Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

My się z philem nie bijemy:D bułeczki z rodzynkami zajadamy i dyskutujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elllen no wiem,ze 13 to nie Twoj wiek..w koncu widzialam Twoja fotke:):) ...i co, cyfra 13 przyniosla szczescie Wam i Waszym znajomym?:):) Moi znajomi ,ktorzy urodzili sie 13 dnia to maja szczescie w zyciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku :D moja 13 jest dla mnie szczęśliwa :D Wiem , że widziałaś moje zdjęcie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk wiem wiem bo jestes blizniakiem...czesto to podkreslasz:P:P ..a ja jestem z sierpnia i moj znak to lew:D....wiec ostroznie hehehe;););) ...czy ja wiem,ze tak fajnie miec urodziny w walentynki???? Jak ma sie w innym dniu to odtaje sie dwa razy prezent hehehe a tak to raz:P:P ...chyba,ze ktos imieniny obchodzi:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja się chwalę :P mój misiek też jest lwem i ja go umiem ujarzmić ;) Charakterek ma :) ale serducho też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam taką wiadomość na NK : Jeśli możesz to prześlij tę wiadomość dalej- dotyczy strony nasza klasa. Jeżeli ktoś o nicku "Genesis Gallardo" poprosi cię o dodanie do kontaktów to absolutnie nie dodawaj do swoich znajomych , bo jest to wirus. Jeżeli ktoś z twoich kontaktów go doda to ty tez go złapiesz! Dlatego wyślij tą wiadomość do wszystkich twoich kontaktów z naszej klasy. Mam też wiadomość o innym wirusie, który może być ukryty w mailu ze słowem "invitation" w tytule. Absolutnie nie otwieraj tego maila i jak najszybciej wyłącz komputer. Wirus ten niszczy kompletnie dysk twardy i jest bardzo groźny, jak podaje CNN. PRZEśLIJ TO DALEJ !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj R.tez jest lwem tylko,ze z ostatniej dekady a ja z 1wszej jesli dobrze obliczylam:) ryjekkk a z jakigo miesiaca jest Twoj faciomen?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Philozoph zazdroszczę twojej żonce ,śliczna data urodzin i jaka okazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellen thz za cynki....ja i tak nie znane mi osoby nie dodaje do znajomych:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellen nie otwieraj tego gówna :O wirusek jak nic :) ja miałam :D Angel mój z 15 sierpnia :DUparty jak cholera ,zazdrosny jak cholera ,ale serce większe niż nasz wszechświat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk oo a moj R.z 20 sierpnia...a ja 4 sierpien:) Lwy potrafia byc okropne:P:P Milego dnia zycze i slonecznego pomimo,ze za oknem panuje szaruoga:/ Ciao...ciao 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ja otworzyłam ,ale coś innego :D Na gg dużo tego przychodzi :D ale mam tam taki ładny emotikonek ,to go często i gęsto stosuję w odpowiedzi:D Coś by się przydało na rozruszanie kości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ellen jak nie chcesz ,żeby twój @ się pokazywał to go skasuj tam gdzie ci wcześniej podałam ,ale już w zarezerwowany wejdź.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się raz tylko zdarzyło takie guano otworzyć , na początku moich kontaktów z netem. No i mam teraz nauczkę do końca życia :D Ja już posprzątałam po kominiarzach :D Teraz chyba czas na jakieś pichcenie żarełka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy teraz dalej będzie mój adres mailowy . Już się nawet wylogowałam i zalogowałam ponownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×