć dziewczynki!! Mam taki problem bardzo chciała bym zajsc w ciaże.Ale mi to nie wychodzi . Byłam u swojego ginekologa i przepisał mi luteine i duphaston i oczywiście badania na prolaktyne. Brałam luteine przez 5 dni 3x1tab. dostałam okres i w 15 cyklu mam zacząć brać duphaston przez 10 dni po 1 tab.A badania na prolaktyny wyszły mi 35.7ng/mL i nie wiem czy dobrze czy nie ??? a do gin ide dopiero 10 listopada i sie troche niecierpliwie odpiszcie mi prosze czy mam jakieś szance na dzidziusia z gory dziękuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynusia witaj u nas🖐️ my tu wszystkie czekamy z niecierpliwoscia na fasolke, wiec zycze Ci aby Wam sie jak najszybciej udalo zobaczyc II kreseczki:) zostan z nami , dopisz sie do tabelki a bedzie Ci z nami razniej:)👄 Madzik ja chetnie sie wprosze na Twoje pierozki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ja mam juz nowy zlew w kuchni i bardzo ładnie wygląda, wreszcie przestane marnować hektolitry wody. :) Czokdi fajne te rzeczy porobiłaś. Stefcia coś ty ostatnio marudzisz, coś trzeba wymyślić żeby ci humor poprawić.... Monia co tam porobaisz? Myszko buziaczki 👄 Ja tez dzisiaj porobiłam trochę porządków. PATINKO ODEZWIJ SIĘ !!!! Co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×