Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ja zmajstrowałem żurek:) taka zachcianka:) Moni co ty na tę propozycję wyjazdu?? Cześć Aniołku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia255
Pewnie ze bym gdzies wyjechala troche odpoczac,zmienic na troche miejsce ale niemoge.Jestem na zwolnieniu i mam lezec.A pozatym jeszzce sie ucze zaocznie i mam niedlugo egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja "sesesesesese" ide......papa do jutra :D Ps.smacznego jak ktos szama obiadzik,ja juz PO i czuje sie "nabita" na maxa:/ Z tego wzgledu nie cierpie niedzieli:) Aha jeszcze jedno.....za 26 dni bede z moim sercem:D Philozoph...byla wczoraj imprezka?:P Pa pa pa pa teskniace i teskniacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wczoraj troche pobalowalam:D:D:D:D Dlatego dzis jestem zmeczona:P I choroba od razu odeszla po %% :P Lece....pa @ll:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak osiągniesz zamieżony efekt to podziel się z nami (efektem bo plackiem możesz już teraz):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Come back:) Cos tu nie tloczno....jak jestem to nie ma nikogo, nie bylo mnie tylko nie cale dwa dni i 5 stron do czytania, wykonczycie kiedys mnie hehe ryjekkk - a wiesz,ze mnie nie od dzis kusi ten placek marhcewkowy:D Tez musze Go zrobic:) No i jak wrazenia,dobry?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam ciasto marchwiowe, jeszcze jak tak delikatniutko wyczuwa się wnim cynamon, mmm... rozmarzyłam się ryjku :) Właśnie wróciłam z kina, a po seansie koleżanka strzeliła mi gadkę, że wychodzenie za mąż jest loterią i trzeba wiele szczęścia by trafić na kogoś, z kim da się wytrzymać całe lata. Niby oczywiste, ale w świetle moich aktualnych dylematów jakoś słabo mnie to pocieszyło... no ale przynajmniej z moim marudą chwilowo doszliśmy do jakiegoś porozumienia, tzn. humor mu się lekko poprawił i liczę na sensowną rozmowę w najbliższy weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekaterini - Dobrze mieć jakąś asekuracje, ale małżeństwo to troszkę jak skok na bangi albo na spadochronie. Trzeba postawić na jedną kartę, krok do przodu i lecisz i nie próbuj wracać:). Jeśli chodzi o związki to i tak dopiero po wszystkim wiesz czy to było to czy nie. Dokąd trwa to nic nie wiadomo. Więc nie ma sensu tego rozgrzebywać. A jeśli chodzi o faceta to trzeba mu podsunąć jakąś \"rzecz\" żeby mógł sobie o niej dumać to mu się nie będą pierdoły snuć po głowie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, z tym skokiem na bungee to niezłe porównanie:) wiecie co, w życiu od czasu do czasu lubię podejmować takie decyzje na zasadzie \"zamknij oczy i skacz\" (po uprzednim rozpoznaniu terenu) i stąd ten mój koczowniczy tryb życia... ale zwykle w takich decyzjach podejmuję je ja, na własne ryzyko, i jakoś...sobie ufam. A w kwestii gdy mają \"skoczyć\" już 2 osoby... jest mi trudniej. Chyba muszę się nauczyć zaufania do kogoś jeszcze oprócz siebie. Mówisz philosophie, że powinien sobie podumać? noooo mam parę pomysłów :) W ogóle to witam w nowym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) ryjekkk :) philozoph:) Dawaj co tam masz:) i cala reszta bandy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph byles w odpowiednim miejscu o odpowiedniej godz.:D Ja tez mam fajna fotke ale nie wiem jak ja Wam pokazac:/:/ Trudno mowi sie:P ryjekkk dawaj ten przepis a najlepiej gotowe juz ciastko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nic takiego ryjku:) To jest nie dokończony pomysł na stronkę. Obecnie wykorzystuję na wstawianie fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auraaaaa
ja tak tesknie, ze mnie szlag trafia, chyba mam kryzys w tesknocie, po prostu nie daje rady , tesknota na odleglosc jest okropna, trudno jest tesknic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej. długo mnie nie było bo trochę chorowałam. poza tym troszkę myślę, czy nie jestem w ciąży...hmhm. w sumie nie powinnam,bo wszelkie obliczenia na to wskazują, że nie, ale było wyjątkowo po Bożemu:) stresik lekki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auraaaaa
echhhhhhhhhh co za okropny poniedzialek:), wypelniony tesknota przez duze T:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×