Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Widzisz czekoladko dorobiłaś się cichego wielbiciela:) Już jest lepiej z Małżowinką, ale bóle w kręgosłupie to nie brzmi zachęcająco, a jutro ma jechać do wrocka na egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no tak to już będzie. Jak by nie spojrzeć mam dodatkową pracę, a rodzinką też się trzeba zająć:) Oj przytnie się luzik przytnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......wczoraj jak szlam wieczorem do kolezanki to tak bylo slisko,ze ledwo co doszlam:P Nooooo kobietki,pewnie tearz jestescie w silnych ramionach swoich facetow:) Ja w pidzamce caly dzien spedze i w lozku......booshe nie moge pozbyc sie cholernego wirusa:/ Philozoph pamietam,ze pisales iz Twpoja praca zwizana jest z komputerami.....ja mam pewna prace napisac zwizana z kompami a nie mam zielonego pojecia o co chodzi...moze pomozesz???:):):):) Pozdrawiam...weszlam tlyko na sekSunde;) Milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej powiedzcie mi czy jest sens bycia z kimś na odległość jeśli nie jestesmy małżenstwem i nie mamy dzieci. Chcę wrocic do kraju,rozpocząć studia a on - nawet nie chce słyszeć o powrocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Natalio. Nie wiem czy można jakoś jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Wydaje mi się że to sami ludzie nadają czemuś sens. Jeśli wasz związek jest tak wartościowy że warto dla niego podjąć rozłąkę to będzie miało sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku na komputerach to akuratnio znam się tak sobie:) Ja administruje sieciami i komputer jest tylko jednym z narzędzi:) Ale jak będę mógł to chętnie pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaycie ponownie:) NaTaLiA-BaLiA -- witaj:) Ja zyje ze swoim facetem na odleglosc i nie mamy aktu slubu ani dzieci i co.....pewnie,ze warto:P Musicie dojsc do ladu i skladu bo z tego co widze to oboje chcecie czego innego:/ philozoph a bo ja musze napisac pewna prace...a na kompach,informatyce nie znam sie:( MOJ JEST 3000 !!!!! ZAKLEPANE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko w miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone:) I tak mam egzekwo z ryjkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..chyba obiad robicie skoro Was nie ma:P ...ja jestem chora i obiad za mnie sie robi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję cie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam i wypadłam :D Dzieńdoberek wróbelek Elemelek Was przywitał i poleciał w siną dal :D Widze ,ze się nudzicie bez ryjka ;P tęsknicie za mną co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×