Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

u nas nic sie nie zmienilo po slubie po pol roku wiedzielismy,ze chcemy byc razem i na pewno slub wezmiemy,ja marzylam o sukni bialej,welonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Anecia!!my pewnie tez kiedys bedziemy bardziej o tym myslec ale narazie nie jest to dla mnie najwazniejsze,jesli mamy byc razem to bedziemy narazie i tak nie ma kasy na to a mi sie marzy duzo gosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety to kosztuje teraz kuzynka koscielny brala i wesele na 150 osob jakos bylo to pona 40tysiecy wydali,ale sliczna miala suknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki No to wyjeżdżamy życzę wszystkim Wesołych Świąt wiem ,ze nie dla wszystkich będzie on wesoły spędzając tu kolejne Święta ja w końcu po 4 latach będę w Polsce jak się cieszę. Trochę mnie przeraza ta jazda samochodem z małą , ale myślę ze jakoś damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik dzięki wielkie i Tobie też życzymy RADOSNYCH śWIĄT chodz po 4 latach to na pewno będą radosne no i oczywiście szczęśliwej podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie co mi odeslali w sprawie skanu,az mam nerwobole!!!!! I have contacted the assessment clinic and have been informed that you do not require a further scan. Your baby is fine. The cyst that was seen on the previous scan usually disappears and has no adverse affect on the baby\'s development. The department has advised that if you have any concerns to raise them with your community midwife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia walcz z nimi mowili ze zrobia a teraz co :O ja mialam wypadek samochodowy w ciazy pojechalam do szpitala bo mnie strasznie brzuch bolal i mi scanu nie zrobili ;/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa skasowalam takieeeeeego postaaaaaaaaa 😡.szlag by to....jestem zla i ide sobie :D anecia glowa do gory,nie ma sie co denerwowac. ja bym poszla prywatnie na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia w nhs pewnie i tak ci nie zrobia usg a ile zdrowia stracicie przez domaganie sie tego. powiem tak jak lollibelly, zrob prywatnie i bedziesz miala z glowy. bo raczej i tak nic u nich tutaj nie wywalczysz wiec po co sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia walcz z nimi według mnie wcale nie jest tak trudno ja jestem w 33 tc i miałam juz 4x scan i ponoć mam miec jeszcze jaden jak by midwife nie mogla ustalic pozycji dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia jezeli powiesz poloznej ze POPROSTU MUSISZ wiedziec co jest grane.ze sie okropnie czujesz, jestes klebkiem nerwow i nie mozesz przez to spac to zaloze sie ze cie zabookuje na ten scan :) sprobuj, mowei Ci ze sie uda :) :) :) mial byc w 30 tyg wiec jeszcze 3 tygodnie przed Toba.nic sie nie martw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś widzę coś o związkach.. ech ja to z Edem miałam nieco oryginalnie po dwóch tygodniach od poznania, raczej dla żartu napisał, żebym nie zapomniała, że my się pobierzemy... \"ha ha ha\" i co!?!.. pół roku później się zaręczyliśmy, niecały rok później wzięliśmy ślub cywilny a po kolejnych 6 miesiącach ślub kościelny, a teraz już jest Maja, ale to szybko leci gdyby mi to ktos wtedy w Luton powiedział (w 2006r), gdy jako studentka UMK przyjechałam tak sobie na 2 miechy popracować, w życiu bym nie uwierzyła a tu prosze, los czasem dziwnie układa nasze ścieżki Fajnie mają ci co jąda do Polski na Święta, ale wiecie, jestem taka zapracowana z Mają i nieco zmęczona, tyle jej przeciez uwagi trzeba poświęcać, że w sumie to dobrze, że nie jade, bo nie miałabym na to siły.. żeby wsiadać z dzieckiem w samolot albo zasuwać samochodem 1500 km. Mała leży z tyłu na kanapie i co chwila się budzi. Juz chyba czas na kąpiel. Dziś mieliśmy szybko obiadek bo kupiłam pierogi z serem i jedne z kapustą i mięsem w polskim sklepie wiec poszło łatwo. A teraz już bym poszła spać :)... gdybym tylko mogła miłego wieczoru dziewczyny, nie wiem czy dziś jeszcze zajrze.. ja zazwyczaj poranna zmiana ps.. lolli, ty chyba pisz posty w wordzie i 5x zapisuj w między czasie, hihi.. przepraszam za złośliwość, żartuje oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila give me some credit :D ponoc rowna ze mnie babka wiec nie przepraszaj bo przeca sie nie obrazam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to zrobilam copy zeby w razie czego paste, to znaczy chcialam i zamiast copy to paste cos innego(zamotalam ale chyba wiecie o co chodzi?) i posta skasowalo.alez bylam zla bo prawdziwy esej mi wyszedl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia- spróbuj jeszczez midwife..moze sie uda.. a nasze Adasie beda prawie razem swiętowac:) ..związki.. my chodzilismy do jednej klasy w podstawowce. Potem drogi sie rozeszły. Spotkanie po 8 latach... 3mce w Anglii(wakacje) i decyzja..slub w kwietniu:) 14.04.09 miną dwa lata i słodka dwójka Maluchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek! :) tak myslalam Borowecka ze dasz sobie spokoj. ja akurat poszlam w druga strone z planowaniem rodziny, od tygodnia mam spirale.w moim przypadku planowanie naturalne ma na imie Ela :D, wiec podziekuje juz za ta metode ;) Asio... witamy! 🌼 . dolaczam sie do prosby Kamili o modyfikacje nicka. za nic nie moge go spamietac :D:D:D . tabelke skopiuj ostatnia i po terminie wpisz tydzien ciazy ;) a z jakiej czesci Londka jestes? Anecia walcz!!! masz do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Mowilam midwife we wtorek,powiedziala,ze mam na list czekac,zmienili mi teraz na taka niemila! cos mi sie wydaje,ze ja zle maz zrozumial,ona moze powiedziala,ze ma tego torbiele,ale poza tym badanie usg i inne wyszly dobrze i nie ma potrzeby robic skanu,bo robia jesli inne tez wychodza zle,czy cos w tym stylu,ale widziala ze ja beczalam,a jak nam ta babka powiedzial w scan roomie,ze ten torbiel i go pokazala,ize musze z midwife pogadac to malo co epilepsji nie dostalam!!!moj lekarz z pl powiedzial,ze oni i tak robia,bo zawsze to dla pacjentki lepiej jak wie ze ok,noi dla nich jako lekarzy!!! patrzylismy wczoraj skan w lester 2D 60funa. mi83 tak nasze dzieci urodziny prawie w tym samym dniu,a my rocznice slubu,bo my 17.04:)bralismy slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ja też się melduje, bo wstałam z Maja pół godziny temu Wieczór o wiele lepszy niż przedwczoraj, i noc też fajna, bo jadła co 2 razy co 4 godziny Teraz chwilowo jeszcze grzecznie leży, a Jasmine obok niej czyta książki Mamo Eli witamy na kawie, ostatnio rzadko tak można cię spotkać i ... chyba ktoś nie odp na eske, hmm ?? :D Podobał mi się komentarz o naturalnym planowaniu rodziny :P mi83 ładny miesiąc kwiecien, mój ulubiony :D :D ja chciałabym ochrzcić w kwietniu Maje w Polsce, bo to Wielknoc a także moje urodziny, ale zobaczymy czy uda się też Edowi wtedy przyjechać samochodem No i już ktoś tu doprasza się uwagi, to dużo nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bezradna lekarz u Maji stwierdził egzeme.. ja obstawiam raczej potówki, bo wygląda najgorzej na szyji, duużo czerwonych krostek :(.. na dekolcie i brzuszku też troche, ale tu raczej sucha skóra i troche krostek. Przestawiłam się na krem od HV i płyn do kąpania, ale nie widzę różnicy, a szyja wygląda tylko gorzej Zrobiłam roztwór z nadmanganianiu potasu i chyba tym jej szyjke posmaruje bo normalnie szkoda mi dziecka.. a piszą, że to może pomóc jaka jest wasza opinia, może jakieś pomysły acha rozważam także alergie pokarmową, może to mleko które ja pije szkodzi, ale szyjka najbardziej by wskazywała na potówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) ja bardzo rzadko bo nie mam czasu na pisanie ale codziennie was czytam. mam problem z moim małym bo chce być cały czas noszony na rękach. od wyjazdu mojej mamy nie mogę sobie z nim dać rady. ona go nosiła a ja teraz mam problem i nie wiem jak go oduczyć. może wy coś poradzicie w jaki sposób to zrobić bo jak go nie biorę to jest taki płacz że bębenki w uszach puchną. lolly ja też zrobiłam gołąbki według twojego przepisu. poprostu pychotka:) kamila_b czy Maja ma ropne pęcherzyki bo jak nie to raczej nie egzema. ja też myślałam że mój kubulek to ma. miał w krostach i czerwonych plamach buzię, główkę szyję. poszłam do polskiego GP i kazał mi go kąpać w samej wodzie i nie używać żadnych kosmetyków, zero oliwek i kremów. i tak zrobiłam i przeszło. to podobno nietolerancja skóry na kosmetyki, na ich ilość. a jak to by nie pomogło to kazał w aptece kupić krem E45 i tym smarować. spróbuj może u Majeczki jest to samo bo jak dobrze pamiętam to stosowałaś kosmetyki z Ziajki zamówione w sklepie internetowym-ja też. idę ogarnąć mieszkanie póki mały śpi. jak dam rade to jeszcze do was zajrzę. a tak to miłego dzionka dla wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila przemyj tym potasem na pewno nie zaszkodzi a dodatkowo możesz wykąpać Majule w domowym krochmalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila tak na wszelki wypadek KROCHMAL RZADKI: łyżeczkę mąki ziemn. rozmieszaj z odrobiną wody i wlej do pół litra gotujacej się wody. Chwilkę pogotuj, ostudź. KROCHMAL GĘSTY: 2 łyżki mąki ziemn. zmieszaj w 6 łyżkach zimnej wody i dodaj do litra gotującej się wody.Chwilkę pogotuj, ostudź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b na poczatek odstaw kosmetyki przedewszystkim!kap tylko w wodzie.tak mi sie wydaje,sprobuj w krochmalu wykapac i w tym co pisalas nadmanganian... aniapud sprobuj Kubusia odlozyc jak bedzie plakal to nie biegnij od razu tylko odczekaj troche,i tak kilka razy w ciagu dnia,niech wie ze od razu nie bedziesz leciec,z czasem wydluzaj czas,i jak sie uspokoi to kladz go spowrotem,zacznie plakac chwile odczekaj...itd niech poplacze chwilke nic mu nie bedzie,ja wiem ze serce sie kraja i nie jest latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kamila sorki ale wczoraj mialam \"big fun\" z Elą :(. zlapala gdzies wirusa 24 godzinnego i zahaftowala mi w ciagu tego czasu 3 pizamki, 3 koszulki, sukienke, 2 pary rajstop, dywan, kanape, moje dwie bluzki, pizame... i to chyba z grubsza tyle. cale dzien spedzilam latajac z wiadrem :) takze malo czasu mialam na udzielanie sie towarzyskie :D.dobra lece ja wykapac! bede pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×