Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

moj adas mial2tyg.jak zachorowal,tylko to w polsce bylo,pediatra mu przepisal mucosolwan mniejsza dawke,krople mucofluid,i ten stertimar,powiedzial,ze takiemu malemu nie moze ta wydzielina siedziec zadlugo,takie male tylko lezy i mu tak nie splywa i tez nie wykaszle,bardzo szybko to pomoglo,a pozniej bez problemu kupowalam w aptece leki na przeziebienie od 3mies,a tu leczyc nie potrafia i udaja ostroznych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie moj 3miesieczny boAS NIE chce jesc stracil zainteresowanie wogole jedzeniem :( zjada np 80 ml a za 3 godz 90ml, kiedy wczesniej zjadal okolo200ml co 3 godziny na raz. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexx przeczekaj dawaj bobasowi tyle ile zje,moze to tylko przejsciowe,a niedlugo zdaje sie bedziesz podawc zupki, owoce,sa chyba od 4mies.dobrze pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mu jest, wesoly smieje sie, tylko po prostu traci zainteresowanie jedzeniem i to bardzo szybko, a jak chce mu dac wiecej to wypluwa kreci sie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze ok 12-tej. kierowniczka wycieczki niech sie wypowie :D . planowy wyjazd z WGC to 10.00 czyli pewnie 10.20...:D . nie wiem ile dokladnie sie jedzie do Ash, ale mysle ze ok 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdazylam doczytac :( net mi padl chyba na dobre... :( poza tym ok tylko sie kafejkuje buziaki, postaram sie pozniej cos naskrobac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexxx dzieciom tak jak nam czasem brak apetytu. obserwuj malca i jesli cos Cie zaniepokoi idz do lekarza. jesli poza tym zachowuje sie normalnie to pewnie nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczeko5
Hej Dziewczyny:-))Bardzo chetnie sie do Was przylacze.Mieszkam w Luton i jestem w 7-tyg.wiec termin ma dopiero na koniec lipca.Fajnie,ze takie forum jest i dziala,bo jak narazie to moje jedyne okno na UK(jestem tu dopiero od sierpnia).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamla26
Czesc dziewczyny!!! ja dzisiaj mam placzliwy dzien chce mi sie poprostu ryczec. Bylam w tym biurze gdzie sie zajmuja moim rachunkiem za prad.Musze splacic 3150 funow.Powiedzieli ze z tym rachunkiem nic nie mozna zrobic bo tyle naciagnelismy.Pytam to za co placilam co 3 miesiace a oni mi na to ze to byly przypuszczalne rachunki a naciagniete bylo przez caly rok wiecej.Poszli mi troche na reke bo moge splacac po 30 funtow tygodniowo +jednorazowo do piatku 330 funtow.Niby nie duzo co tydzien ale teraz jak ja nie pracuje tylko moj maz i oplacamy mieszkanie+tax (razem 600)no i dotego prad bo teraz mam na kluczyk 50 tygodniowo to z jego pensji nic nie zostaje nie liczac juz oplat za auto,tv license,telefonu.MASAKRAA!!!!!!! Mam dodatkowo tylko working tax 20 funtow i chtc 50.Jak ja wyzyje to nie wiem!sorry ze zasmiecam sprawami osobistymi ale musialam sie wyzalic!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jestem wyzej pomaranczowa:-( i minka na koncu usmiechnieta:-( schowam sie dzis pod koldre i nie wyjde przez tydzien.Dopada mnie depresja.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kamila26- no to Was zrobili..ale ja bym sie nie poddawała. w koncu jesli placiliscie, to jak to sie stało? Jest taka organizacja watch dog( mają tez program na bbc1) i zajmują sie roznymi sprawami- takimi dziwnymi tez.. roznymi naduzyciami i w ogole. Sprobuj sie z nimi skontaktowac. Wklikaj w google watch dog in uk i znajdzie. Moze oni by pomogli, no bo przeciez to bardzo duzo pieniedzy.. anecia1702- no, czas lecii.. ja nie moge się doczekac, ale martwie sie jak to bedzie..moj slubny chodzi na 16 do pracy, więc trochę mnie przeraza 2 malych dzieci..kąpiel, ukladanie do snu.. ale coz, jakos to bedzie:)chyba.. gosiaczek5- witam i gratuluję. Dopisz sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamla....nie jestem w temacie...ale pracuje w kancelarii i mam pytanie....czy jak sie wprowadziliscie do mieszkania/domu spisaliscie liczniki??? powinnas miec licznik poczatkowy ktory powinien znajdowac sie na pierwszym rachunku. Poniewaz roznice....w estimated bills nie powinny byc bardzo rozne od normalnych + ogolny rachunek na rodzine za caly rok powinie byc nie wiekszy niz £700. Moge spytac ile placiliscie na miesiac lub co 3 miesiace....bo tak mi sie wydaje...ze oni chca byscie zaplacili za kogos kto mieszkal przed wami.... Buziaki i glowa do gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 bardzo dziwna ta Twoja sprawa - a czy wziełaś sobie od nich bilingi ? Jeśli nie to zażądaj od nich zestawienia rocznego może sama dopatrzysz się jakiegoś błędu.Ja osobiście zaczeła bym też kontrolować dzienne zużycie i na następny dzień sprawdzała je u dostawcy prądu żeby upewnić się że Twój licznik działa poprawnie.A jak długo mieszkasz już w tym domu bo może tam była już jakaś zaległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 nie poddawaj sie tak latwo!znajomi mieli tez taki problem z rachunkiem i okazalo sie ze oni im zle naliczyli bo patrzyli na tych co wczesniej tam mieszkali. mi83 ja tez sie martwie jakies 2-3tyg bedzie maz,ale pozniej jednego wyslac do szkoly i 2ka maluchow,moj pracuje na rano,takze juz zapowiedzialam mu spacerki popoludniowe:D a ja bede spac,jakos sobie poradzimy nie ma wyjscia. Bylam u fizjo powiedziala,ze mam nie dzwigac,a jak chcem cos podniesc to mam sie nie schylac tylko przykucac tak aby kregoslup byl prosto,spac na boku z poduszka miedzy nogami,robic cwiczene plecami do sciany tak zeby posladkami dotykac sciane i dociskac plecy,w sumie nic nowego,a i ze po porodzie jakies 6tyg powinno przejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jak ja z wami tęsknię ,ale naprawdę nie mam czasu tu zaglądać . nie wiem jak wy to robicie ze macie czas pisać .Zuzia jest bardzo grzeczna śpi ,je i w pampersy robi :)u mnie wszystko ok. rana już prawie się zagoiła ,mleka mam pod dostatkiem nie musze dokarmiać naszczepcie .mam pytanko czy wam tez odrzucili becikowe? Ja dzisiaj dostałam list ze za dużo mamy dochodow i nam nie przysługuje :(.pozdrawiam was bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie krakersik ty masz corcie?????????????????zaraz sprawdze tabelke bo wyjdzie ze maz mi sie podoba czy cus,tyle nas tu jest ze nie pamietam,a pozniej siedze i se mysle ona chyba dziewczynke urodzila buhahaha,poszukam se tabelki,jak pomylilam to sorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze cos od fizjoterapeuty,siedzenie na pilce i zimne lub cieple oklady,sama mam wybrac co mi odpowiada zimny czy cieply dziala tak samo,i jak zimny to taki zeby nie przeciekal ten roztapiajacy lod heh sama ze soba pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakersik, Fajna Zuzia. Anecia ja na pilce przesiedzialam cala ciaze a to glownie dlatego, ze nie mialam... krzesel ;) Monika Mama Eli, jeszcze oprocz gumiakow wezcie swetry, bo u mnie chlodno, tzn. jak dla kogo, ale ok 19 - 20 w domu. Raz ze stare ogrzewanie a dwa ze my tak przyzwyczajeni, tzn ja i synis bo maz marznie . A ja dzis sama kapie malego, maz na zebraniu nurkowym.. w pubie, faceci maja dobrze. ale i tak my mamy lepiej bo jestesmy...mamusiami :) a to najwieksza rola zycia. Dla mnie to dopiero poczatek. Ja o becikowe si enawet nie staralam, bo maz ma firme, i bylo ok, a teraz na granicy bankrutctwa przez te recesje swiatowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wesoło masz Kamila teraz u siebie...najwyraźniej ktos podpinał sie i ciągnął prąd na wasz koszt.ale jak to udowodnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello ja niesty juz tez nie, a wczoraj np wstalam o 10.. auu Majulka zaczela taakie baczki puszczac i kwekac jak na kupke (juz po zrobieniu kupki :D ) ze musialam wstac bo nawet cyca nie chciala kontynuowac. Teraz ja pisze a moja siostra zachwyca sie jej boskimi usmiechami :P Co za szczescie.. bym powiedziala juz jakies bliskie 5 kg szczescia. Ide juz kawusie zrobic i zmieniac mojego skunksika Anecia ty juz chyba po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamila,a ja nie po rano wypilam zielona herbatke i zaraz kawusie bede pic:) heh z 15min,temu zaczelam to pisac:( Adas ma katar straszny,goraczki nie takze trzeba ugotowac syrop z cebuli bo tez pokasluje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×