Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość viksiak
ja mam 172 i teraz jakies 57 kg, ale jeszcze 3 by mi sie przydały to juz bym na nic nie narzekała. Kiedys wazyłam 60 ale to po jedzeniu z fast foodów tylko ze juz wyrosłam i wole domowe jedzenie a po tym tak szybko sie nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia---jak mus to mus:/Do pozniej:):):):)Milego dnia:) viksiak zalezy .. ja szybko tyje:P:P He he widze,ze topic chwilowo zmienil temat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
kurcze ***AnGeL*** ja to moge zjesc ze 3 obiady dziennie (narazie to mój rekord) leżec odłogiem pół dnia i nawet grama wiecej nie zobacze. Nawet robiłam badania na tasiemca i inne pasożyty i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie kobietki super przemiane materii:) Ha ha ha wiecie co mnie smieszy...wlasnie przeliczylam swoje BMI w necie i wiecie co mi wyszlo?....ze mam niedowage i jak nie przytyje to grozi mi anoreksja ahahahahaha :P:P Dobre,bobre:D Mam kolezanki ,ktore tez duzo jedza i nie moge przytyc.......dla jednych przytycie to zmora,dla innych nie przytycie to zmora:P Jak zwykle czlowiekowi nie mozna dogodzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobietki i filozofie Nasz.......lece:) Do pozniej:)Milego dnia zycze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia255
W koncu w domu.Zrobilam sobie mala przyjemnosc i kupilam sobie buty.Po drodze spotkalam kolezanke wstpailam na kawke.I jakos dzionek zlecial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Związane jak rozumiem z rwą kulszową?? Pozstaram się coś znaleźć jeśli nie dam rady dzisiaj to jutro na pewno coś się znajdzie. Albo może poszukam jakiegoś lekarza chętnego do pomocy i on Ci odpowie na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Jak zwykle witam Was z coffffe:D ryjekkk - tez p;oszukam jakiegos forum,moze uda sie.....Chcesz aby Twoj maz mial operacje w Polsce ale czy to nie jest ryzykowne?Mozna Go bedzie swobodnie przewiezc do Polski? Tez uwazam,ze fajnie jak by w Polsce mial operacje bo pozniej trzeba bedzie Go wspierac duchowo i cialem......tlyko czy nic mu sie nie stanie jak bedzie przewozony do Polski;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika52
Cześć Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika52 - hello:) Jakim "wszystkim" ;/ nie ma tu nikogo :/ prawie nikogo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że udało się pomóc, jak jeszcze coś będzie potrzebne to daj znać:) Ale mam rozrywkowy poranek dzisiaj:) Kiurcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuck
ryjekkk - no to dobrze,ze bez rpblemu moze przyjechac do polskiego szpitala:) Dobrze,ze Go wspierasz, to nawet nie podlega dyskucji, od razu widac jak Go kochasz...jak kochacie sie:) Reszta.....reszta uciekla Nam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philozph
Tak to bywa jak ma się kilka osobowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.....na mnie juz czas.....do pozniej badz do jutra.....udanego weekendu zycze:D Pa pa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 7 dni później. Czerwiec to generalnie trudny miesiąc:). W najbliższej rodzinie mam 16 rocznic w czerwcu.:D Oj szkodzi na wątrobę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he może nie dokładnie napisałem ale chodziło mi o to że mam imieniny 7 dni po urodzinach:) Dziś piątek jest. Sporo dziewczyn szykuje się na weekend, pewnie wrócą w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×