Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ryjku eeee jak w kozakach to pol biedy 🖐️ przeciez wiosna idzie to kozaki nie bede Ci juz potrzebne :classic_cool: tak to jest z tymi komorkami - tysiace nowych do doopy potrzebnych funkcji, a dzialanie pozostawia wiele do zyczenia :o ja mam 2 nowe komorki i nie jestem z nich do konca zadowolona :o z jednej bym moze i byla gdyby sie nie popieprzyla po zdjeciu tego nieszczesnego simlocka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ,ale to moje ulubione kozaczki 😭 trudno ,trzeba będzie nowe na następną zimę :classic_cool: pech to pech :D albo raczej moje roztargnienie :D Z telefonu to misiek zadowolony raczej :) wsadzil sobie taką fajną tapetkę w trawkę i troszkę sobie tam powkładał fajnych rzeczy (czyt.bajerów ):classic_cool: No szkoda :( patrzyliśmy na necie są programy do ratowania tego badziewia ,ale ja zdecydowałam ,ze jak jest na gwarancji to ma nic nie ruszać ,bo potem juz trzeba będzie płacić nawet jeśli ma gwarancję :O zrobiliśmy prostą kombinację klawiszy która czasem pomaga :D ale w naszym niestety nie pomogła :D Teraz nadzieją w rękach panów z serwisu :classic_cool: w gruncie rzeczy chodzi o jedno podpięcie i wgranie nowego softu :classic_cool: będzie chodził jak ta lala :D Jeśli chodzi o simlocka to nie wiem coś zrobiła :D chyba po prostu źle go ściągnęłaś :D czasem watro poszukać głębiej na necie i nóż widelec trafi się coś bardziej wartego i lepszego . My np . wczoraj do 24 siedzieliśmy na necie i szukaliśmy tego\" czegoś \"do ożywiania telefonu :classic_cool:nawet na ruskiej stronce byliśmy :D Fajnie tak sobie zwiedzać kraje przez net :D Oznajmiam wszystkim wszem i wobec ,ze moja mała księżniczka wyłudzaczka pieniędzy ,modelka i paniusia :D została zapisana do klasy \"0\":D cieszcie się razem ze mną :D rośnie nam nowy umysł :D A teraz fanfary :D tatatadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba było z nim iść i zareklamować ,że źle zrobili :) są do tego jak d**pa od ...:O Ja tam sie nie pierniczę jak coś się należy to korzystam :) i mało mnie to obchodzi czy komuś się to podoba czy nie :) w końcu za to płacisz to i wymagasz :) Jak ci gubi zasięg to może być to wina softu lub może po prostu anteny :O mówię ci zanieś go niech to sprawdzą tak się czasem dzieje ,zanik zasięgu ,błąd kary sim,lub nawet wyłącznie się ekranu :O Ja kiedyś tak miałam w Moto gość mi ściągnął simlocka "fachowiec":O potem mi się ekran wyłączał :O albo miałam pół ekranu tapety a reszta biała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa wiem, ze powinnam isc :o ale jak pomysle, ze sie pozbede tela na pare dni i jeszcze nie daj boze spartola mi cos jeszcze to jestem chora :o a o tym ze po sciagnieciu simlocka telefon gubi siec juz nie raz slyszalam, wiec chyba czesto sie tak dzieje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ja nie pijam ale herbatką wzniosę toast.:) Zdrowie!!! Z telefonami po zdjęciu simlook\'a dzieją się często różne dziwne rzeczy bo telefony sprzedawane w salonie mają firmowe oprogramowanie z sieci jakiej jest salon. Często zdjęcie blokady powoduje uszkodzenia takiego firmware. Poza tym działa stara prawda. Im więcej bajerów tym mniej działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tylko raz taki przypadek właśnie z motorolą :) teraz mam nokie i mi działa jak ta lal ,bez simlocka oczywiście ;) A mój michu miał samsunga e-250 i też mu tak padał właśnie po ściągnięciu sim:O daliśmy go synowi a ja kupiłam nowy :D i ten ten się zepsuł :D Mi tam mój pasi najlepiej ,nie mam żadnych gadżetów chyba prócz dzwonków real i nie mam problemów :classic_cool:nic nie ściągam ,nic nie aktualizuję i jest jak nowy :) chodzi jak brzytwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobieto :D Pełen relaks panuje na topicu :D Dzisiaj nie było jeszcze przewodniego tematu o żarełku :D myślę jednak ,że znajdzie się coś ciekawego do obdyskutowania :D Ekuśka tak sobie przypomniałam bo nie bardzo kojarzę :O ty w Karkonoszach jesteś czy gdzie :D bo czytałam na necie ,że było tąpnięcie ostatnio :O i sobie tak pomyślałam czy tam jesteś i czy szklanka z herbatą ze stołu nie sadła :D :O Wiem wiem :classic_cool: ja i ten mój czarny humor :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem że jest jeszcze gorzej. Moje ulubione schronisko na Śnieżce popękało i nie teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo w Karkonoszach ale w dolinie, także spoko ;) a na Śnieżce to wcale nie schronisko tylko obserwatorium meteo :P Phil pędzę już na gadulca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde :O co to za priv???:P No no no bo poskarżę komu trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta, Ryjek skarżypyta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill:D opanuj się :D nie jesteśmy w przedszkolu :D Ekusia juz ja wiem komu co powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!! Ryjek skarżypyta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzieci, dzieci... bo do kąta pójdziecie! karny jeżyk :P Zmykam tymczasem... i do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera no :P zaczyna się goowniarz jeden :P zaraz mu trzepnę :P :D Ekusia ,ja jestem spokojna jak anioł :D 👄 lulaj ładnie i wpadnij jutro do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill normalnie czuj się jakbys dostał z kwiatka :D a masz,a masz ,a masz 🌼:D Dobranoc maluszki:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeendoberek:P Nie bylo mnie tu przez pare dni bo z piatku 13stego na sobote 14stego mialam wypadek i musialam miec operacje reki tzn.nadgarstka bo go zlamalam i mam druty w w srodku w dloni i do tego szyna i podwojny gips:/ i tak przez 6 tyg.musze to nosic i pozniej mi sciagna gips z szyna i wyciagna druty....wczoraj wyszlsm ze szpitala i dzis moge w koncu popisac na necie ...jedna reka ale daje rade.....no i poszedl sie pasc moj wyjazd do Holandii,przynajmniej w najblizszym czasie:/ Pozniej nadrobie lekture co tam naskrobaliscie he he he poooozdrawiam wariaty:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, Aniołku uważaj bo życie masz tylko jedno.:) Ważne że jest już dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ :) Angel co tam ci się stało :O tak to jest naogląda się filmów z robotami a potem jej się samej chce :D drucików ,szyn ??:O:te szyny to już może zostaw dla tramwajów i pociągów ok:D Albo lepiej się przyznaj :D odkręcało się szyny a potem na złom i juz jest kasa na wyjazd :D Uwaga! Mamy konserwatora pojazdów szynowych :D Phill nie przesadzaj z tą szczupłością :D na zdjęciach jednak cię widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×