Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

aaaaaaaaaaa moje mialo byc 1000 :/;/ Wyszlam tylko na chwilke:( Dzis kazdy daje mi po dupie:/ :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać dziś piłka jest dla Ciebie za szybka. Dondwory. :) gramy na 2000:) co Ty na to??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra.....mykam:) Ciao i milego popoludnia,wieczoru zycze:) Do jutra i czekam na kawke.....goraca :D Asta la Vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielo może się poczęstujesz?? Świeżo mielona kolumbijska medeline exelso:) mleczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie urodziny koleżanki z celi, zajadam czekoladki.... a d...rośnie ;) no nic, zmykam, trzeba popracować niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekaterini to może zrobimy mały trening motywacyjny:D A i mam taką mrożącą wiadomość:) od piątku ok 9 rano do ok 20 w sobotę jest 60% prawdopodobieństwa na śnieg:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
Witajcie:) niektórym przepracowanie nie grozi, ja już mam mega zaległości przez moje lenistwo i brak checi:D philozoph mow szybko gdzie ten snieg ma padac, bo ja czekam z niecierpliwościa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeńdoberek:D Umnie na maxa wieje,pada deszcz,szaro :/ Poprosze o cofffe:D Akurat poludnie wnet wiec kawka jak najbardziej nalezy sie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się dołączę z herbatką:) viksiak - prawdopodobnie sięgnie cały kraj tylko o różnych porach. Tęperatury w granicach 0 więc na nizinach i w dolinach raczej plucha, może w górkach troszkę śniegu zostanie. Za to straszny niż i wszyscy będą podrażnieni, ospali, a może nawet kogoś czacha rozboli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Philosoph - a co do treningu motywacyjnego, właśnie mnie szef zmotywował przed chwilą :O na szczęście zdążyłam wyłączyć kafeterię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
a to ja tego nizu raczej nie odczuje, bo ostatnio mam to na codzień - przez prace:( kompy źle na mnie działaja u mnie nad morzem to tylko wieje i leje więc typowo jesiennie jak narazie a juz czekam na snieg:) philozoph Ty to prawie jak pogoda długoterminowa na TVN - ie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem lepszy od TVN. Wiem o czym mówię i mam lepszą sprawdzalność. Niechwaląc się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia255
Witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia255
To pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze to czy Ty i dzidzia dobrze się czujecie:) Bo to najważniejsze. A to już od Pani adwokat: Drugie: to w jakim kraju jest ten facet. Trzecie: Czy jest zameldowany w tym kraju czy tylko w Polsce. Podobno jest to ważne. ( ja nie mam pojęcia o co dokładnie chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×