Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

hehe, a nie mowilam??? :) (rzadko tak mowie, ale teraz sobie pozwole). tlumaczylam mezowi ze w styczniu nie bedzie kolejek :) witam nowe brzuchatki!nestety, nie wiem, jak tu wygladaja procedury jesli chodzi o problemy z nerkami :( a rodzilam w queen charlotte&chelsea (nigdy nie wiem jak sie to pisze). maks pospal dzis od 3.00 do 6.30 jednym ciagiem i bylo tak pieeeeknie... :D a teraz po kupce, myciu, drzemce, sniadaniu (cala trojka) i kawie (to ja), obiad sie gotuje, pranie w pralce czeka na 9.00 zeby sasiadom dziecka nie obudzic i czuje sie jakby byla 20.00 :D mamo eli, jak nk i dziewczynka, a na dodatek konsulat wczoraj to na pewno nie bylam ja :D milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze i ja bym zwlekla tylek szanowny wreszcie i sie po paszport udala? kto wie heheh moze juz niedlugo. widze ze poruszacie temat ciuszkow-ja kupowalam od poczatku 0-3 m i bylo ok.chyba nie ma sensu kupowac rozmiaru tiny baby(chyba ze dzidzia rzeczywiscie ma byc ponizej 3 kg.nawet jesli ciuszki sa poczatkowo troszke za duze to dzidzia sie dobrze w nich czuje bo nic nie uwiera. moj lennox ma 5.5 miesiaca i musze kupowac rozmiar 9-12 miesiecy!!! masakra.6-9 ma w sam raz wiec wole kupic troszke wieksze i miec na dluzej. na poczatku kupowalam czesc nowych i czesc uzywanych ciuszkow, nie ma sensu wszystkiego nowego kupowac-wiadomo jakie ciuchy drigie a dzidzius to nosi zaledwie kilka razy i wyrasta. MAM MASE CIUSZKOW DO SPRZEDANIA.rozmiar 0-3 m dla chlopczyka. mialam wystawic na ebayu ale nigdy nie oge sie zabrac(juz mnie znacie z tej strony :) ) ciuszki sa min. z next, h&m, george, ladybird, mini mode, benetton. porobilam kilka zestawow w ktorych jest po trochu wszystkiego i jeden zestaw z samymi bodziakami i spiochami(praktycznie nie uzywane-dostalam ale troszke byly za male dla mojego wielkoluda:) ZAINTERESOWANE MAMUSKI PISZCIE NA MEJLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!! Dziekuje wam za rady odnosnie tych ciuszkow🌼🌼🌼Kupijemy narazie te 0-3.Wlasnie chcemy w primarku zobaczyc za jakims kombinezonem takim cienszym bo to marzec bdzie,albo kurteczka,w mothercare tez zobaczymy bo tak cudne ciuszki sa!!!!!super,ze te obnizki! Moja wizyta w szpitalu byla straaaaaaasznie dluuuga zamiasto 3 wzieli nas o 3.40 tylko zeby nam powiedziec,ze mam cukrzyce i ze dadza mi glukometr i bede sobie mierzyc,ale to juz kto inny mi wytlumaczy kazali mi wyjsc i znow czekanie jakies 10min,wytlumaczyla mi z tym gluko...i weszla jeszcze babka ktora powiedziala,ze dziecku nic nie grozi tylko z braku cukru moze byc sflaczale!!!ale to przejdzie i znowu na poczekalnie bo jeszcze dietetyk mnie zawola i znowu jakies 10min czekania dietetyk spisala co jem i jak duzo:D usmiala sie ze mnie tlumaczka heh powiedziala ze moge dalej to jesc a jesli zle mi wynik wyjdzie to mam zmniejszyc ilosc(chciala by):p nie pic sokow z kartonow,nie slodzic!!!chyba ze tylko 1 plaska lyzeczke,jesc malo slodyczy a jesli zjem batona to mam isc na spacer,jesli to nie pomoze to mi zmienia diete:( dzisiaj na czczo mialam 4,6 i teraz po 10 mam sobie zmierzyc bo 2godz po sniadaniu zobaczymy ile bedzie tak do 7,0 moge miec,ale jesli powyzej bedzie sie dluzszy czas utrzymywac to mam jechac do nich lub dzwonic nastepna wizyta we wtorek!sprawdza moj zeszyt co w nim wpisuje wyniki.nie wiem czy bedzie skan zobacza jeszcze. Monis bardzo sie ciesze,ze lepiej z tymi kupkami!!!:D ja zakupilam wczoraj ta smecte w polskim sklepie. mi83 a ty nie mozesz do manchesteru do konsulatu jechac bo wiem ze hrabstwo leicesterschire tam moze. onyx dzieki za ta stronke w sprawie fotelika🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krcze lolli ja bym wziela ale nie wiem czy bedzie chlopak:( ja tez kupilam na car boots ciuszki narazie po 10pensow za sztuke:) sa wlasnie z next,george i jakies tam,kupilismy tez ten kosz do spania zebym miala tu do salonu za 4funty!!!normalnie jak za darmo,teraz jak bedzie car boot to tez podjedziemy moze cos dokupimy:) adaskowi jeansy za 50pensow wzielam,drugie takie ocieplane tez za 50p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah odnowilam konto na naszej klasie!!!bo usunelam w maju,ale juz mam bo kurcze niektore dziewczynki tam maja zdjecia swoich pociech a ja nie moge zobaczyc:( ale juz moge! kamila26 co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki my z Maja przy cycu Ja też wybieram się w nd na car boot... może bedzie cos ciekawego Agny dobrze trafiłas.. my tu jestesmy jak koło wzajemnego.. wsparcia :) I wiele dziewczyn miało podobna sytuacje jak ty, majac tylko partnera i dziwny NHS na stronie 119 jest tabelka z brzuchatkami i mamusiami. Zobacz w niej kto jest z Londynu to może beda wiedziec cos o tym szpitalu, o który pytasz Anecia współczuje takiej wizyty... połowe czasu spedziłas w poczekalni widze :) ,y dzis mamy dwa masaze, Maji i mój z 30 min przerwa miedzy wiec oby nie była glodna, bo to dwa rózne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh czytam w twoich myslach kamila wyslalam ci meila:) cos mi komp sie zawiesz i nie wiem czy wyslalo zamknelam nk bo myslalam ze to przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pisalam eska do kamili26 i nie odpisuje:D a nie chcem dzwonic bo moze przeszkodze w parciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no dziwne to z tą naszą Kamilą milczy kobietka już 2 dzień a ja oprócz tego że jestem nie wyspana to jeszcze mam lenia okropnego i jakiś ogromny atak głodu, a jem wszystko co mi wpadnie w ręce - mieszam totalnie 10 minut temu ogromna buła z szynką i warzywkami a teraz jogurt i już myślę co dalej - szok pierwszy raz tak mam Magda_g napisałam Ci wczoraj mejla,ale miałam problemy z netem więc daj znać czy go dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoy kobietki kurcze ja tez mam lenia, a najgorsze jest to ze w ogolę nie wychodzę z domu. muszę się zacząć zmuszać na jakieś spacerki bo tylko dzidzi zaszkodzę. anecia no to się naczekałaś w tym szpitalu. teraz musisz się pilnować z ta cukrzyca. jak napisalac co jeść a czego nie to ja tez postanowiłam już teraz się do tego zastosować bo mnie tez to może grozić. tylko u mnie to problem jest ze słodyczami. kocham je i nie umiem bez nich żyć. może macie jakiś sposób na rzucenie nałogu slodyczowego? anecia a można słodzić herbatę miodem? frugo dziękuje za maila. dostałam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek24
Hmmm moze faktycznie nie miala czasu zadzwonic i jest juz w szpitalu?? Przeciez ona zawsze aktywna byla na forum :):):) Ja sie zanudzam w pracy :( nie ma co robic i ciagle na necie siedze :P# Czytam artykuly o ciazy...dziecku...i nie wiem co ze soba zrobic ???? Pewnie jakbym byla w domu to bym cos porobila, posprzatala a tak przed tym kompem caly dzien i nie ma do kogo buzi otworzyc :/ :( Czy wiecie jak sie nazywaja te materacyki ktore kontroluja oddech dziecka??? I czy jest jakas roznica miedzy polskimi i angielskimi szczepieniami??? I czy ktoras z Was ma dobra stone tlumaczaca benefity :):):) Buziak x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego frugo;) nie wiem magda g nie pytalam o miod,a slodycze mozna tylko pytala czy np.zjadam cala tabliczke czekolady,albo 4 batony,noi po slodyczach ruch,ruch;)powiedzialam ze jem paczki,bulki slodkie,ciasta mowila,ze moge jesli w umiarze a nie np.2paczki,bulke kawal ciastka!ja jem 1paczka,albo 1bulke tak ze 3razy w tyg.kawalek ciasta 1raz w tyg i mowila,ze ok,nie jadam cukierkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w ciazy mialam podejrzenie cukrzycy i konsultant zabronil mi nawet sokow owocowych pic! bo maja ponoc duzo cukru magda ja sie oszukiwalam rodzynkami ale na dluzsza mete... czekolada rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mnie lapy swedza zeby zadzwonic do kamili26!!!!!przedwczoraj po 22 pisala mi ze jedzie na szpital bo ma lekkie skorcze,ale pozniej ustaly i myslala,ze ja wypuszcza,ale od wczoraj poludnia nic nie napisala:( nie wiem co robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez kazala nie pic sokow owocowych chyba ze mala szklanke razem z jedzeniembo wtedy sie lepiej wchlania,a tak to inne dietetyczne moge soki cole,lemoniade diet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie lolii o tych sokach to nie miałam pojęcia a przecież pije ich dużo. od dziś woda albo rozcieńczony sok. człowiek cale życie się uczy a z rodzynkami tez próbowałam tylko ze ze mna to jak z dzieckiem, musi być coś czekoladowego inne słodycze mogą nie istnieć Anecia to wygląda na to ze ja tych słodyczy nie jem dużo, bo mnie wystarcza dwie do czterech kostek czekolady najlepiej gorzkiej moja najulubieńsza, ale ważne jest to żeby to była czekolada, żadne paczki batoniki cukierki - to wszystko może nie istnieć. jestem czekolado-holikiem ;-) noi wychodzenie z domu to tez u mnie problem, nie chce mi sie dupki ruszac na dwor. to chyba jestem leniucho-czekoladoholikiem ;-) niulek ten materacyk nazywa się Angel Care i to jest mata z czujnikami + reszta sprzętu. tez o nim myślę, ale narazie zbieram tylko informacje o tym bo zdania są podzielone. różnica pomiędzy szczepieniami polskimi i angielskimi na pewno jest ale ja niestety nie wiem jeszcze jaka. na pewno inne babencje ci napiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zastrzele się... sprawdzałam linki i przez przypadek wymazałam część posta to jeszcze raz............ Kamili skurcze pewnie ze słabych zamieniły się w silne Niulek z tego co wiek to nie materac kontroluje oddech dziecka a urządzenie, które wsadza się pod materac monitoruje bicie serca dziecka. Jeżeli przestanie bić na dłużej nić 20 sekund to włącza się alarm Szczepienia niewiele się różnią pierwsze to na błonice, tężec i krztusieńm zaczyna się w 8 tyg życia dziecka 3x co cztery tygodnie a dodatkowo jest na palio coś tam.. mam w książce. Jak skończe karmić to napiszę cała nazwę. W Polsce to jest prywatnie za dużą opłatą. A stronke chwilowo mam tylko jedna.. nie moge znaleźć więcej... wpisz benefity w UK w google to znajdziesz więcej http://www.mojawyspa.co.uk/pytania/27/Maternity-Allowance-MA a na nudę http://worldofsolitaire.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek roznica pomiedzy angielskimi a polskimi szczepieniami jest ja wiem ze w pl nie szczepia na pneumokoki,i na zapalenie opon mozgowych(meningitisC)a tu szczepia, i jeszcze na grozlice w pl szczepia a tu nie wszedzie trzeba pytac!tyle wiem!nie wiem czy to wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kamila_b nie zmienily sie w slabe tylko ustaly!moze przed poludniem ja znowu wziely bo rano mi pisala ze dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybór tam jest bardzo duży i można wybrać pasjanse wg trudności i czasu grania :) no i kojojki zmieniać ja w to grałam w ciąży sporo no a szczepienie fakt, wiedziałam, że na p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_g jak juz musisz to jedz gorzka czekolade.tak mi ten moj gosciu polecil :) a z pasjansem mialam many happy hours w pracy :D to byly czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa anecia te malutkie body i spiochy sa wszystkie biale wiec moga byc dla chlopca lub dziewczynki :) jak chcesz to fotki Ci przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×