Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

onyx1 dzięki a tak swoją drogą to ile to roboty a w dodatku jakiej przyjemnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo normalnie suuuuper dziecinka strasnzei mi sie podoba. a tak namarginesie, pamietam jak taka samo fote w foteliku strzelilismy alexowi, biedne te dzieciaczki ledwo co na swiecie sie pokaze a juz musi siedziec w fotelikach w pasach :) prepayment to wlasnei jak musisz isc do sklepu i doladowac, w dupe z tym bylo bo ciagle doladowywalismy, raz pod prysznicem mi sie skonczyla ciepla woda, wqrw na maxa byl, z piana w dodatku i w krzyk do meza zeby cos zrobil bo mi zimno a ja z wielkim brzuchem i nie moglam nawet sama wejsc i wyjsc z wanny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa prosze o porade zaraz idziemy z mezem do opikunki, przeslala mi mailem wszystkie tam co ona robi z dziecmi wymaganie itp itd, normlane standardowe i spoko. ale ja nigdy nei wiem o co mam spytac??? :( i jesli np spodoba nam sie od razu to brac ja?? i jak maly bedize na nia dobrze reagowal??? bo kurde ciezko jakas znalesc niestety, a wogole nie chce wracac do pracy :( ale pocieszajace jest to ze wracam na kilka miesiecy bo potem starania i nowa dzidzia :) tak zeby bylo dwa lata roznicy max miedzy nimi. a i po cesarce tyle trzeba mniej wiecej a jak ktoras miala cesarke to jak blizna wygladala?? bo moja jest czerwona czy cso, i czy moge ja na blizny czyms smarowac?? moja kumpela po 8 miesiacach ma prawie nic nie widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! Kamila_b mnie ponagla ;) kochane pisalam,ze bede mniej na forum poniewaz robimy zakupki,a wczoraj caly dzien w lester spedzilismy,w samym szpitalu 5godzin:( jeszcze do siebie nie doszlam i nie mam weny pisac,ale dzidzia ok nie ma torbiela,rosnie zdrowo plec nadal????????????? napisze wiecej innym razem,najwieksze dziecko czyli maz w domu i okupuje kompa:( jutro znowu zakupki i goscie,a w piatek do ikei do nottingham po lozko adasiowi.pozdrawiam was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msmsms
http://www.yeppas.pl/konkursy/na-przekor-grawitacji/ Zapraszam was do fajnej zabawy. Trzeba się zalogować i brać udział w różnych konkursach:) Ja już wygrałam bryloczek i smycz...ale czasem nagrodą jest mp3 albo aparat fotograficzny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia dostaniesz klapa w tylek 😠. najpierw piszesz, ze masz jakies krwawe plamienie a potem znikasz na 3 dni kobieto! meldowac sie przynajmniej raz dziennie bo zawalu dostane. arvena Kuba ma caly arsenal masci, kremow i natluszczaczy do wody. bez tego do tej pory by sie pewnie zluszczyl na amen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale dzis mialam noc, masakra, w ogole nie chcial spac, marudzil plakal, prezyl sie i wyraznie mila problemy z kupka. Na zmiane z mezem go nosilismy prawie do 4 rano, starlam mu jablko, zasnal na 2 godziny i znowu. Dzis na diecie sliwkowo jablkowej, mam nadzieje ze mu nie zaszkodzi. Czy ziemniak jest zatwardzajacy? Co do temp. to mowi sie, ze lepiej chlodniej. Ale mysle, ze to kwestia przyzwyczajenia. U nas w dzien jest 18 - 19,a w nocy o stopien chlodniej, tak najlepiej nam sie wszystkim spi. Kuba w temp powyzej 20 stopni jest niespokojny. No, ale przyzwyczailam go do spania na dwozre w temo 5 stopni, wiec co tu sie dziwic ;) po jakim czasie dostalyscie child benefit? Bo ja czekam juz pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry76
Frugo, sliczna dzidzia!! Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszcze, ze macie juz swoje dzieciaczki :( Moj maz wczoraj stwierdzil, ze wszystko juz jest przygotowane, ja tez wygladam calkiem ripe, wiec moze namowi dzidzie do wyjscia jakos wczesniej :) :) Czy ktos wiem moze, jak wyglada chrzest w kosciele katolickim ale angielskim? Anecia, dobrze ze sie odezwalas, bo panika byla na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie wybieram sama samolotem do polski w polowie marca i tez mam troche stracha. arvena, moja blizna jest idealna, lekko rozowa, prawie neiwidoczna bo bardzo nisko. Ja smarowalam mascia cebulowa z polski, cepan chyba, ale krotko, bo... zapominalam, a blizna i tak niewielka, ale podobno dziala. Tylko ze to troche pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tez czekam, juz ponad 3 miesiące na child benefit i child tax credit... :( fajnie masz Kamila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na bliznę nic nie używam, nawet nie wiem jak wygląda teraz :( nie mam kiedy obejrzeć 😭... ale jest bardzo nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
mama***Eli mam jeszcze pytanko co do tego wywołania czy miałaś kontrolną wizyte w szpitalu i czy miałaś coś takiego jak masowanie szyjki czy coś byłam dziś u mojej położnej to skierowała mnie do ginekologa na konsultacje ty tez tak miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ag ierszka ja sie strawsnzie umeczylam, szczegolnie w jedna strone bo w polsce woek dostalam ostatni!!!! wogole myslalam ze zgubili i alex na walizkach lezal :) bo juz nie mialam sily a spocilam sie jak swinia normalnie naszcescie spowrotem wozek dostalam jako pierwszy i potem walizki, ufff no bylismy u opikunki ma 16 miesieczna coreczke, bardzo mila dziewczynka ladnie na alexa zareagowala kobietka tez mloda i mila. duzo miejsca do zabawy dla dzieci milo organizuje czas jak opowiadala, chyba si ezdecyduje, nie wiem o co mam ja spytac jeszcz :( w sumei dobrze bo 3 min samochodem od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
arvena4 a boli to bo słyszałam że strasznie jestem wystracha jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena widze ze nie przeczytalas tego co jest w linku który załączyłam dla Ciebie, tam są napisane pytania jakie rodzic powinien zadac opiekunce, a zanim sie zdecydujesz pojedzz do niej z synusiem ze dwa razy i zobacz jak ona zajmuje sie swoim dzieckiem... a potem jak sie prawie zdecydujesz zostawa Alexa na jakies 20 min i badz gdzies w poblizu, musisz go przyzwyczajac po troszke, chyba nie sadzisz ze jak go z nią zostawisz to wszystko bedzie oki.... dzieciaczek musi polubic i przyzwyczaic sie do nowej osoby... Mikolaj ma 4 mies. dopiero a jak go na minute zostawilam z kims innym to zaczal plakac bo mama zniknela z horyzontu... wiesz moze ta kobieta jest spoko ... ale na poczatku wszyscy sa mili ... to taka moja rada a Ty zrobisz jak uważasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede owijac w bawelne, boli, stranzie neiprzyjemne uczucie, bo ona palcem rozpycha wszystko a potem stara sie dwa wlozyc czy cos. u mnie nawet jednego niemogla dorbze wepchnac , myslalam ze ja kopne doslownie. wiedzilalam ze bedzie bolec dziewczyny pisaly juz, ale jakos sie nie balam, po prostu kolejny bol ktory trzeba doswiadczyc w zyciu i tyle. glowa do gory, jak przestaje od razu przestaje bolec, chociaz slyszalam ze niektorym dziewczunom krew leci niektorym wody odchodza itp a mi nic, nawet o milimetr si enie zwiekszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia-klaps! moja blizna tez wyglada w miare ok a mam jedna na drugiej :) i nawet jest lepiej niz po pierwszej cesarce bo wtedy to chyba przez 3 lata jak tylko przypadkiem naciagnelam skore na brzuchu to bylo nieprzyjemne uczucie jakby miala zaraz sie rozejsc a teraz spoczko.skora wokol niej jest troche numb (nie wiem jak to po polskiemu heheh-help!) ale poza tym w porzadku. zreszta nawet gdyby blizna byla okropna, czerwona i wzdluz brzucha to przy moich rozstepach pewnie by mi nie zrobila roznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly, bo ja mam chyba to samo, jest zaczerwieniona i ma troche taka wypuklo, ael wyglada slicznieprzy rozstepach :) ostatnio planowalam sie wybrac na basen ael chyba potrzebny mi kostium pletwonura zeby cialo rzstepow zakryc :) a smarowalas czyms blizne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhheeeelllooouuuu! niniejszym wypisuje sie z klubu brudasow... tfu! zmarzluchow! w lazience nadal zimno jak chorobcia ale woda jest goraca, ciurka malo ale stale i juz sie uuuuummmmyyyllllaaammm!!! nie tylko ochlapalam w misce. anecia, dobrze ze sie odezwalas, kamien z serca... raz dziennie mozesz meza odessac od kompa, do kibla przeciez malzonek musi... i melduj sie! wszystkim brzuchatkom zycze kolorowych snow, a mamusiom jak najmniej nocnych brewerii w wykonaniu naszych pociech! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do benefitow to....heh ja jestem weteranka.od 2 lat co jakis czas wysylam na ChB na nadie i oni odpisuja ze cos tam i ja zapominam im odpisac i tak w kolo macieju, a ostatnio jak postanowilam sie wziac za to na powaznie to odeslali pismo w ktorym ktos stwierdzil ze mi sie nie nalezy bo...jestem z polski-smiech na sali. przypomnialo mi to pewna sytuacje gdy probowalam sie pierwszy raz do midwife umowic na poczatku ciazy i pani nie chciala mnie zarejestrowac dopoki nie zobaczy mojej wizy.na co ja zglupialam i chcialam moja vise debit pokazac a ona ze, chodzi o wize WIZE.tlumacze grzecznie ze takowej nie posiadam bo jestem z polski i nie musze.pani dalej swoje ze musze pokazac.i tak sobie gawedzilysmy az wydarlam sie:nie zobaczysz mojej wizy bo ona nie istnieje-NIE POTRZEBUJE WIZY ZEBY TU BYC!!!!ona ok, ok, zapisala mnie do midwife na za miesiac.po czym...moje nazwisko z listy zniknelo.i tak to wlasnie dotarlam na badania w 16 tygodniu, za pozno na 1 skan itp.+krzywe spojrzenia ze jak to tak pozno, co ja sobie mysle. a wszystko dzieki uroczej pani w recepcji😡dziekuje bardzo. a na tax credit teoretycznie czeka sie 3 tygodnie.polecam dzwonienie raz w tygodniu i przypominanie sie.wtedy nie trwa to miesiacami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to ja jakos mialam szczescie bo mi strasznie na wsyzskto szybko odpowiadaja. ja na chb bardzo krotko czekalam a na chtc jeszcze krocej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Maja dzisiaj szybko mi padła, chociaż słyszę, że jeszcze sapie trochę. Ale już przy butli zasypiała, więc to kwestia czasu Ja siedzę oparta o mrożonki.. brr, jakie to zimne, ale czego się nie robi w nadziei na poprawę bólu kręgosłupa :D Chociaż jest lepiej, tzn mniej boli :/ Magda g ja jeszcze raz zapytam gdzie ty tą deskę kładłaś, pod materac ?? Ja mam dość gruby i nie taki zwykły duży tylko hmm, ciężko wyjaśnić, ale nie wiem jak deska pod materacem może pomóć skoro ja do niej nie dosięgam leżąc... nie dosięgałabym bynajmniej :) Anecie to ja zobaczyłam na NK i widzicie jak podziałało, chociaż pamiętam, że mówiła, że jej mąż ma wolne i jej pewnie nie będzie :) Lolli ja też przez chwile nie wiedziałam jak nazwać to numb ale mówimy ODRĘTWIENIE, które ja również odczuwam. Dziwne uczucie Miałam to długo przy dużym palcu u nogi gdy spadł mi nóż i uszkodziłam trochę ścięgna bądz nerwu, nie wiem do dziś, ale dość dlugo palec wracał do siebie chociaż ranka była malutka. A brzuch ile czasu bedzie taki odrętwialy też ciężko powiedzieć, ale nie lubie tego :( :( Blizne za to mam dłuuugą i póki co czerwoną Ale kolorami i rozstępami się nie przejmuje, gorzej z nadwagą, auu Ok zbieram się zaraz spać, bo Maja teraz już wczesniej wstaje... o 8 :) acha, i zapomnialam się pochwalić, że mój mąż obudził mnie o 7 z kwiatami w rękach... 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b może deska to złe słowo, lepsze określenie będzie płyta o grubości ok 5mm i wymiarach 80 na 150cm ewentualnie troszkę mniejsza lub większa w zależności co ci się uda kupić. ja ją wkładałam miedzy materac a toper. toper to taka cienka kołderka zakładana na materac a pod prześcieradło. angole to zakładają żeby guzików z materaca nie czuć. jeśli nie masz czegoś takiego to proponuje jakiś koc albo grubsze prześcieradło - co uważasz, bo na samej desce będzie za twardo. życzę powodzenia i miłego spanka, daj znać jak będą jakiekolwiek efekty lolii ty to jesteś agentka z tymi benefitami, no a przygoda w recepcji powala na kolana - co za zacofanie. ale co się dziwić, angole nie wiedza ze Anglia jest wyspa! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Ci Angole ;)... milych snow... trzymajcie kciuki zebym sie nie wytrzesla za bardzo... wedruje do łazienki a tam jakies 10 stopni... brrr pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly śnieg pada u ciebie?u nas wlaśnie sie topi ten co spadl w niedz i poniedz. I jest p a s k u d n i e!następny dzien siedzenia w domu :( Może cie zmotywuje. wyobraź sobie ile wyrównania dostałabyś teraz gdybyś zalatwila do końca CHB. A z dugiej strony...poczekaj jeszcze z rok to bedzie jej jeszcze wiecej :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) u mnie snieg topnieje ... :( nie ładnie jest ... dziewczyny pojawilasie dzisiaj rano u Mikolaja niewielka ilosc krwi w kupce ... co moze oznaczac krew w stolcu u takiego malucha? ... przed ta kupka jadl a po chwili strasznie zaczal sie prezyc i krzyczec... kurcze moze dodatek kleiku ryzowego do mleka to nie jest najlepszy pomysł?.... przepeaszam ze tak od rana o kupolach pisze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×