Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

A chcemy, chcemy i mamy nadzieję, ale czasami wątpię... Nasz staż 4 miesiące i 5 dni :P a ile jesteście razem z mężem? (chyba dobrze rozumiem, że jesteś już mężatką :) ) A tak przeczytałam, ale nie martw się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
hello:) *Spadłam z Nieba- gwiazdka* , philozoph witajcie:) philozoph Ty chyba na bezsennośc cierpisz, ze tak rano juz tu jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć viksiak. No na taką słodziudką, powabną, cieplutką bezsenność to mogę cierpieć:) Moja żona wcześnie wstaje a ja robię jej pyszną kawusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
philozoph a no takie cos sie rozumie, dla przyjemności to ja tez mogę sen poświecić:) ryjekkk hej:) kurcze miałam troche problemów osobistych i nie tylko i jakoś tak ciagle na wszystko czasu brakowało. No ale nie zapomniałam i w końcu jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
ryjekkk no juz sie pozbierałam:) wczoraj moje kochanie dzwoniło to juz w ogóle problemy poszły na bok:) a teraz szykuje sie dłuzszy weekend, jade na wieś. Troche odpoczne psychicznie i zawsze to kilka dni mniej na czekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"życie jest tak przerąbane że trzeba sobie dogadzać kiedy tylko jest okazja" Złota myśl jednego z kapitanów z którymi pływałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no widzisz Ryjku wszyscy weekend poczuli:). Ja też ruszam w rozjazdy i nie wiem czy dam radę zaglądać. Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) No prosze...ile postow nowych:) Widze,ze ktos sie stesknil za mna hehe.............ryjekkk--pamietasz jak pisalam o taki facecie co postawil mnie w dziwnej sytuacji??? Wczoraj styknelam sie z Nim i oznajmilam,ze to ostatnie spotkanie Nasze, nie wiem czy przyjal to do siebie na serio bo dzis sms-y mi wyslal ale ja mu o tym jeszze raz przypomnialam.......az musialam wczoraj wypic% aby nabrac odwagi hehehe...........Nie mam sily dzis czytac nowych wypowiedzi, moze pozniej badz jutro......Buzka i do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczor kafaterianie moi kochani:) Przeczytalam posty:) *Spadłam z Nieba- gwiazdka* -- szkoda,ze osobno swieta i sylwester spedzicie.....wiem jakie to odczucie:/:/ Znam to z autopsji...:/ Jutro niedziela...moze Nasza smutna niedziela wpadnie tutaj...chociaz by na chwilke:) viksiak:) Fajnie,ze zajrzalas w koncu do Nas i mam nadz,ze rozwiazalas juz problemy swoje:) wkurzona bardzo na faceta - witam 🌼 philozoph :) ryjekkk - na NK tez mnie neka ale ostatnia wiadomsoc od Niego oznacza iz...w koncu zrozumial o chodzi, chociaz moja orzyjaciolka mowi,ze On chyba nigdy nie da mi spokoju ale...NIGDY NIE MOW NIGDY:) z Innym poradzilam sobie to z Nim tez sobie poradze:P Kiski 😘 Ps.a gdzie załoga?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) Ja dzisiaj w gościach i bez Małżowinki. Tak na chwilkę wpadłem żeby podnieść morale:). Pogoda chyba w całej Polsce zachęca na spacer. W karzdym razie miłej niedzieli, zajrzę może później. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Oj..u mnie pogoda jak \"pod psem\" ;/ Nigdzie ale to nigdzie dzis nie ide.....chyba caly dzien w pidzamce i szlafroku przechodze krecac sie miedzy pokojem z tv i z kompem hehe Milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk - trzymam za slowo:) Widze,ze wiekszosc ((kazdy)) z tego forum korzysta z weekendu...i dobrze,tak trzymac:) Nie ktorzy maja \"dlugi weekend\":) a Wy ...?:) Poooozdarwiam:) Ps.jak tam w zwiazkach na odleglosc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie się weekenduje z moim ukochanym:) WRESZCIE. tyle że jutro wracam:(ale póki co oboje o tym nie myslismuy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:):):) ryjekkk - ja juz jestem, 🌼 :) Wiesz co...ten koles nadal nie daje mi spokoju, pisze jakies bezsensowne sms-y, od razu je kasuje, dzwoni ale nie odbieram .... nie reaguje bo po co:/ ech.... a u Ciebie jak tam,co tam?:P Jak zdrowko meza?Nadal fatalnie jest czy cos sie polepszylo?:D *Spadłam z Nieba- gwiazdka* -- :) No widzisz,a tak sie zamartwialas,ze zobaczycie sie dopiero w przyszlym roku a tu taka niespodzianka:D Czasami lepiej pomartwic sie na zapas a pozniej rozczarowac sie milo:) Gdzie reszta:/ Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja w piątek pożegnałam na 4 miesiące mojego M. :(trudno jest sobie poradzić w te pierwsze dni...pojechałam do domu, aby się pozbierać...nie mogę znaleźć sobie miejsca...próbuję przetrawić wszystko i spojrzeć chłodnym okiem,ale jeszcze nie jestem na to chyba gotowa. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Spadłam z Nieba- gwiazdka* - usprawiedliwiona jestes:):):) Korzystac,szalej poki mozesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×