Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

przytulam jeszcze mocniej i gratuluję rocznicy:) ważne, że jesteście razem, pośwętowaliście trochę wcześniej, potem możecie poświętować jeszcze raz jak przyjedzie i macie nawet więcej niż jakbyście byli dzisiaj razem, bo aż dwa razy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 1 dzień mnie nie było a tu takie dyskusje, zdjęcia, wspomnienia i wynurzenia odnośnie wieku. To ja się pochwalę że miałam już w tym roku urodziny. I były cudowne, tylko we dwoje:) eeeech......się rozmarzyłam:) Dobra to powtórka dla niezorientowanych, gdzie te wasze fotki można sobie pooglądać, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj to ja też chcę was pooglądać!!!! Moich wiosen jest za dużo, bo 29. Jestem starą babą po przejściach :P ale ekhem, młodo wyglądam! I dziękuję za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa no to witam w klubie starym dup ryjku:) Philosopha obejrzę sobie na n-k po pracy bo tu mam zablokowaną naszą klasę. No wiem, że z pracy mialam nie włazić na kafe ale w sobotę...no bez przesady...udzielam sobie odpustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo moja szefowa mi ostatnio powiedziała, że jeszcze mam 11 lat do półmetka. "Jeszcze możesz wszystko zmienić!" - i tak się zastanawiam, co ona mi sugerowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibti
My planujemy ślub zeby juz na zawsze być razem z zeby zadne kilometry wiecej nas nie dzielily..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habibti - ale czemu taka smutna mina skoro plany takie piękne? Ryjku-godnośc godnością ale jak Ci biodro skruszeje to endoprotezę wstawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zrozumiałam że po ślubie zamieszkają razem, ale w sumie może to nadinterpretacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia255
Witam wwszystkich.Skasowalo mi sie niechcacy.Dzis po pol roku zobaczylam mojego ex i probowalam z nim pogada.Ale niestety nic z tygo niewyszlo.Powiedzial tylko ze niemamy o czym rozmawiac.I doslownie uciekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia255
Normalnie czesc powiedzial.Przystanąl na chwilke, powiedzialam ze cche z nim porozmawiac a on ze niemamy o czym.I poszedl a ja glupia chwilke doslownie 2 metry za nim poszlam ale uznalam ze niema to sensu.I poszlam dalej w swoja strone.Jaka ja jestem glupia.I dodam ze wypadku niebylo.Oszukal mnie.Bo jak na osobe z takim ciezkim urazem to szedl normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia255
Tak raz byl widziany z dziewczyna to jego byla.Ale wiele osob mi znjaomych go widzialo w ostatnim czasie, w sumie na dniach ale ciagle chodzi sam.Dzis tez byl sam.Gdybysmy zamienili sie miejscami on na moim.On by tak łatwo niepopuscil szedl by za mna , doslownie oknem by wszedl do domu.On jest strasznie uparty a jak cos sobie ubzdura to ciezko mu zmienic zdanie.Moze kukturalnie sie zachowal bo to bylo w miescie i chodzilo pelno ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia255
Jeszzce tylko 3 miesiace i dzidzia bedzie ze mna.A on niech robi sobie co chce.Ja tak latwo nieodpuszczam.Niecchce normalnie rozmawiac wiec zobaczymy sie na sali sadowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia255
Jesli chodzi o nas o zwiazek to tu juz niema nic.I nigdy juz nic niebedzie.I jesli chodzi o dziecko niebedzie sie interesowal wogole .Teraz musze sie skupic na sobie i dziecku.I juz teraz musze isc do jakiegos prawnika i poradzic sie co ja moge w tej sytuacji zrobic i jakos sie zabezpieczyc.Bo nawet niewiem czy zjechal na stale czy znow wyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×