Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Frugo, pamietasz jak kiedys pisalas o balonie, ze sie Hani podoba. Postanowilismy dzis wyprobowac ten patent i...dziala. Franek jest jak urzeczony. Wybralam taki z przewaga czerwonego, pan mi napompowal, przyczepil jakies obciazniki z kokardkami (to sklep, ktory organizuje oprawe przyjec weselnych-torty, balony, itp) i Franek tylko wodzi oczami tam i z powrotem, gada sobie z balonem, probuje nim ruszac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny ja ni episze ze to to samo, po prostu wspomnialam o kalendarzyku ale mialam na mysli obie nmetody naturalne. no dobrze, napisze: naturalne metody regulacji poczęć wymagają:... (to co napisalam powyżej).. I jest bes tak jak piszesz, metoda kalednarzykowa ma niewiele jednak wspolnego z antykoncepcja, i stąd ludzie bardzo negatywnie podchodza do takich urzadzeń jak lady comp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK cieszę się że Frankowi też balonik przypadł du gustu:) u nas nadal jest hitem,mała leży i patrzy na niego,gada,śmieje się,wkładam jej sznureczek do rączki i dopiero wtedy jest radocha jak nagle balonik zaczyna tańczyć:D ale już niedługo będziemy musieli kupić drugi bo ten robi się powoli flakowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parowki ziemniaki i marchewke padne,no nie moge ryje od czasu jak to poczytalam jestewscie kochane naprawde parowki ziemniaki i marchewke ijeeeeeeeee normalnie masz thebesciare tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka ale ja sie musze Tobie przyznac ze ten temat z okularami przy karmieniu przxerabialam nawet probowalam wlasny sliniak na siebie zalozyc ale zawsdze sie cos gdzies dostanie,co najczesciej sie okazuje juz po wyjsciu z domu ,kiedy mi tak fajnie zwisala papka kaszki z ramienia ,ze tatko mi powiedzial ,ze jakby mne nie znal to by se pomyslal ze cos narobilam,tera mam tro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry jeśli malutka czuje się dobrze przy Twoim odżywianiu to nie widzę powodu, żebyś miała się katować a teściowe to mają do siebie, że zwykle wiedzą lepiej niż matka co dziecku jest potrzebne ;) moja np. każe mi spać z małym w łóżku, przystawić oczywiście łóżko do ściany i On ma od ściany spać, potem ja, potem małż :D aaaa i absolutnie małżowi dziecka nie dawać, bo chłopy się dziećmi nie zajmują i małemu na pewno krzywdę zrobi uśmiechnęłam się i powiedziałam, że przemyślę to, a Ona: nie masz myśleć tylko tak zrobić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile mądrych rad na temat ubierania słysze ciagle.. ło matko :D jak dziecko będzie mi spało (przypominam, że maj zaraza na dworze upał) to mam je nakryć kołdrą, a na to złożony kocyk, żeby nie zmarzło, bo Ona tak robiła jak zaczynam o tym pisać to mi się wiele tych "mądrych" rad przypomina :) posprzątałam te cholerne schody i resztę domu i nic mnie nie ruszyło jakieś pomysły na poród? bo mnie się już skończyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł z tym balonikiem też wykorzystam :) już nawet sprzedałam patent koleżance w Polandii i Jej synek był zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D byl kiedys na kafeterii topik o tesciowych i co one wyczynialy z dziecmi.boze jak sie wtedy usmialam.ale przy niektorych opisach az ciary przechodzily.az sprobuje go poszukac.moja tesciowa byla w miare ok jak nas odwiedzila.jedyna gafa to jak patrzyla jak kroje cebule i powiedziala \'kaske (byla zone mojego m.) nauczylam to i ciebie naucze\' :O aaaa no i przed ich przyjazdem, wiadomo, 5 dni porzadnego sprzatania od rana do nocy a tesciowka: zabiore sie za sprzatanie bo widac ze przy dziecku nie masz czasu. wszystko dobrotliwym tonem oczywiscie, bez zlosliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szku czasu bo Ksiezna z tata ogladaja suma wielkosci mojej glowy z szyja co i tak zaraz padnie bo jest w szoku termicznym po zmieanie klimatu wodnego plywa z glowa w dol nie wiem moze ktora wie co robic z taka ryba bo mi sie tatko zalamie bo greedy jest a ta sztuke to by sprzedal za jakies 60funtow Borowka moja przyjaciolka miala takie polskie okragle bardzo skuteczne ,ja bym sie na zaden zastrzyk nie pisala bo mialam dwie znajome ktore zrobily se i kazda z nich zygala i miala problemy potem a co pozniej tabletki odstawisz a zastrzyk co po za tym Ty Borowka cos z krwia mialam prawda? Nie wiem uwazaj Sloneczko zastanow sie dwa razy wiecie sa takie marzynki w bootsie jak sie chce zajsc w ciaze one mi Ksiezna pomogly stworzyc jest 6 w srodku drogie holerstwo ale pokazuje dni plodne bomba 25 funtow ale warto bo dziala tez w druga strone poza tym moze mozna jakis zwrot dostac, Monis to prawda,ze 20funto ubezpieczenia miesiecznie pokrywa wizyty w prywatnych klinikach to ja bym do polskiej za darmo jezdzila co nie? Wez to przytocz szczegolow zdziebko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe lolly dobre z tym sprzątaniem :D pewnie u mnie podobnie będzie jak przyjadą teściowie pod koniec maja :D na pewno okna brudne będą :D a dobrze wiecie jak to jest z angielskimi oknami rano umyte, a po południu brudne :) a ten topik o teściowych też czytałam czasami myślałam, że się posikam ze śmiechu ale czasem o! zgrozo! no ale moja mama to też ma odchyły niezłe żeby nie było, że się teściowej czepiam tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli laska witaj fajnie ze jestes jak to slodko znow widziec wasze nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes, co do sposobow na porod to robienie pulpetow i mielonych na zapas do zamrazarki polecam. Jak mnie wzielo na przygotowywanie zaopatrzenia zywnosciowego to Franek byl juz z nami nastepnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asanna haaj 🌼 :) nie umiem znalezc tego konkretnego topiku, jak kiedys mi sie uda to Wam wkleje.ubaw po pachy.ogolnie to ostatni miesiac ciazy spedzilam przed kompem i czytajac smieszne topiki na kafe.mialam kilka ulubionych i przyznam sie ze 2 razy sie posikalam ze smiechu :D (wiadomo, pecherz w ciazy to nieodpowiedzialana istota + niekontrolowany smiech...ufff) moje ulubione to 'do czego byscie sie nigdy nie przyznaly', 'co obrzydliwego robia wasi faceci', 'idiotyczne zdrady' i jeszcze kilka ale teraz nie pamietam.doslownie pialam! co do antykoncepcji to ja mam implant od 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona.nie plamie, nie mam dziwnych gadzetow na twarzy (jesli juz to jak zjem cale toblerone :D ) i ogolnie czuje sie dobrze.wczesniej bralam mercilon i chyba antykocepcyjnosc polegala na tym ze nie mialam po nim ochoty na seks wiec ryzyko zajscia nikle heheh.implant ma sie 3 lata, mozna wyjac w kazdej chwili i ogolnie ma bardzo duzo pozytywnych opinii.polecam. w weekend pozbywam sie 2 kociakow.bedzie mi bardzo szkoda ale z drugiej strony to dobrze bo coraz bardziej im odbija palma.a jak tupia! jakby stado koni mi po schodach biegalo!no i plataja sie pod nogami, juz kilka razy wyrznelam robiac unik. kupilam na ebayu seat unit do mojego wozka i teraz czatuje na reszte (czytaj: przegladam zakonczone aukcje z twarza czerwona jak burak i wychodze zapalic co 2 minuty, jak widze ze ktos kupil wozek wart 700 za 1.40...).zmarnuje sobie zdrowie psychiczne przez ten ebay, mowie Wam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolii naucz mnie tego ebaya,ja potrzebuje wuzek z siodelkiem dla Ksieznej bo mi wstyd z moim chodzic a z siedzonka jest feetki wystaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko asanna, damy rade, napisz na mejla do mnie (kliknij na nick).razem cos poradzimy ;) ale to jutro, teraz ide juz nyny.spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Wam napisać jak było w szpitalu pojechałam wcześniej bo nie wiedziałam gdzie robią to usg a szpital duży,ale szybko znalazłam bo mi pielęgniarka wytłumaczyła :) w recepcji powiedziała mi kobietka że skoro już jesteśmy to nas przyjmą wcześniej żebyśmy nie musiały czekać i faktycznie zaraz nas zawołali. Zrobili jej to usg i na szczęście wszystko jest dobrze miłej nocki kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-) U mnie śliczna pogoda i przez to humor lepszy. Moi mężczyżni zabawiają sie w uśmiechy na kanapie - aż mi ię ciepło na serduszku robi. Frugo ta tramplina to świetna sprawa kurcze szkoda że ja w flacie mieszkam :-(( bo bym sobie chętnie poskakała dla zdrowia i figury oczywiście. Tak ogólnie to mi się ćwiczyć nie chce a przydałoby sie zacząć zrzucać ciążowe kilogramy. Postanowiłam więć skakankę sobie kupić może na basen z Maksiem zacząć chozić. Czy któraś z was może tego probowała bo nie wiem kiedy już jest bezpiecznie dla maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! asanna i lollibelly nie moge normalnie jak was czytam placze ze smiechu i przez was nie pamietam co mam pisac,uwielbiam wasze posty czytac a juz wiem edyjus mialam dzisiaj krzyczec gdzie zwialas!ale spoko juz wiem. ja o lady comp narazie moge pomarzyc 550funa za prad z gazem:(plus reszta takze narazie tablety,a na 6weeks ide w czwartek frugo to swietnie,ze usg dobrze wyszlo obym ja w poniedzialek tez dobre wiesci miala,a i tez powiem mezowi zeby jak najwczesniej tam byc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli Hania miała wczoraj robione usg bioderek ze względu na moją dysplazję i na szczęście wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no wlacha frugo, przd chwila mi sie przypomnialo :) poprostu pierwsze co mi sie kojarzy z usg to usg w ciazy i troche sie zamotalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia a ile Lady Comp kosztuje - bo moze mnie tez nie staC narazie. Ale koszty kochana - czy Ci sie zero przez przypadek nie dostawiło? To na razie dziewczyny ja zmykam papapa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co lolli karmilam Amelke akurat jak was czytalam i buzke cala z mleka miala fajnie tak od rana sie posmiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie edyjus serio taki rachunek oczywiscie za prad 100 pare a gazu duzo bo grzalismy od rana i wylanczny pozno ok 23 a od 4-5 byl wlaczony takze naciaglo a zima mrozna byla no nie?i to za 3miechy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj anecia fajny pulpecik ci rośnie. lolli super zdjecia w plenerze. a te rudzielce!- takiego bede miala!a jak sie przyssały. Moja mała w ogrodku z koca nie zejdzie, rączką bada teren, jak poczuje trawe to w tył zwrotNo i mam spokój nie łazi mi tam gdzie nie trzeba :D . Asanna pokaż swoja maleńką. z zastrzykow juz zrezygnowalam. mialam 2. wydawalao mi sie zwe zadnych objawow ubocznych nie mam ale te \"gadżety\" na buźce to niby co?przez 3 m-ce bylo ok, potem i plamienie, nie okres, tego to nie mam chociaż powinnam, i na igraszki nie mam chęci. zuzka siedzi obok, oglada zakochanego kundla i co chwila ścisak mnie i mowi \"koam cie\" aż wreszcie \"idziemy spać\". weź tu idź jak drugie male wedruje gdzie oczy poniosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry to znowu ja ZOSTANCIE PROSZE! Ja tylko na chwile pozasmiecam Wam troszku,Frugo ta dysplazja to jest jak u zwierzat jakis stopien od a1 najlepsza do c? Jak to wyglada u ludzi i kiedy to sie objawia? Bo ja sie rodzilam nogami o musialam przez nastepne kilka lat nosic specjalny kubraczek bo mi sie nogi rpzkladaly na zapietnascie dwunasta az strach pomyslec co moja mama przezywala majac dziewczynke i nie mogac jej ubrac w fajne ciuszki albo strach pomyslec co bym miala teraz wygladalo to by mniej wiecej tak na \"zapraszam kazdego\" ja juz po mc caffe najlepszej gruntowej swiata 3,50 ale se jej nie odmowie chocby mnie mieli nie wiem co Borowka to co teraz plaster to chyba najlpsz wyjsie O RANY KOCHAM MOJA TESCIOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×